Powiem Wam tak, zapotrzebowanie jest na makaron i puszki, to psiaki jedzą plus chleb i odpady mięsne.
Wg mnie teraz trzeba skupić się na lekach jest tam kilka psów które mają prawdopodobnie nużycę:(
Pani Renata chce ograniczyć ich liczbę, niestety ludzie wciąż podrzucają nowe, kilka dni temu wyrzucili z auta młodeego psiaka...\
Wiele psów pamiętam z przed kilku lat, żaden nie warczał wszystkie są pozytywnie nastawione do opiekunów.
Wpłaty hmm jak uważcie może fundacji będzie łatwiej zakupić środki/karmę w hurtowniach?
IVV jeśli chcesz coś przesłać to na ten sam adres co zawsze.
O wydarzenie na FB też Cię poproszę jak juz będa zdjęcia tu i na naszej stronie.
Podpowiedzcie mi proszę bo sama nie wiem co robić zabeirać jakąś najbardziej potrzebującą psinę jeśli przyjmą ją w klinice? Mam dwa typy 2 malłe sunie sama nie wiem bo i tak mam ciężko a adopcje stoją:( Jednak jak o nich pomyślę...