Ogłoszenia dla Azora skończyłam(dodałam do postu z wcześniejszymi)na OLX zrobiłam nowe i wyróżniłam na 7dni
Powodzenia Azorku....ale tak bardzo bym chciała(jak Wszyscy)żebyś mógł być ze swoim Panem :(
[url=http://up.programosy.pl/foto/wyr_3.jpg][img]http://up.programosy.pl/foto/wyr_3.jpg[/img][/url]