Jump to content
Dogomania

gosia7

Members
  • Posts

    6384
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by gosia7

  1. :multi::multi::multi::multi::multi: dziękuję Mazowszanko za Twoją żmudną pracę przy bazarku dla Kangusia i inne bidy!
  2. tekst + zdjęcia do ogłoszeń wstawiony:) uff! ps. dziś myślałam ,że sobie w głowę strzelę:wallbash::evil:jak na porannym spacerze Kanguś wytarzał się w jakiejś padlinie (pierwszy raz dał tak czadu). Wrócił zadowolony jak prosię w deszcz.Wytarłam go z grubsza przed pracą łykając prawe własnego pawia. A do wrażliwców nie należę. Nie straszne mi żadne kupska,wymiociny itp,ale padlina tak daje,że rzęsy się skręcają! Niesamowity fetor. Masakrycznie niesamowity! Smrodu psa i mieszkania po powrocie z pracy nie muszę chyba opisywać. Władowany do wanny dziś był wyjątkowo niegrzeczny,koniecznie chciał nawiać.Gdyby nie pomoc zwerbowanego do asekuracji mega kolegi-niunio dałby nura jak nic! Walczyliśmy dzielnie.A teraz pachnący Kango śpi spokojnie,a ja padnięta sprzątam zewsząd tonę sierści i wody - otrzepywanie się psa z wody to jak rażenie piorunem dookoła. Wykąpanie psa to zwykle pikuś,ja najbardziej nienawidzę sprzątania wszystkiego wokół już po. Brrr!
  3. warto robic wszystko,by zwiekszyć szanse adopcji... edek,podaj proszę link bazarku,na który mam wstawić tekst ogłoszeń
  4. te zawsze były popularne. na gumtree i tablicy sama mu odnawiam-bez rezultatu. Może faktycznie w Metrze,ale wiem,że one są drogie,a ze zdjęciem to juz bardzo.
  5. Tak. Część ogłoszeń juz wygasła,na kilku głownych (chyba ze czterech) portalach odnawiam sama jak wygasają. nikt nie dzwoni. A ja nie daje rady ciągle wrzucać na pierwszą jego ogłoszeń. Edek wykupi mu nowe,ale i tak czarno to widzę. Nikt nie dzwoni,ogłoszenia po kilku godz. spadaja z glownej strony,na dalszych szans nie ma. A ja nie daję rady sama ciągle i ciągle ich odnawiać...
  6. Aniołku Kangusiowy pięknie Ci dziękujemy :loveu:
  7. Wiem,że nie powinno się wmuszać,ale mi już ręce opadają-wszystko w misce stało,wysychało i było wywalane do śmieci,bo wyschniętego nie tknął. Teraz nie ma dostępu non stop do pełnej miski-bo mu ciągle wszystko Kanguś wyjada:roll: A sierści nie ma suchej , tylko nos. Kompletnie szorstki,suchy jak spierzchnięta ziemia. Wczoraj bylismy u weta.Najprawdopodobiej to kontaktowe tzn.po dotykaniu moczy cieczkowych. Może też być alergia,opalenie (nos jest b.jasny),jakaś reakcja autoimmunologiczna,z horrorów to jakaś choroba pęcherzyca coś tam lub problemy z tarczycą. Narazie obserwujemy. Dostał krople wit. i nos będzie natłuszczany- nie wiem jak mi sie to uda,bo wszystko zaraz i tak zliże. :roll: Za to nos Kanga piękny,wilgotny,gładziutki,wielki i wszędzie wpychany:biggrina:
  8. Letko w górę! a Ciotka niedługo powalczy z banerkiem
  9. oj tak,tak już się Kango martwił:roll: a wpłata 10zł od Cioteczki dotarła i owszem 12.04.- dziękujemy:),już uzupełnione w 1poście. Cioteczce agat21 również pięknie dziękujemy za 20zł:)
  10. Kanguś też wita i dziękuje za odwiedziny. I jest ciągle głodny, nawet na porannym spacerze wyjadł mi pół slodkiej bułki-moje szybkie śniadanie,które próbowałam zjeść przed porannym dentystą. A może i dobrze,że wyjadł, mniej w boki posżło;) Za to mój pies taki niejadek,że płakać się chce- trzeba mu na siłę wmuszać. I jadłby tylko mięso,boję się o nerki...W dodatku zrobił się mu jakiś szorstki,kompletnie wysuszony nos. Nie wiem co to za objaw? Miał ktoś taki przypadek?
  11. idziemy na spacer. Kanguś nieświadomy,że bazarek m.in. dla niego właśnie się zakończył i ma ładną sumkę. Dziękujemy licytującym Cioteczkom i Mazowszance. Kupa dobrej roboty. A teraz przechodzimy do kupy w realu:painting: :megagrin:
  12. dziękujemy za odwiedzinki:) a my siedzimy na Kangusiowym bazarku i Cioteczce Ada-Vebby dziękujemy za zakupy:)
  13. nie umiem:oops: nie ukazuje się obrazek kuli ziemskiej:roll: coś pochrzaniłam,wybacz Letko,że taka tępa Ciotka. Jeszcze ciut jaśniej proszę,od początku... Coś wstawiłam,ale nie tak,żeby klikać bezpośrednio w obrazek i coby to przenosiło na wątek.
  14. [quote name='agat21']moja kwietniowa wpłata na Kangusia właśnie poleciała trzymaj się przystojniaku :multi:[/QUOTE] dziękujemy,dziękujemy:loveu: a przystojniak coraz piękniejszy i chyba troszkę przytył. Ma apetyt jaktalala , już nic się nie zmarnuje w lodówce. Sprawdzi każdą miskę,także kocią,ale jest gentelmenem,bo najpierw poczeka aż poprzednik skończy i się oddali na parę kroków...i już wylizywanie do czysta.
  15. pusto u Kangusia,rozumiem,że wszystkie Ciotki na jego bazarku;),który idzie jak burza http://www.dogomania.pl/forum/threads/241762-JU%C5%BB-OTWARTY-TOTALNY-MISZMASZ-do-16-kwietnia-do-21-00
  16. w jaki sposób można wyczyścić stare "posty użytkownika", bo mi się zatrzymały przed miesiącem i nie zapisują się aktualne:roll:
  17. dziękujemy,że zabiegana Cioteczka Mazowszanka zajrzała:) czy można zrobić banerek tak,by po kliknięciu w niego przenosił na wątek Lety-teraz to nie działa:(
  18. Cioteczce Sisi44:iloveyou: bardzo dziękujemy za wpłatę dla Kangulka- już zapisana w 1 poście:loveu: Cioteczko edek,oczywiście poczekamy do 10:happy1:
  19. tak ,tak bazarek otwarty - już coś kupiłam:laugh2_2: Zapraszam Cioteczki- link post wyżej wkleiła już Cioteczka Mazowszanka:loveu:
  20. A ja zebrałam fanty dla Cioteczki Mazowszanka na bazarek dla Kangusia i dziś Jej zatargam:) Tylko jeszcze nie wiem o której:roll:,zadzwonię wcześniej. I dziś już na kangusiowy bazarek wstępnie zapraszam,choć jeszcze nie rusza- szykujcie kasę Cioteczki:evil_lol: i miłego szperania życzę :mdrmed::thumbs:
  21. Thorr66 i Koleżance dziękujemy za kwietniową wpłatę:loveu::loveu::loveu: Wujku Thorr66 wszystko w porządku,nie odzywasz się....:roll:? Sisi44 zgodnie z Twoją prośbą podałam Ci w piątek nr konta na PW:) Panna Marple,prawda taki tyłeczek miodzio na wiosnę;)?
  22. Kanguś wita nową Cioteczkę Sisi44:loveu:
  23. Cioteczko edek :loveu:ogłoszenia dla schroniskowej Lety - suńki z mojego podpisu aktywowane,proszę możesz tutaj sprawdzić http://www.dogomania.pl/forum/threads/217548-LETA-już-po-sterylce-odzyskuje-wiarę-w-człowieka-i-szuka-kontaktu-)/page6 może jeszcze ktoś zajrzy do niej... pusto tam strasznie...:-(
  24. Uwielbiam Ciotki , co to się tak zachwycać potrafią:loveu:
×
×
  • Create New...