[quote name='Marinka']Bo moja Saba zachorowała ...od tygodnia raz czuła się dobrze raz źle...wczoraj przeszła operację i przy okazji sterylizację, bo okazało się, że ma początki ropomacicza...jednak to wyszło niejako przy okazji...łobuziara połknęła metalowe kółko i zszywki - to wszystko utkwiło jej w jelitach
Teraz siedzę jak na szpilkach i czekam na telefon z lecznicy[/QUOTE]
To trzymam za Was.Będzie dobrze :loveu: