to dobrze ,ze macie cos na oku :)
dzis moja oneczka zostala wyciagnieta i czeka ja duzeeee leczenie,ale jest juz bezpieczna .a jutro bede miec nastepne dwie sunie na moim sponsorstwie.
jak tylko zoirentuje sie w kosztach to cos podesle . czy fundacja ma konto PayPal ?