z tego co tu czytałam psa da się nauczyć żeby nie niszczył i cioteczki tu pisały że klatka dla psa(żeby zamykać)...ale nie balkon bez zabezpieczeń ...to ja psiaka bede od czasu do czasu podnosić na pierwszej stronie ma wieksze szanse na odkrycie go przez reszte cioteczek i postaram się kilku wysłać pw jak znajde tą mape (?) albo kogos z poznania