Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [CENTER]Poszukujemy domu dla 3 letniej brązowej sunia rasy amstaff. Sunia jest bardzo towarzyska i potulna jak na tą rasę. Jej właściciel wyjechał na trochę za granicę oddając psa swoim znajomym, i tak minęły już 2 lata, albo i więcej. Amstaffy nie są potulnymi barankami, ale ta zalizałaby na amen. Nie jest już szczeniakiem, czyli charakter jej się już nie zmieni. W obecnym domy odnalazła miłość i tylko wiek Państwa, nie pozwala na częste spacery i opiekę nad nią. Obecnym właścicielom trudno rozstać się z sunią, ale wiedzą że w swoim wieku nie mogą zapewnić jej odpowiedniej opieki. Owa rasa potrzebuje się wybiegać, potrzebuje długich spacerów - starsi Państwo nie mogą zapewnić jej takiej opieki, chociaż bardzo by chcieli. Przed oddaniem psiaka chcieli by poznać nowych właścicieli psa i chcieli by zapoznać się z warunkami w jakich sunia będzie mieszkać. Sunia mieszka ze swoimi obecnymi właścicielami w Szczecinie. [B]Telefon kontaktowy to (091) 486 32 95 - Maria i Kazimierz. [/B] [B]Proszę powoływać się na Tadeusza.[/B] [IMG]http://pu.i.wp.pl/?k=NjM1MDk5OTksNDU0ODUxMzM%3D&f=ycqbl.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/64e3qw.jpg[/IMG] [SIZE=3][B]Na temat $$ na sterylkę w 5 poście ![/B][/SIZE] [/CENTER]
  2. Kumpel został wywieziony do schronu w Szczecinie. Więcej info: [url]http://szczecin.schronisko.net/adopcja-id-43498.html[/url] [B]245/10[/B] [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 2 lata 1 miesiąc [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] wybieg [B]numer:[/B] 245/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] tak [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]opis: [/B] Pies trafił do nas jako bezpański po kwarantannie jaką odbył w gminie Gryfino, przy przyjęciu był nieco wystraszony, ale teraz dotrzymuje już kroku współtowarzyszom z wybiegu. [B]kontakt:[/B] Zakład Usług Komunalnych ul. Ku Słońcu 125A 71-080 Szczecin Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie al. Wojska Polskiego 247 Szczecin 71-346 . telefon interwencyjny całodobowy 091 487 02 81
  3. [url]http://nasza-klasa.pl/profile/18454852/gallery/album/5/71[/url] Ja też czekam na dzień kiedy wrócą, i nie przestanę trzymać kciuków.
  4. Hihih, a ja się pośmieje. :) Co dziwnego jest w opisie tego haskacza ze schroniska w Szczecinie ? [B]płeć:[/B] pies [B]wiek:[/B] 5 lat [B]rasa:[/B] mieszaniec [B]boks:[/B] K-17 [B]numer:[/B] 322/10 [B]miasto:[/B] Szczecin [B]sterylizacja:[/B] nie [B]szczepienia:[/B] nie [B]odrobaczenie:[/B] nie [B]charakter i opis: [/B] Zaczipowana sunia trafila do naszego schroniska 05. 03. 2010, został dowieziona przez samochód interwencyjny z ul. Mieszka i. [url]http://szczecin.schronisko.net/kwarantanna-id-44296.html[/url]
  5. Dziewczyny proszę o pomoc... ;( Nie ma tutaj żadnych wolontariuszek z Konina ?! Proszę o pomoc, TOZ w Koninie się nie odzywa... ;(
  6. Hektor 2004-2010 [SIZE=2] [SIZE=2]Hektor został poddany eutanazji w Szczecińskim Schronisku po tym jak stwierdzono u niego stały napad padaczkowy... :( " Teraz będziesz biegać z innymi psami. Trafiłeś do miejsca gdzie nie zaznasz już bólu, cierpienia, gdzie nikt nie wyrzuci Cię na ulicę... "
  7. Do góry ! Psiak z górnego postu odnalazł swoich właścicieli... :) Teraz na nowy dom czeka kolejny psiak, którego właściciel wyjechał za granicę na kilka dni, zostawiając go znajomym. Minęły 3 lata a może i więcej a właściciel nie wraca... [IMG]http://i45.tinypic.com/35li2cg.jpg[/IMG]
  8. U mnie jest taki psiak amstaffo-podobny (za duży na amstaffa). Raczej to nie żaden Twój, bo nie jest ani czekoladowy, ani czarny tylko beżowy, ale dodam. Może komuś z okolic Szczecina wpadnie w oko... :) [IMG]http://i45.tinypic.com/hvpbeo.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/b4b0k4.jpg[/IMG] więcej o nim na [url]www.kojec-gryfino.bloog.pl[/url]
  9. właśnie nie, a ja boje się o psiaki z tej "hodowli" ciocie ratujcie !
  10. [CENTER][SIZE=5][COLOR=Red][B]Więcej zdjęć Kumpla ! :)[/B][/COLOR][/SIZE] [SIZE=5][COLOR=Red][B]Spójrz w te oczy... co widzisz ? [/B][/COLOR][/SIZE] [IMG]http://i48.tinypic.com/2ls9xqb.jpg[/IMG] [IMG]http://i49.tinypic.com/2hqv87b.jpg[/IMG] [IMG]http://i47.tinypic.com/fzc1ad.jpg[/IMG] [/CENTER]
  11. Nic nie znalazłam i mam pytanie do Ciebie Kamilo, większość psów przebywających w schronisku ma czipy. Czy są one sprawdzane?
  12. U nas w przytulisku dawno nie było żadnego huskiego, i bardzo dobrze... zawsze to jakieś psiaki mniej. A te pupilki urzekają swoim wyglądem, zakochać się idzie, jak ktoś mógł je porzucić... Poprzeglądam ogłoszenia w necie, może ktoś któregoś szuka :)
  13. Co to labradorów to sobie cioteczki zobaczcie: [URL]http://allegro.pl/item920585462_labrador_retriver_oddam_w_dobre_rece.html#gallery[/URL] Nie wiem czy się śmiać czy płakać, cytuje: "[B][SIZE=4]KUPIONY OD CHODOWCY W GORZOWIE WLKP ZA 800ZL[/SIZE][/B]" "[B][SIZE=4] NIE JEST SKUNDLONY [/SIZE][/B]" zdjęcie psa: [IMG]http://photos07.allegroimg.pl/photos/400x300/920/58/54/920585462[/IMG]
  14. Skopiowałam i wkleiłam, nie wiem czy wypali ... :) dobra, nie zmieniajmy tematu, trzeba trzymać kciuki za Miśka ! :)
  15. Kamilko kochana do tąd wiem, ale jak skopiować to, żeby był link jak ktoś kliknie ? :oops:
  16. Jeszcze powiedz, jak wkleja się je do podpisu :) Bo nie wiem nawet gdzie szukać o tym informacji :D
  17. Tak myślałam, nie wiem jak ta lecznica wygląda, ale mam nadzieje że pies ma tam dobrą opiekę. A jest jakaś poprawa ? Szansa, że kiedyś jeszcze stanie na nogi ?
  18. Cioteczki pomóżcie ! Komu jeszcze mogę to zgłosić ? Biorą pod uwagę że mieszkam daleko od Konina ?
  19. Gdybym wcześniej pomyślała, no tak... ale na stronie TOZ-u pisze 8 lat, a ogłoszenie jest świeże... To jak to jest ?
  20. Pytałam znajomej, wzieła staruszka z jakiegoś schroniska, ale nie z naszego województwa. Stwierdziła że i tak ten jest dla niej za młody :) Tamten którego wzięła ma 13 lat... :)
  21. Kamilo odpisz mi na wiadomość na Twoim profilu :) A ostatnio koleżanka pytała o starszego psa, puchatego i dużego do tulenia. :) Zapytam się jej.
  22. W tej chwili mam pod opieką Karmela, psiak w typie Cegiełki (tego wyżła szorstkowłosego). http://www.dogomania.pl/threads/179838-Karmel-znaleziony-we-wsi-k-Gryfina-Szuka-nowych-wA-aA-cicieli :(
  23. Śliczny misio, ze smutną historią. Mam nadzieje że szybko znjdzie nowy dom bo jego uroda jest zabójcza... Nawet nie moge wziąć żadnego psa na DT bo mam już jednego i malutkie dziecko w kawalerce... :(
×
×
  • Create New...