Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. [quote name='Elza22']nie wiedziałam że również PDT jest poszukiwany[/QUOTE] Właśnie zapytałam, czy to PDT, bo właściwie nie wiadomo :razz:.
  2. Napisałam - zobaczymy co z tego wyjdzie !
  3. Ja szukam DT, ale to koszt dosyć duży. BDT to już wcale nie funkcjonuje :shake: prawie nigdzie.
  4. Kulek rozmarzony :loveu:. Wiosna, wiosna ! Uboczę dziękujemy za wieści i cieplutką fotkę :p. Dla Kulka mizianko od cioci Szafry.
  5. [quote name='Nutusia']Napisz mi w skrócie info o suni - wiek, wielkość, historię - postaram się stworzyć jakiś tekścik ;)[/QUOTE] Dziękuję bardzo Natusiu - ja już coś tam skleciłam wczoraj i na bazarku ogłoszeniowym poszło. Mam nadzieję, że nie sknociłam tego tekstu :shake:.
  6. dostałam PW na owczarku , ale nie mogę odczytać wiadomości. Nie mogę znaleźć takiej opcji.
  7. Twister w schronisku w Jastrzębiu Zdroju bardzo pilnie szukam dlaniego domu lub DT. On gaśnie w oczach :-(, chudnie i marnieje w schronisku! Ewidentnie nie radzi sobie w schronisku: https://www.facebook.com/events/149981455161364/ http://www.dogomania.pl/forum/threads/240360-Twister-porzucone-niechciane-psie-serce-chce-żyć
  8. Żeby mi się nie zgubiło tylko :-o to nowe konto do wpłat !!!
  9. Ogłoszeń jeszcze nie ma - CZEKAMY :p.
  10. [quote name='ZUZA1']Ma niesamowite umaszczenie , takie niespotykane. Zaraz bym go brała na kolana i miziała :buzi:[/QUOTE] Gdyby tylko się dał to sama bym miziała i miziała :p ale ten łobuziak za nic w świecie się nie daje przytrzymać na kolanach dłużej niż minutę ... Ma dość po kilku miesiącach na początku, gdzie tylko na kolanach i wszędzie ze mną :evil_lol:.
  11. Jeszcze nic ...
  12. Nixonku nawet nie zdążyłam zajrzeć do ciebie dzisiaj :-(
  13. Tak , wiem. Chociaż nie mam pojęcia co w tych ogłoszeniach napisać :shake:.
  14. Hrabcio u Was czuje się świetnie i ma bardzo dobrą opiekę. Byłam, widziałam osobiście :p.
  15. Powodzenia Migotko :evil_lol:. Kocham wszystkie fundacje ( To nie ma związku z Migotką) :cool3:.
  16. [quote name='monika55']Cieszę się. Wkrótce będziemy dopytywać i sprawdzać.[/QUOTE] A jak wypadła wizyta przedadopcyjna? Bydgoszcz daleko :-o.
  17. [quote name='dexterka']jestem i ja u chudzielca:(( jak pomóc??[/QUOTE] Dom potrzebny .... albo DT. Cokolwiek ... Może jakieś namiary masz na takowe?
  18. [quote name='Aimez_moi']To co? Poszukacie ogloszen?[/QUOTE] Ja zamawiałam ostatnio u Bazyliszka: [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/239327-Bazarek-og%C5%82oszeniowy-du%C5%BCo-mo%C5%BCliwo%C5%9Bci-%29-do-01-03-2013[/url]
  19. Alinko podrzuć tekścik do ogłoszeń :p. Fotki ładne i puścimy!
  20. Czy Pirat potrzebuje ogłoszeń ?
  21. [quote name='Aimez_moi']A te zdjecia w pierwszych postach to nie moga byc?[/QUOTE] Jasne, że mogą być ! Myślałam tylko, że uda nam się zrobić ładniejsze.
  22. Ogłoszenia wykupione na bazarku- myślę, że będą w weekend:evil_lol:.
  23. Tego nie wiem. Iza poprosiła mnie o fotkę faktury u weta. Zrobiłam - wklejam :p. Całą resztę Izula wyjaśni.
×
×
  • Create New...