e nie, aż tak to się nie będę wtrącać ;) robta co chceta ;p
jak się nic w buzi nie dzieje to wystarczy pilnować, oczywiście jak zaczyna śmierdzieć czy coś się dziać z dziąsłem to w te pędy do weta.
pewnie i jedna i druga strona ma swoje racje ale to juz sobie wyjaśniajcie sami, ja tam lubię i Buenia i Mefiego i Ulego jednakowo ;)