-
Posts
1037 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Patyś_
-
Charly nie ma problemu, tylko środa i od piątku do niedzieli odpada, ale np, wtorek: ) Teraz się troche pochorowałam, od wtorku nie wychodze z domu, tylko do szpitala jeżdzę. Masakra:/ A co do pierwszej strony, połowe psów chyba można z niej wyrzucić... Co do portelowych ogłoszeń: "Cocker spaniel amerykański, przepiękny 3 letni pies z rodowodem, maści biało -czarnej, uwielbia dzieci !Sprzedaje go, ponieważ kupiłam go do krycia, a niestety jest bezpłodny :( " Zatłukła bym tępym narzędziem :/ Ludzie to bezmyślne stworzenia...
-
Yhhh coś o tym wiem. U nas też ast kiszą się w boksach :( Ami jest piękny. Mam nadzieję, że uda mu się tak jak naszemu Bolkowi! Ami na prawdę urzekła mnie swoim mądrym pyskiem. Gdzie jest ogłoszony ?
-
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
Dziewczyny wczoraj odwiedziły weterynarza. Volta dziś oddała mocz do analizy, czekamy na wyniki, a GAJA na swoje rany na nosie dostała maść z antybiotykiem... Zobaczymy co to da :) -
Jaka piekność! Kontaktowałyscie sie z cioteczkami bullowymi? Ami wygląda na pieknego psa! Na pewno ma duże szanse na udaną adopcje! :) Wierze, że taki bięgny gigant znajdzie kochający dom!
-
Ładny komplecik :D Tak pasuje Ci do bluzeczki :D
-
[quote name='AgaiTheta']Dziewczyny opiszcie mi dwie suki huski. Madlin i Belle - stosunek do psów, wiek itp. Z tego co pamiętam to Belle demolowała kontener, czy wiemy jak Madelin zachowywała się w zamknięciu?[/QUOTE] Bella - W stosunku do psów w boskie dominująca przy misce i przy człowieku. Wulkan energii, wariatka, potrzebuje dużo ruchu i podstawowej tresury. Bella jest u nas już drugi czy 3 raz, bo ucieka. jednak teraz właściciele zmienili telefon, i sunia u nas siedzi. Madlin - Młoda oko 7-8 miesiecy, zostawiona sama w gabinecie znniszczyła jedynie zawartość pudełka herbatników :) Ładnie chodzi na smyczy. To szczeniak do ułożenia, ale ma dobre nawyki na początek, sunia ze sporymi możliwościami :) Odpowiednia ręka i bedzie wspaniała :)
-
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
A ta pogoda to wczoraj i dziś jakaś taka szczególnie udana i słoneczna :) Wpadnijcie na spacerek, prawie nad morze to się podzielimy :evil_lol::diabloti: -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Patyś_ replied to evel's topic in Foto Blogi
To piszczenie to masakra! Mam to na każdym spacerze :( Volcie odbija jak widzi małe dzieci i psy, z każdym chce się bawić, piszczy wtedy zawodzi. Wstyd jak cholera, bo ludzie się patrzą jak na idiote co psu conajmniej krzywde robi! -
Zuzu, Raven, Hunter i koty plus inne potwory. Zapraszamy
Patyś_ replied to evel's topic in Foto Blogi
evl - twoja Zu przynajmniej do obcego psa pobiegła, Misa Gosp do obcego faceta. Moje suki ostatnio obległy mojego wujka na klatce schodowej, bo chciał wejśc bez pukania, i cholery nie chciały go do domu wpuścić i pruły gęby... A człowieka od x czasu znają :D Volta wczoraj mi poleciałą do jakiegoś mikruska, ale pani szybko psa na ręce, i nic się nie stało, przepraszam i do przodu :) -
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
[quote name='gops']dlaczego glodzisz tego psa?! :diabloti: przeciez ona jest wychudzona :lol: charcia Volta sliczna ! ;)[/QUOTE] Tak :diabloti: Volta żyje tylko na nagrodach z naszych "szkoleń" :D a tak zje co upoluje :D Karkówkę ze stołu, wielką wątrobę wołową ze zlewu :D Zła ja i nie dobra :evil_lol: -
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
[IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLfOgaP2I/AAAAAAAAfqA/TZF67FwonOk/DSC00556.JPG[/IMG] Te ucha :loveu: [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLlGcsogI/AAAAAAAAfqU/mSr6oDNFzck/DSC00565.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLmpkem-I/AAAAAAAAfqY/cp5iHxTSuVc/DSC00567.JPG[/IMG] Volta i jej łamanie praw biologii - braki w kręgosłupie :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLpueRuhI/AAAAAAAAfqg/UEh7Ke2XvmE/DSC00570.JPG[/IMG] wodopój [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvK37Sq5bI/AAAAAAAAfoQ/vGzn5-syXw0/DSC00489.JPG[/IMG] Amen :) -
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
I moje : Volta nie wolno uciekać! [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKrGTpWwI/AAAAAAAAfno/qm7XAtlTOk4/DSC00467.JPG[/IMG] Morderstwo w biały dzień! [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKyG5jDpI/AAAAAAAAfn8/w6e5g2jdDeI/DSC00477.JPG[/IMG] Podoba mi się zdjęcie powyżej więc sobie pożyczam :D wodopój [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLBvhnllI/AAAAAAAAfow/VP81nkuMjNI/DSC00506.JPG[/IMG] "siad" [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLF7XtbzI/AAAAAAAAfpA/F4_ylhdPFqs/s512/DSC00514.JPG[/IMG] Cała ekipa [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLUf06PUI/AAAAAAAAfpg/903X4obxPL0/DSC00538.JPG[/IMG] -
Bo im zawsze ujdzie na sucho! Czyli Gaja, Volta i Finnie :)
Patyś_ replied to Patyś_'s topic in Foto Blogi
Byłyśmy z Voltą wczoraj na spacerze. Niestety Gaji nie było, ale nadrobi! Było 5 psów i Volta i tak się nie wybawiła do końca! :) Niedościgniona Volta [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKg9hr7RI/AAAAAAAAfnA/lMMX2cSolD0/DSC00441.JPG[/IMG] [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKh0QbEDI/AAAAAAAAfnE/_Gwok_nbHsc/DSC00443.JPG[/IMG] Banda trikolorów :D [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKi_hUxaI/AAAAAAAAfnI/xtxlbEZhZgE/DSC00447.JPG[/IMG] Uciekające berny [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKo3LimlI/AAAAAAAAfng/vHkHQ3n7O4U/DSC00461.JPG[/IMG] "Podziel się patyczkiem" [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvKpyrZYAI/AAAAAAAAfnk/B9-1Y8dfz7A/DSC00463.JPG[/IMG] -
Tak, szlaeć będziemy na siedząco :D Jedząc sobie ciastko i pijąc kawkę :D
-
Ja mam pomysł! Tylko zapytam kuzyna kiedy by nam podwórko udostępnił :D I tak jak mówiłaś Charly - Psy latają, a my ciasteczko, kawka i szalejemy :D A psy niech się pomęczą :) I fakt, że było super, i pogoda dopisała! :)
-
Tośka powinnam z cała masą TTB wystartować w springu!! :D
-
[url]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TIvLBvhnllI/AAAAAAAAfow/VP81nkuMjNI/DSC00506.JPG[/url] Volta wygląda jakby miała ogon doczepiany :D Ale sprawdzałam, ma naturalną taką ... Yyyy... W(V)itkę :D
-
Tak... Volcie nadal było mało :D