Zapadł wyrok.... Chylę czoła przed opolskim wymiarem sprawiedliwości!!!!!
[url]http://opole.gazeta.pl/opole/1,35086,10592107,Dwa_lata_wiezienia_za_zabicie_psa.html[/url]
[url]http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20111104/POWIAT01/967502326[/url]
Niech zgnije ścierwo w więzieniu, a nawiązkę na rzecz TOZ-u niech d...pą zarobi pod celą!!!!