Bardzo się cieszę :). Wszystkie cioteczki powinny się wreszcie zalogować na FB :). Tutaj naprawdę jest wiele osób, które chca pomóc :). I zawsze to jeszcze jedno miejsce, gdzie można promować zwierzaki ;)
Właśnie dostałam sms od Obraczus o tym, że wizyta wypadła wspaniale i [B][SIZE="4"]Buba jedzie jutro do nowego domu :) [/SIZE][/B]:) :) :) :) Hura !!! Hura! Cieszycie się cioteczki? :D
[quote name='obraczus87']Wizyta przełozona na jutro na 19. Dzisiaj w domciu byłaby tylko p.Monika, a jutro beda oboje :)[/QUOTE]
To czekamy na wieści :-)
Ronjo, na FB jest dziewczyna - Dominika, która bardzo interesuje się Emi i chciałaby pomóc jakoś, w pewien sposób adoptować ją wirtualnie. Wpłaciła dla niej właśnie 100 zł. Podaj mi proszę maila do siebie, by Dominika mogła do Ciebie napisać :)
Wypiękniała, aż miło! Cioteczki jesteście wielkie !!!!!!!!!! Nie było mnie jakiś czas, wracam, a tu takie zmiany !!!!!!! :) :) :) Trzymaj się Emi, ślicznoto!
Marto, ukłony za to, co robisz. Mam nadzieję, że szybko znajdzie się cioteczka do wizyty! :) Bazarek zakończony, Kinia przesyła mi co komu wysłać :) :) :) Dzięki Kingo!!!! Jak już wszelkie wpłaty przyjdą - wpiszę ile uzbieraliśmy :)
Szkoda, szkoda... ale racja - trzeba działać, a nie płakać. Wypuszczam stałą deklarację dla Kosteczki. Może zrobimy jej bazarek - jest ktoś chętny? Miałabym jakieś rzeczy... Trzymaj się Księżniczko! :)