Jestem u Bubelka, w którym zakochałam się gdy tylko zobaczyłam jego zdjęcie na stowarzyszeniowym wątku :loveu:
Będę mocno ściskać kciuki za operację! Jakie będą mniej więcej koszty?
Mam kilka dziecięcych ciuszków na bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/147349-ksi%C4%85%C5%BCki-r%C3%B3%C5%BCno%C5%9Bci-ubranka-dzieci%C4%99ce-dla-sbm-do-210615-godz20/
Bazar - http://www.dogomania.com/forum/topic/147349-książki-różności-ubranka-dziecięce-dla-sbm-do-210615-godz20
PS. Pani Basiu, zrobiłam bazar, bo nazbierałam więcej rzeczy, ale jakby co to zrobię kolejny z tymi rzeczami co Pani ma ;)