Jump to content
Dogomania

IVV

Members
  • Posts

    10512
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by IVV

  1. a moze w malego pinczerka chce sie zmienic by szybciej dom znalesc ;) zawsze takie niedorostki lepiej sie adoptuja
  2. czekamy,czekamy :) i koniecznie dowiedzcie sie wszystkiego o jej stanie zdrowia i o calym planie leczenia
  3. a czy ona nadaje sie tu gdzie Erica pisala [URL="http://www.dogomania.pl/threads/191733-Ma%C5%82y-piesek-minimum-4-lata-SPOKOJNY-KANAPOWIEC-poszukiwany-do-domu-z-ogrodem"]http://www.dogomania.pl/threads/191733-Ma%C5%82y-piesek-minimum-4-lata-SPOKOJNY-KANAPOWIEC-poszukiwany-do-domu-z-ogrodem[/URL]
  4. no i od czego tu zaczac ...
  5. [quote name='anawa']Zajrzałam i................ płakać mi się chce. Muszę przeczytać cały wątek.....[/QUOTE] dziekuje Anawa ,ze jestes :)
  6. Ewanko masz pelna skrzynke
  7. jakies nowe zdjecia Taruni by sie przydaly
  8. na spacerek szczesciarzu :)
  9. czy sa moze jakies nowe wiadomosci ? moze trzeba nadac jej jakies imie ?
  10. no wlasnie ???? nikt tu juz nie zaglada :(
  11. to dobrze ,ze macie cos na oku :) dzis moja oneczka zostala wyciagnieta i czeka ja duzeeee leczenie,ale jest juz bezpieczna .a jutro bede miec nastepne dwie sunie na moim sponsorstwie. jak tylko zoirentuje sie w kosztach to cos podesle . czy fundacja ma konto PayPal ?
  12. nie moglam w nocy spac .balam sie ,ze moze jej juz tam nie bedzie strasznie sie ciesze !!!! super robota Tolus !!!! dziewczyny jestescie ANIOLAMI !!!!!!!
  13. Anita ,Ewanka i Basiu dzieki dziewczyny ,ze jestescie :)
  14. pokazywac sie bidulki
  15. miejmy nadzieje ,ze jutro przyniesie jakies dobre wiadomosci ...
  16. wyciagam teraz 3 suczki ze schronu w Zamosciu ,wiec jestem przyblokowana finansowo ,ale postaram sie cos pomyslec
  17. [quote name='IVV']czy wiadomo jak dlugo pozostanie w klinice? czy masz jakis hotelik na oku dla niej? czy ona ma osobne konto? jesli tak to ile na nia macie?[/QUOTE] ponawiam swoje pytania..
  18. czy maluszki maja juz jakies domki na oku? zobaczcie prosze ta tragedie :( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21"]http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21[/URL] glupota ludzka nie zna granic...kiedy to sie w koncu skonczy
  19. jak tam dzis szczesciara Dosienka :)? a tu taka tragedia ,az rece opadaja... jak pseudo czlowiek moze doprowadzic inne istnienie do takiego stanu http://www.dogomania.pl/threads/190887-Pi%C4%85tek-trzynastego....Pomocy%21%21%21
×
×
  • Create New...