-
Posts
6066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by szafra
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Mamy wplate dla Twistera od: MARTA M. z JZ wplacająca[B], [/B]Monika S. (PayPal ) [B]80,00 PLN[/B][/QUOTE] Bardzo dziękujemy :loveu:. [h=5]Twister był dzisiaj na zastrzyku. Wet stwierdził, że lepiej wygląda i żywszy jest :) Został zważony - według wagi z soboty chyba na przytył kilogram !!!! Dzisiaj spał jak suseł - nawet rano na spacer nie chciał iść ... Biegunki nie ma. A na smyczy zaczął nawet troszkę ciągnąć na spacerkach. W piątek znowu na zastrzyk jadą i pobranie krwi. Bardzo dziękuję Małgosi i jej rodzince za opiekę nad Twisterem.[/h] -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj niestety biegunka :( -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Ma szczęście to fakt :p. Dzisiaj byliśmy razem na zastrzyku. To zastrzyki wzmacniające układ nerwowy. Przy zastrzyku nawet nie pisnął. Do gabinetu wpakował się jak do siebie ... a mnie to już całkiem olał :placz:. W środę następny zastrzyk , a w sobotę badania krwi. Zobaczymy czy będzie można dać narkozę i zrobić zęby staruszkowi. Wtedy też zamówimy karmę jaka będzie potrzebna :evil_lol:. Jeżeli trzustka i wątroba będą OK to zamówimy jakąś porządną, żeby nam chłopak się wzmocnił, przytył itp. Taką dla seniora ... To na 100 % pies domowy. Zachowuje czystość wzorowo. Wie jak się zachować w domu. Jest grzeczny. Samochodem jeździ pięknie. Robi się bardziej ruchliwy, żywy i ciekawy wszystkiego. Kupa dobra :multi: Dzisiaj nawet podjadał suche żarełko od suczek! Oczka tylko jakby zamglone troszkę :shake:. Słaby wzrok u naszego Twistera. Ze słuchem też już nie zbyt dobrze :shake:. Niebawem kąpiel go czeka. -
Kurcze jeszcze jeden DT !!! Oby się udało!
-
Hej DT Iwa. Też nam się tak właśnie znajoma wydawała :evil_lol: ta dziewczyna! Czipa ma, tylko nie wiadomo było od kiedy sprawdzać - Shanti sprawdziła już sporo, ale nie było. Jeszcze został 2012 rok :shake:. Może się uda namierzyć :lol:. Wymiziaj zołzę od nas :loveu:.
-
Jestem Zezia, pragnę tego co ty domu i miłości- I DOSTAŁAM
szafra replied to alina71's topic in Już w nowym domu
Tekścik do ogłoszeń Zezi plizzzzzzz - jakiś gotowy mamy ? Może na FB jest w opisie wydarzenia - lecę sprawdzić :evil_lol:. To mamy na FB : [B]" Suczka jest jasnobroązowa, nazwana Zezią. Nazwał ją mój syn na część bohaterki ukochanej bajki, ktora kocha zwierzaki. Zezia to młoda około 2 letnia sunia w typie pinczera średniego. Ma króciutką brązową sierść. Na tyle na ile jestem wstanie coś o niej powiedzieć to spokojny, fajny pies, lubi się przytulać. Sunia jest po sterylizacji i szczepieniach. Obecnie przebywa w kojcu ogólnym więc tym bardziej zależy nam na domu dla niej. Nie znamy przeszłości większości psów więc trudno określić jak zachowa się pies w domu, wiadomo, że będzie potrzebował trochę czasu, często nauki czystości, zostawania samemu w mieszkaniu. Kontakt : ..................................... do schronu ? Wolontariuszka: Alina 696 192 795[/B] " [U] jeszcze maila podaj Ali - będą przychodzić linki aktywacyjne na niego !!![/U] Nie wiem czy taki tekst dać do ogłoszeń? -
[quote name='monika55']Wiesz szafra, tak myślę co zrobić żeby on tak nie skakał do krat. Każdy myśli że to jakiś agresor, a przecież tak nie jest. Każdy odskakuje w panice od niego. Jak go tego oduczyć.[/QUOTE] Właśnie :-( jak to zrobić ??? Trzeba popytać trenerów - szkoda, że nie pomyślałam o tym jak byli z AMIGO ....
-
[quote name='monika55']Dla mnie bardzo podobna. A znasz ją?[/QUOTE] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/543196_354990207870929_342771200_n.jpg[/IMG] Jeżeli to ona to jest Fryga ( jeżeli to ona to mogła być adoptowana w zeszłym roku w okresie letnio- wakacyjnym ): [URL="https://www.facebook.com/photo.php?fbid=369941869709096&set=a.302891376414146.66858.186764528026832&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc7%2F576237_369941869709096_1073007876_n.jpg&size=427%2C640"]https://www.facebook.com/photo.php?fbid=369941869709096&set=a.302891376414146.66858.186764528026832&type=3&src=https%3A%2F%2Ffbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net%2Fhphotos-ak-snc7%2F576237_369941869709096_1073007876_n.jpg&size=427%2C640 [/URL]
-
I jeszcze jedno :) [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/580515_496646153705333_1123208653_n.jpg[/IMG]
-
To ta sunia, która została przywieziona niedawno do schroniska : [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/549796_496016850434930_1642897485_n.jpg[/IMG] A to sunia, która w zeszłym roku była ze schroniska adoptowana : [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/529781_354404494596167_544904827_n.jpg[/IMG] [COLOR=#ff0000] [SIZE=3][B]Czy to jest ta sama sunia?[/B][/SIZE][/COLOR]
-
[IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/261403_496422593727689_204099028_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/526697_496422597061022_1538643802_n.jpg[/IMG]
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Jest jeszcze opcja, żeby ją zabrali, gdy tylko cieczka się skończy i miesiąc później (a książkowo dwa) wysterylizować...[/QUOTE] Też o tym pomyślałam :razz: -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Zapomniałam napisać wczoraj, ze Twister został zważony w schronisku - 15,70 kg. Dostał jeszcze tabletki na odrobaczenia i krople na pchły. Dużo śpi, w nocy wpadek z załatwianiem się w domu nie było :p. Został tez sam na jakiś czas i spokojnie to .... przespał. Odsypia, je, odsypia i je. W przerwach biega sikać :evil_lol:. Z jedną zazdrośnicą suką Małgosi miał małe spięcie, ale myślę, że się ułoży. Trzeba psiaki pomału na spacerkach do siebie przyzwyczajać. Jutro jedziemy do weta na zastrzyk i porozmawiamy też o kamieniu na zębach Twistera - wielki kamień narósł na nich. Trzeba to wyczyścić koniecznie. Być może dlatego też nie chce jeść suchej karmy. -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Bosssssko! Ale sterylka to co najmniej miesiąc od zakończenia cieczki... Psiaka też warto wykastrować - wiem to po moim Lesiu, który zabieg przeszedł w wieku 7 lat - odmłodniał o jakieś 5 :)[/QUOTE] No tak - jeszcze posiedzi w kojcu. Miejmy nadzieję, że się wreszcie doczeka domku i Państwo poczekają :p. -
Z wiosną nowa nadzieja :p, słońce, chociaż zimno.Szrekunio to mała torpedka - jak już wyskoczy z kojca to biega, biega, rusza się :) Przytula i dalej kręci. Później staje i przyciska się mocno do kolan, pomrukuje i popiskuje. Taki z niego Szrekulo :) Nie wiem dlaczego tak wspaniały psiak tkwi w schronisku i nie ma jeszcze domu :( [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-__5JWS7sGRQ/UUXwiyMnmtI/AAAAAAAABsc/vr4Ofy7uY8g/s524/szrek2.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-qLCMOdgFysc/UUXwkJlRvuI/AAAAAAAABsk/cElUn0FBgk8/s657/szrek1.jpg[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-VpBCSo1iUEk/UUXwlmgfSUI/AAAAAAAABss/iFTeI1QIuUQ/s657/szrek.jpg[/IMG] Szrekuś biały kieł :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-ABi1zFQY1m8/UUXwgzpdQ3I/AAAAAAAABsM/w9TE0PL7gCE/s657/szrek4.jpg[/IMG]
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-NnPvvJeGEM0/UUSNGuHJ4zI/AAAAAAAABrY/85qn3Gz3NN4/s567/893788_170578619760755_229163937_o.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-6PX2oHSAIVM/UUSNHzTw3tI/AAAAAAAABro/C1gjR-txiPI/s530/885793_170578533094097_1066384950_o.jpg[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-EEB8AX6TuJg/UUSNJPCLuBI/AAAAAAAABrk/QfFynX4At98/s558/883886_170578703094080_1121261087_o.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-IQdp9lPpgZE/UUSNJ6DumlI/AAAAAAAABr0/gnt4Ivf9Ccs/s589/884907_170578933094057_825990018_o.jpg[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-3__vsUPP5ik/UUSNLMiK09I/AAAAAAAABr4/1fTFKmW5HbI/s658/886162_170579179760699_1433296880_o.jpg[/IMG] -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Tak Cioteczki - słonko zaświeciło dziś i w naszych serduchach :loveu:. dziękuję Gabi79, że jesteś u Twistera. -
Jak foch to foch - oj Piraciku :lol:. Zobaczymy czy badania wyjdą dobrze!
-
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gabi79']Cudowna wiadomość!!!!!!!!!! Czy Ineczka będzie wysterylizowana w przyszłości???? A Twister to który piesek? Ma wątek???[/QUOTE] Inka będzie wysterylizowana po cieczce. Ma wątek oczywiście :evil_lol:, zapraszam : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/240360-Twister-porzucone-niechciane-psie-serce-chce-żyć[/URL] -
Inka znalazła swoje miejsce na kanapie i swój dom :)
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
Ineczka miała dziś odwiedziny :multi:. Zakochali się w dziewczynce od pierwszego wejrzenia. Niestety Inka ma cieczkę, a mają w domu psa nie wykastrowanego, więc muszą poczekać. Obiecali odwiedzać dziewczynkę. Wychodzi na to, że dziewczyna będzie miała domek !!!!!!!!! -
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[h=5][SIZE=3]Twister pojechał do DT :):):) Był u weta, dostał jeszcze zastrzyk na wzmocnienie. Do samochodu wsiadł bez żadnego problemu - sam wskakiwał :). W domu OK. Suchej karmy nie bardzo chce, ale gotowane wcina, aż mu się uszy trzęsą. Za kilka dni będzie kąpiel i w poniedziałek do weta na drugi zastrzyk pojedziemy. Tak się cieszę i dziękuję bardzo Małgosi i jej mężowi za to, że dali chłopakowi szansę na życie !!!!!!!!![/SIZE][/h] -
Może coś dobrego zdarzy się w ten weekend :roll:
-
Twister - porzucone, niechciane psie serce szuka DOMU
szafra replied to szafra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ada-jeje']Aktualizujemy dzisiejsze wplaty dla Twistera od: KATARZYNA ZOFIA P[B].[/B] z SOPOTU [B]40,00 PLN[/B], MARIUSZ i MAŁGORZATA M. z J-Z[B] 50,00 PLN[/B], K. MAŁGORZATA z KATOWIC [B]20,00 PLN[/B], S. NATALIA z DOBRE MIASTO[B] 20,00 PLN[/B]. DZIEKUJEMY !!![/QUOTE] Dziękuję :loveu:Już uzupełnione! Jutro być może ...