Jump to content
Dogomania

MaDi

Members
  • Posts

    11779
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by MaDi

  1. Ta jasna sunia jest strasznie chuda, jej czarny brat w kojcu obok też prawdopodobnie są chore bo pozostałe psy w boksie wyglądają dobrze. [url]http://www.youtube.com/watch?v=Td7m7-3vLFc&feature=player_embedded[/url] Też bardzo wychudzona sunia:( [url]http://www.youtube.com/watch?v=AOqqRusfPA0&feature=player_embedded[/url]
  2. [quote name='malagos']Jak ze sterylkami, trzeba ciachać czy juz są po? Wg mnie małe kudłate jasne suczki są najbardziej adoptowalne, od nich bym zaczęła ogłoszenia i szukanie domów.[/QUOTE] Nic nie jest wysterylizowane:( nie ma tam warunków... Jest tam sporo adopcyjnych psiaków.
  3. [quote name='as_ko']Jakie przepiękne psy :loveu: Mogę pomóc robić ogłoszenia, tylko pewnie niewiele o większości wiadomo :([/QUOTE] Asiu damy radę, poczekamy na zdjęcia. Mam opisy psów:)
  4. [quote name='IVV']tragedia normalnie :( Olu wyslalm 100zl ,wiem ,ze to malo ,ale ....sama wiesz[/QUOTE] Dziękuję mam już informację na mailu.
  5. [quote name='evel']Pardon, że tak nie w temacie, ale... MaDi - dorosły seter irlandzki mahoniowy w okolicach Lublina, nikt go nie szuka?[/QUOTE] U mnie na osiedlu tzn okolice wylotówki na Świdnik chodzi Pani z Rudim wołaj i zobacz czy przyleci;)
  6. Powiem Wam tak, zapotrzebowanie jest na makaron i puszki, to psiaki jedzą plus chleb i odpady mięsne. Wg mnie teraz trzeba skupić się na lekach jest tam kilka psów które mają prawdopodobnie nużycę:( Pani Renata chce ograniczyć ich liczbę, niestety ludzie wciąż podrzucają nowe, kilka dni temu wyrzucili z auta młodeego psiaka...\ Wiele psów pamiętam z przed kilku lat, żaden nie warczał wszystkie są pozytywnie nastawione do opiekunów. Wpłaty hmm jak uważcie może fundacji będzie łatwiej zakupić środki/karmę w hurtowniach? IVV jeśli chcesz coś przesłać to na ten sam adres co zawsze. O wydarzenie na FB też Cię poproszę jak juz będa zdjęcia tu i na naszej stronie. Podpowiedzcie mi proszę bo sama nie wiem co robić zabeirać jakąś najbardziej potrzebującą psinę jeśli przyjmą ją w klinice? Mam dwa typy 2 malłe sunie sama nie wiem bo i tak mam ciężko a adopcje stoją:( Jednak jak o nich pomyślę...
  7. [quote name='ladySwallow']Wiesz co, one jej teraz nie łzawią, jak jest w mieszkaniu - to wszystko jest zaschnięte. Na razie spróbuję to odmyć, a jak nic nie da, to będziemy co innego próbować.[/QUOTE] Psiaki mają tak czasem od dużej ilości moczu który znajduje się w powietrzu.
  8. O biała Czupa:crazyeye::evil_lol: Bardzo ma załzawione te oczka, wiesz gdzie iść może da jakieś kropelki;)
  9. [quote name='ladySwallow']Wróciłam do Lublina wieczorem będę pisać do hurtowni.[/QUOTE] Ok, pokazuj swoja zdobycz:) Wysyłam Ci właśnie filmiki z przytuliska.
  10. Kropkomania ma chyba coś wspólnego z Dropkomanią:cool3:? Dzisiejszy artykuł: [url]http://www.kurierlubelski.pl/stronaglowna/385268,pomoz-przytulisku-dla-bezdomnych-zwierzat-w-rachowie-starym,id,t.html[/url]
  11. Mam nadzieję,że wystarczy;)
  12. ...............................
  13. ........................
  14. ..............................
  15. .......................................
  16. ..................................
  17. .........................
  18. ...........................
  19. ............................
  20. ...............................
  21. ..................................
×
×
  • Create New...