Jump to content
Dogomania

Patyś_

Members
  • Posts

    1037
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Patyś_

  1. Tak cicho, bo byłam po 8 godzinach wykładów i po poprostu siedziałąm jak takie warzywko xD
  2. Ja wróciłam z wykładów, nie wiem jak się nazywam i w ogóle... Na ostatnich wykładach, pani Doktor profesor ktoś tak mówiłą, a ja siedziałam... Wróże sobie olbrzymią karierę studentki :D To w takim razie Vitko miłej zabawy na 18-nastce! Mówiłam Vitka że banda z 16 jest super!! :D ja po studencku idę zjęśc swój pierwszy zasłużony posiłek tego dnia! xD :)
  3. A ja wczoraj aż się zdziwiłam, bo było urwanie głowy O_O Dwa telefony w sprawie Hipolita - jeden odpadł na początku, w drugim, pani jeszcze zadzwoni, zebrałam pierwsze info i bardzo w porządku babczeka, z Rumii. Dom, z ogrodem, ogrodzenie, Hipolot miałby mieszkać w domku z panią. Dzwoniła Pani o dużego psa, który szczeka. Pani z pod Kwidzynia, poleciłam jej zajrzenie na stronę, ale myślę że do tej adopcji, jeśli do jakiejś dojdzie to jeszcze daaleka droga, pani nie ma ogrodzenia, mieszka po lasem. Powiedziałam co i jak z ogrodzeniem, Pani przyjeła do wiadomości, ale bedzie pewnie jeszcze dzwoniła - ale mimo wszystko bardzo miła kobietka. O Warsie już zostało powiedziane... I to chyba wszyscy, bo telefonow o psa owczarka na reproduktora ie licze ... A teraz, hop siup, na pierwsze wykłady... Hyhy :D
  4. Żyjemy, ale zaczełam rok akademicki i lekkie urwanie głowy mam :( Mam zdjęcia dziś postaram się wrócić, dziewczynki relaksujące, i musze znaleźć jedną karte, gdzie mam ich wariactwa w ogrodzie! :) A po weterynarzu już okej, Volta po badaniach, wszystko w normie, a Gaji pysk juz sie zagoił, po tygodniowym smarowaniu maścią :)
  5. Patrze na nią to normalnie... Yh. Jak można cos takiego psu zrobić.
  6. Kama zaciesza, bo to bardzo miła i wesolutka sunia jest ! :D
  7. Do Yuno jeszcze wrócę po wyjaśnieniu sprawy małej, a teraz, powiedzmy rekompensatą, zdjęcia Kluski , staffki z nowego domu. Oj cioteczki, wymęcza nas ta Klucha! Mówie wam, i ja odpadam i Jacek, a ona jeszcze ma siłe i chęci do wariowania! [IMG]http://lh6.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TKT0jdHsbnI/AAAAAAAAgSI/kWx1xVCrSSg/DSCF8030.JPG[/IMG] [IMG]http://lh4.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TKT0lSO2k5I/AAAAAAAAgSQ/fdyIEsXapaY/DSCF8039.JPG[/IMG] [IMG]http://lh5.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TKT0oEGoQjI/AAAAAAAAgSY/xssUG7B2O-Q/DSCF8050.JPG[/IMG] [IMG]http://lh3.ggpht.com/_ml4eCV4YCnA/TKT0p4wDJfI/AAAAAAAAgSc/RywM5HdtnpA/DSCF8060.JPG[/IMG] NA zdjęciach ze swoim panem Jackiem i swoim kochankiem , Panem Sznuraskiem :) Kluska jest urocza i szczerze, chyba nie wyobrażam, sobie, że by jej u Jacka nie było! Zawsze nas wesoło wita, zawsze zajrzy mi w torbę, czy czegoś dla niej nie mam. Wskakuje na ręce, gdy tylko ktoś jest na balkonie, żeby zobaczyć co się dzieje za balustradą i na spacerach totalnie olewa inne psy! Podchodzi do ludzi, gada z nimi, i pięknie się słucha. W parku puszczamy ja w obroży i kagańcu. A ona i tak nie odstępuje nas na krok. Gdy idzie przed nią jakiś pies, spojrzy na mnie albo na jacka jak usłyszy: Nie kluska, to idzie dalej i psa nie widzi. Cudo!! :loveu:
  8. Edit Na razie zostałam poproszona, żeby nie pokazywac zdjęc suczki. Musimy poczekac do roziwiązania lekko zagmatwanej sprawy Yuno. Gdy wszystko się wyjaśni podamy szczegóły. Mała jest bezpieczna i postaramy się, żeby już był bezpieczna o.
  9. saya jedzie do domu! Ta czarna pieknośc na 3 to Kama. Kama jest karna i kochana, Gosia chciała jej fotki, na nadzieje dobremana. Kama jest super, ciekawe tylko jak chodzi na smyczy... :) Tak, na na końcu Kluseczka, wymęczyła nas dziś troche grubas jeden... Czyli na fotkach ona, Jacek i Pan sznurasek :D - Miłość Kluski :)
  10. Ja też lubię Białego boksrea mimo wszystko, bo nadal ma taki mięciutki łepek :D A Bandyta, to Jaro - ten biały duży przy budzie obok Jelonka
  11. [quote name='AgaiTheta']Za to powiem Wam, że chyba w sobotę wybiorę się z Bandytą na spacer. Nie wiem czy ktoś z nim chodzi? Jak stanie na tylne łapy, głowę ma na wysokości mojej i bez skrupułów wylizuje mi pychol. Fajny jest chłopak![/QUOTE] Bandyta- Jaro to ma swój świat! Jak sie do niego podejdzie zdecydowanie, tak jak mi Marek pokazywał, to jest super, ale jak sie zacznie na niego titać, albo nie daj Cię panie powie się : Daj łapkę - to zamienia się w bandytę i warczy! To ujma jakas dla niego to titanie i podawanie łapy haha :D
  12. Vitka, dzownie w sprawie zdjęć! Bo chciała bym jutro do ciebie popołudniu wpaść z laptopem, żeby je zgrać, bo inaczej to tego nigdy nie zrobię ! :(
  13. nie wiem czy da się sprawdzić Olge i kawę razem, bo są na róznych wybiegach, i strach trochę, żeby się nie zaraziły. Ale Olga już po sterylce, i mieszka na wybiegu z podrostkami, i jest wobec nich okej, a to już dość spore koty. Co do kawy upewnię się jutro, bo nie pamiętam jak reaguje na inne koty... Chociaż jak się między nimi chodzi, to raczej nie prowokuje bójek :)
  14. Dziękuję Hop!, chodź przede mną jeszcze trochę pracy, ale dam radę! :) Gosiu, moim zdaniem to mix tych dwóch ras! :) Dogi są bardziej masywne, ale pysk by pasował nawet :), a reszta ciała, bardziej bokserwoata :)
  15. Z kotami mam jeszcze drobne zaległości, ale je nadrobię! ZAraz wrzucę na stronę kota leonka, i wracam do alegratek i ofert :)
  16. Państwo byli gotowi już wczoraj wziąść ramzesa, oglądali go wcześniej, przyjechali, pan z synem cali w trocinach z desek z uśmiechem powiedzieli: "Własnie skończyliśmy zbijać mu podłogę w boksie!" Byli gotowi go zabierać, smycz, obroża, kaganiec(na wszelki wypadek) Ale poczekali, dziś Ramzes stracił jajka i pojechał do nowego domu! :) Strasznie się z tego ciesze, bo ten olbrzym , jak prawie każdy olbrzymek, zapadł mi w serce :)
  17. News na dziś, do domu poszła kudłata podrastająca szczeniorka Nora, oraz olbrzymi Ramzes! :D Oba domki superowe ;) Nora u pani nauczycielki (niedlugo bedzie czytać i pisać) , a Ramzes, będzie prawie schroniskowym sąsiadem - bo mieszka kilka domków dalej od schroniska :)
  18. Rybcia, jutro sprwdzę jego imię. I fakt, pomyliłam psy za płotem, krzywołap fajny, szczenior to dureń gryzący -.- Charly - Leon nie ma jeszcze kastracji, po koniec pazdziernika ma wyciagana srubę. Pilot, Faraon i Paul, mieszkający z Lulu, wszyscy już po kastracji :)
  19. Gosiu jesteś boska! Dzieki za zdjęcia psy, już idą na stronę :)
  20. Gosia dziś zapewniła Mieciowi niezły stroboskop :D Fakt, że na papieroska do panterki pójdę chętnie, ale bez papieroska, to warczy... Nie do końca rozumiem tą psice... Chyba. Ale jak jacek nia przewraca na prawo i lewo toj jest bardzo fajna i nawet na mnie wtedy pomerda ogonem. a Aopllo... Vitka, wiesz ze na poczatku, też jakoś tak z dystansem do niego podeszłam? ale potem raz kozie śmierc i okazał się strasznie miziasty :)
  21. [quote name='Aga3006']Tutaj się nie zgodzę. Wchodziłam już do tego ,,boksu'' parę razy i nie podgryzał w przeciwieństwie do reszty tych wariatów. Gdy robiłam zdjęcia to dawał się kulturalnie pogłaskać. Razem z nim jest taki drugi czarny z przedłożonym włosem to on jest taki sam jak Kopia a nawet gorszy ale krzywołapek jest całkiem w porządku. Przynajmniej z moich doświadczeń. [SIZE=1]Ale ja się nie znam więc mnie nie słuchajcie[/SIZE][/QUOTE] Hmmm... Mam wyzwanie na jutro :D wchodze tam. Musze się upewnić, czy psów nie pomyliłam, dziś się na cały płotek naklełam, bo pani je oglądałą i ją chciały grupowo wciągnąc do środka. Diabły wstrętne ...
  22. [quote name='Vitka']A możesz być w sobotę o 9 w schronisku? Ja się boję Panterki, bo ona zawsze dziwnie na mnie patrzy... W ogóle to głupie... ale od kiedy ugryzł mnie pies, gdy roznosiłam ulotki zaczęłam się ich bać! Nigdy się nie bałam, wchodziłam do wszytskich boksów, nawet kiedyś z dobermanem i rottkiem wychodziłam na spacery, a teraz boję się spojrzenia Panterki... :([/QUOTE] Vitka, wiele osób mieniło do Panterki podjescie, po tym jak zagryzła Setę. Mnie Jacek bardzo powoli znów do niej przekonuje, bo po tym też się jej bałam. Pantera tez święta nie jest. Bo raz sie cieszy a raz warczy... Charly Vitka dostała wytyczne i wskazówki i wszystko wie ^^ Jeszcze na pewno bede z nia o tym gadałą :) Z reszta pewnie same zrobicie dodatkowo zdjecia ktore tez mi sie przydadza a teraz o nich nie pomysle. Myślę, że Allegro dla Warsa - Wyżła, wyróżnione by się przydało... Może prędzej go ktoś wypatrzy :) Każda pomoc w ogłoszeniach go jest ważna, jak z resztą każdego innego psa.
  23. Krzywołapek, wariat, młody psiak, ale niestety jak kopia jedyne co robi przy człowieku to podgryzanie. nie wiedomo jak na smyczy, z psami mieszka i jakoś sie dogadują. Bez kastracji. Bono - agresywny ostatnio coraz bardziej w stosunku do innych psów, do suk raczej obojętny. Silny cholernik jak ja nie mogę, gosia spuszczała go ze smyczy i sie słuchał. Wykastrowany. Dośc młody, trafił dso nas pieknie odzywiony, u nas stres schroniskowy i pies wygląda jak cien, jest stradznie chudy, mimo dodatkowych misek jedzenia.
  24. Vitka! Ja mam dla Ciebie misje ze zdjęciami! Ja ci napisze wszystkie! Proooszee^^ na strone potrzebuje, a Leon juz chyba po, jutro sie upewnie :)
×
×
  • Create New...