Jump to content
Dogomania

szafra

Members
  • Posts

    6066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by szafra

  1. Oj nie wiem, nie wiem :crazyeye:
  2. Fajnie Broneczko - teraz zdrowiej :loveu:
  3. Jeżeli Inka trafi na kojce ogólne to już może się pożegnać ze wszystkim. Tam zdziczeje całkiem :-(. Domu jej nie znajdziemy ...
  4. Alinka chyba więcej fotek jej zrobiła - bo to chyba sunia jest. Ja nie wiem nic :shake: o pudliśku.
  5. [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/541025_607251302623506_1364333898_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/524828_607251649290138_151345707_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/421444_607251372623499_1291704080_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/541546_607251832623453_107817513_n.jpg[/IMG]
  6. [IMG]https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/58470_607250569290246_261772460_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/156461_607250702623566_965501404_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/549350_607250992623537_1219404787_n.jpg[/IMG] [IMG]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/535515_607251205956849_192393876_n.jpg[/IMG]
  7. Bunia szczęśliwa :loveu: i my szczęśliwe :loveu:.
  8. Izula Ty, Ty łobuzie :eviltong: ! Aimez_moi dowodów brak - przy Nixonie ciężko nawet fotkę zrobić ... Dobrze, że mam świadków tych dziwnych podskoków :evil_lol:.
  9. [quote name='Aimez_moi']Albo mi sie zdaje albo lisiczka troszke smielsza juz jest?[/QUOTE] Przy swoim większym przyjacielu Czaku czuje się pewniej i bezpieczniej :)
  10. A do Czaka garnie się Suri - bezpiecznie się czuje pod jego pyskiem a on ją ochrania! Wspaniały i mądry Czak! Myszka też go uwielbia :)
  11. Ale sobie poszaleliśmy dzisiaj :multi: z Nixonkiem!
  12. A to była sesja foto przy wiklinie :)
  13. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-bMDtkSW_Qa8/USozCZGeD3I/AAAAAAAABhc/dnwZqkJFhYw/s439/DSCN59253642.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-nythaoZTcU8/USozDocJ1EI/AAAAAAAABhk/iyldQZm5UYo/s585/DSCN59263643.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-FbKDLDV0RDk/USozF0BAPpI/AAAAAAAABh0/yyURMn_KoEA/s439/DSCN59283645.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-TvkV_w7ohdo/USozGwTMk-I/AAAAAAAABh8/EAVzMQdZkcM/s439/DSCN59293646.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-gr9Uz_1__X8/USozEqp9uOI/AAAAAAAABhs/iRtERcgdY38/s439/DSCN59273644.JPG[/IMG]
  14. [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-USZz2X1o96Q/USoz5OqWhEI/AAAAAAAABmw/Q4irgKIkURk/s585/DSCN59743691.JPG[/IMG]
  15. Haszczka dalej bez domku : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-EpqqvSxf1qg/USozh7pFVKI/AAAAAAAABkc/lXVSHzG18wQ/s585/DSCN59533670.JPG[/IMG] Pirat dzielnie się trzyma: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-mSItFLmovkc/USozIaHcV8I/AAAAAAAABiE/fTcsC9mw9II/s585/DSCN59303647.JPG[/IMG] Przypominamy też o psiakach z kojców ogólnych: Czekają i wypatrują cały czas: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-xBx4Nha7WoY/USo0MoXg48I/AAAAAAAABos/63eE9GR8XC8/s585/DSCN60003717.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-qsZWHYwAsv8/USozxHJb9cI/AAAAAAAABmE/qIUs-hic-Tk/s439/DSCN59683685.JPG[/IMG]
  16. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-yYRA6pKEv7g/USo0VYicVfI/AAAAAAAABps/-R_xJF0-WKo/s585/DSCN60163733.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-sYkna8V42TI/USo0UETmYHI/AAAAAAAABpk/ak4lZdCo8hY/s628/DSCN60143731.JPG[/IMG] Jeden wielki FILC - chyba nigdy nie czesany! No i pięknota BAJKAŁ ( przywieziony z okolic 11- Listopada. Brak czipa) : [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-s4ImNhrFnSY/USozrVfpH3I/AAAAAAAABlk/rpVaNn0jczs/s598/DSCN59633680.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-nGjDgza6HMk/USozt0FkZjI/AAAAAAAABl0/_7jiqYfnX9I/s469/DSCN59653682.JPG[/IMG]
  17. [quote name='Tinusia']A ona ma imię, jest wysterylizowana ? Na razie ochrzciłam ją jako Emi [URL]http://imageshack.us/photo/my-images/856/emilc.jpg/[/URL][/QUOTE] Emi bardzo ładnie i pasuje do niej jak ulał. Oddane za opłatą Chlebek i Korcia :-( Ten biedulek też oddany za opłatą. Przerażony :-( [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Z6NOtyUB91c/USo0SEykOGI/AAAAAAAABpU/cxz3VSZl78Y/w540-h405-o-k/DSCN60093726.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-R0MT8UxrJOM/USo0TV7ALwI/AAAAAAAABpc/90cWkEuC5bs/s585/DSCN60103727.JPG[/IMG]
  18. [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-optbOpaZBzw/USo0BaNsmTI/AAAAAAAABnk/sQWBdKuFg5s/s582/DSCN59883705.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-k297BufZ-_g/USo0CP6vuAI/AAAAAAAABns/cu7tI04-Lzo/s667/DSCN59893706.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-zybWjPsSn64/USo0ER3ZCFI/AAAAAAAABn0/_VSO05151r8/s585/DSCN59903707.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-f4sRjVo_TZM/USo0G2koGpI/AAAAAAAABoE/zMtNICIEPuQ/s529/DSCN59943711.JPG[/IMG]
  19. [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-kP3Q-Pc2Gz4/USoz8udHlDI/AAAAAAAABnE/JKEWNZ7yegc/s585/DSCN59833700.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-ggOBESPo5CQ/USoz-DbnqyI/AAAAAAAABnM/hT8nHMAQdQ8/s585/DSCN59843701.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-glyf9lBd_fg/USoz_F5NFnI/AAAAAAAABnU/W_aQq7X2U4c/s585/DSCN59853702.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-swUzJIlm6rg/USo0ACWQgkI/AAAAAAAABnc/HqVF15vLLbc/s585/DSCN59863703.JPG[/IMG]
  20. Wczoraj o północy jeszcze aktywowałam ogłoszenia :p. A to nasza lisiczka z dzisiaj : [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-wzJrr1-mpMA/USoz6j0WjpI/AAAAAAAABm0/zDEHRC4Z8po/w462-h346-o-k/DSCN59773694.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-JokuFewPj2Q/USo0O84c7WI/AAAAAAAABo8/1jYrr--LwE0/s439/DSCN60023719.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-k_tzR33ee5E/USo0Nivf3RI/AAAAAAAABo0/T_NmDS9vZfI/s585/DSCN60013718.JPG[/IMG]
  21. Świat się dowiedział o jej istnieniu. Ojojoj :loveu::multi: Raczyna dziękuję bardzo za ogłoszenia dziewczynki! Idę spać z telefonem i czekam :p.
  22. W górę chłopaku! Domku wypatrujemy!
  23. Staraj się ... staraj Manioo. Ja o mojego pierwszego psa też tak samo musiałam się starać jak i TY :evil_lol:.
  24. Izula :loveu:> Trza chłopakowi fotki porobić - może jutro? Ogłoszenia puścić. On strasznie biedniutki jest!
  25. Post taki sobie na wszelki wypadek ................ Chyba się przyda :) No i się przydał. [SIZE=3][U][B]Wpłaty dla Twistera: [/B][/U][/SIZE] Hanna Agnieszka S. z JZ [B]30 zl. [/B] Aleksandra Teresa P. z Torunia [B]30 zl.[/B] Małgorzata K. z Finlandii [B]40 zl.[/B] Iwona Aleksandra H. z Ustronia [B]40 zl. [/B] Iwona Arkadiusz P.z Wodzislawia Slaskiego [B]20 zl. [/B] K-J KRYSTYNA i J.JACEK z STARACHOWIC [B]10 zl. [/B] KATARZYNA ZOFIA P[B].[/B] z SOPOTU [B]40 zł [/B] MARIUSZ i MAŁGORZATA M. z J- [B]50 zł [/B] K. MAŁGORZATA z KATOWIC [B]20,00 PLN[/B], S. NATALIA z DOBRE MIASTO[B] 20,00 PLN[/B]. Monika S. (PayPal ) [B]80,00 PLN [/B]Od anonimowej Pani dla Twistera pojawilo sie na koncie[B] 155 zl.[/B] (PayPal) PAULINA K. z USTROŃ [B]20,00 PLN[/B], Joanny P. ze Szczecina - [B]20 [/B]zł Wiesława P. z Wodzisławia Śl. -[B]20 zł [/B] [B][COLOR=#008000]G. EWELINA z J-Z - 46,00 PLN ROMAN EDWARD J. z OZORKÓW (DIANA N.) LICYTACJA OBRAZU 150,00 PLN - obie wpłaty są z licytacji z FB . [/COLOR][COLOR=#006400]Natalia S. z Dobre Miasto : 40 zl. od - wpłata z licytacji [/COLOR] [/B] [U][B]Podsumowując Twisterowe finanse:[/B][/U] Mamy już pierwsze wpłaty na naszego chudzielca: Hanna Agnieszka S. z JZ 30 zl. Aleksandra Teresa P. z Torunia 30 zl. Małgorzata K. z Finlandii 40 zl. Iwona Aleksandra H. z Ustronia 40 zl. Iwona Arkadiusz P.z Wodzislawia Śl 20 zl. KATARZYNA ZOFIA P. z SOPOTU 40,00 PLN, MARIUSZ i MAŁGORZATA M. z J-Z 50,00 PLN, K. MAŁGORZATA z KATOWIC 20,00 PLN, S. NATALIA z DOBRE MIASTO 20,00 PLN. K-J KRYSTYNA i J.JACEK z STARACHOWIC 10 zl. Monika S. (PayPal ) 80,00 PLN PAULINA K. z USTROŃ 20,00 PLN, Wpłata od anonimowego darczyńcy ( Paypal) - 155 zł Joanny P. ze Szczecina - 20 zł Wiesława P. z Wodzisławia Śl. -20 zł Diana Niemiec ( na konto Fundacji) 150 zł Ewelina Gołaś ( na konto Fundacji ) 46 zł ---------------------------------------------------------------------- [B] RAZEM 831 zł [/B] Serdecznie dziękuję :) Licytacja na FB się zakończyła i mamy wpłaty od : Mariola Kolowiecka 30 zł Aleksandra Plucińska 25 zł Wojciech Otorowski 50 zł Пав Ад 160 zł ------------------------------ [B]265 zł - 32,45 dołożone do przesyłek. Zostało 232,55 zł - wysłane na konto Fundacji [/B] ---------------------------------------------------------------- [B]WYDATKI: [/B] Wet leczenie i karma - 400 zł ( faktura wysłana do Fundacji). Karma Hills ------220 zł ( Faktura wysłana do Fundacji) 1063,33 zł - 400 zł - 220 zł ------------- [B]443, 55 zł [/B] [B]Wet rozliczenie: [/B] [IMG]https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc1/301965_636491229699513_1872435480_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...