[quote name='wawer']To znaczy, że Szarik nadaje się już do adopcji? Jak się kumpluje z innymi psami, samcami? Jest jeszcze dość młody - chyba? Miał kontakt ze starszymi psami, tzn. jak je toleruje, jeśli miał okazję? Czy jest z natury wesoły i przyjazny, czy lubi postraszyć?[/QUOTE]
W zasadzie tak, zobaczymy jakie domy będą się odzywały. Szarki żyje obecnie z kilkunastoma psami i sukami w różnym wieku i o różnych gabarytach a nawet kotami.
Być może jak całkiem odżyje i poczuje się " u siebie" pokaże różki ale to nie jest pies agresywny.