Dzisiaj w oddziale warszawskim związku kynologicznego , złożyłam wniosek o rejestrację hodowli rasy hawańczyk. I ku mojemu zaskoczeniu jestem jedyną osobą w tak dużym oddziale, która taki wniosek złożyła (oczywiście mam na myśli hawańczyki).Teraz pozostaje czekać na zatwierdzenie przydomka hodowlanego(ok. 3 miesięcy).
Luna w dniu kiedy skończy 18 miesięcy spełni już wszystkie kryteria aby zostać suką hodowlaną. Nie mniej jednak nie spoczywamy na laurach i planujemy kolejne wystawy, w tym i przyszłym roku.