banerki dla Stara(jak coś nie tak proszę pisać, może coś zmienic? ucze się dopiero je robić)
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181073-Star-czeka-na-pomoc"][IMG]http://img62.imageshack.us/img62/3436/5dc44cffe819abc7med.jpg[/IMG][/URL]
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/181073-Star-czeka-na-pomoc"][U][IMG]http://img22.imageshack.us/img22/959/aaec1f185d653e39med.jpg[/IMG][/U][/URL]
[B][SIZE=4][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181073-Star-czeka-na-pomoc"][IMG]http://img243.imageshack.us/img243/5074/c65a73f7fe264983med.jpg[/IMG][/URL][/SIZE][/B]