Jump to content
Dogomania

Jaga.

Members
  • Posts

    2395
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    1

Everything posted by Jaga.

  1. lis oszołom to mało powiedziane :eviltong:
  2. Jaga.

    Jaguszkowo

    a dzięki, sama robiłam to nie tak ładny jak Twoje, ale na razie musi wystarczyć ;)
  3. Jaga.

    Jaguszkowo

    ale Iza podała link. no tak przecież QUAST jest po Ringo. więc Johnny jest półwujaszkiem Bibi ;)
  4. Jaga.

    Jaguszkowo

    Buziak jest bardzo ładny, ładniejszy od Johnego. wtedy był drugi na tej wystawie. ten łysy na zdjęciu to też brat Johnego, Boo :) widać zdjęcie? [img]http://www.chinesecrested.no/pics/cache/b5/gal_img_inline_b58f9b8248510be8a7b73ee236576440.jpg[/img]
  5. albo mostek? nie mam pojęcia, ja to się zawsze Ilony pytałam co i jak
  6. a to szkoda...
  7. Jaga.

    Uli & Bee

    bardzo to smutne :shake: tak mi przykro...
  8. buziaki od nas dla Beauty :loveu: śliczna jest :loveu: Maalwi a może to jest właśnie pomysł, może mogłabyś poćwiczyć z jakimś zaprzyjaźnionym psem?
  9. Jaga.

    Uli & Bee

    biedny Gafel :shake: tak mi go szkoda :shake: wet coś mówi na ten temat? da się to leczyć? a co do banerka to Wam pozazdrościłam :eviltong: ale ja nie umiem robić takich ładnych jak mychaaaaa więc mam taki jaki mam:eviltong: główny zainteresowany powiedział że po jego trupie i że nie zgadza się na żadne golenie i że on nie jest jakiś pawian żeby gołą d... świecić;)
  10. [quote name='dianusia921'] Hihi to byłby bardzo trudny konkurs,dla osób bardzo spostrzegawczych :eviltong:[/QUOTE] i właśnie o to chodzi hehe :diabloti:
  11. Jaga.

    Jaguszkowo

    ten biało czarny pies to brat Johnego, Buziak ;)
  12. no nareszcie zdjęcia ;) cud miód łaciata króweczka :) bardzo mi się podoba!
  13. obróżki są cudne i psiaki w nich wyglądają ekstra :) powinnaś zrobić taki konkurs hahaha dać zdjęcie Bahii bez obróżki i w obróżce i znajdź 10 różnic :diabloti:
  14. cudna staruszka :) uwielbiam takie psiaki :loveu: a jakie ma fajowe posłanko, musiałabym i moim takie kupić bo to stare już się zużyło trochę
  15. słodzinka :loveu: no mam słabość do miotów B ;) hahah ;) uszy golić bo futro ciężkie i nie staną. Johnemu stanęły 3 miesiące temu a nadal mu golę. zresztą hodowczyni zapytaj. ringówki na pewno będą sprzedawane. rzęsy cudo! Johnny ma takie same:loveu:
  16. Jaga.

    Uli & Bee

    haha czyli moje marzenie się spełni :diabloti:
  17. Jaga.

    Jaguszkowo

    o tak, lustrzanki są bardzo "poręczne" hahaha a to mój "potwór" ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/_kbf6atLhTyw/TVB1qETIAlI/AAAAAAAAAzg/DSHI7ZTRuHo/s512/_CSC0374%20%282%29.JPG[/img]
  18. Johnny za to wietrzy jajca i tak się układa że dostał ksywkę "Lenin wiecznie żywy"
  19. no dla mnie się skończył świat na miocie B u Ilonki ;)
  20. Jaga.

    Uli & Bee

    oskubiecie mi go do goła jak się tak zabierzecie wszystkie na raz hahaha
  21. Jaga.

    Jaguszkowo

    zwykła cyfrówka (no zależy jeszcze jaka) jest super i lekka i poręczna i na większość okazji się sprawdzi ale lustrzanka to jest zupełnie inny świat, inne możliwości, można kreować obraz jaki się tworzy, no kocham to ;)
  22. Jaga.

    Uli & Bee

    jejku jak tak czytam... a może któraś do mnie wpadnie i bobka ogoli?:cool3: banerek jest super!
  23. banerek jest super! Bibi jest super! Bakster jest super! rany jak mi się podoba miot B :placz:
  24. [url]http://img135.imageshack.us/img135/1264/img2435a.jpg[/url] [url]http://1.1.1.1/bmi/img201.imageshack.us/img201/8286/img2439n.jpg[/url] ale cudeńka :loveu: Żyrardów, to jak wsiadasz w pociąg w Wawie jedziesz 20-30 minut w stronę Łodzi. generalnie blisko jest
  25. jeśli masz ochotę to zapraszam do nas, na zadupie świata ;) podgolimy ten ryjek :cool3:
×
×
  • Create New...