Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. Ale co Wy mi tutaj piszecie ? Psa chyba zabrał TOZ i znalazł on nowy dom... To on ? [url]http://www.toz.szczecin.pl/?id=poczekalnia_new_psy_end[/url] Bingo - 2 od góry...
  2. No to kombinujcie jak go wyciągnąć, ale mówie - jutro dzień zawalony... Także środa po 15 mi pasuje do wieczora. :) Wykąpać go możecie, ja bym to zrobiła, ale mam prysznic a nie wanne, a do prysznica mi się ledwo mój pies mieści :cool3: Fergilko wiem jak się czujesz tak samo miała z moim Tuptusiem :) Zmień temat wątku (przez edycję 1 postu) na to że Mietek ma DT i szuka "pilnie" DS :) Ja też się cieszę, że będę mogła go poznać i dlatego że mama się zgodziła :loveu: Misiek nie "zgnije" chociaż w schronie :razz: A więc powiem Wam że w każdą niedziele mam schabowe, które uwielbiam, ale podziele się z Mietkiem :D Będzie rozpieszczany, dziewczyny go przywiozą to wejdą na góre zobaczyć jak mu się będzie mieszkać :) Mój pies utył 6 kg od czasu kiedy wzięłam ją z przytuliska, a było to 1,5 roku temu :D Fajnie by było gdyby się dało go wykąpać, bo jest małe dziecko w domu chodzby ze względu na nie :) Nie mogę się już doczekać :) Powiedziałam mojej mamie że jest troszkę większy od naszej Daisy (taki mix westa - 8 kg.) chyba się nie zniechęci jak go zobaczy :D
  3. Częstujcie się banerkami cioteczki, ja wymieniam sobie banerek bo Miecio już go nie potrzebuje :) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182719-MA-ody-TRZYA-apek-wciAE-A-A-aknAE-cy-A-ycia-schronisko"][IMG]http://i44.tinypic.com/2d858k4.jpg[/IMG][/URL]***[URL="http://www.dogomania.pl/threads/182719-MA-ody-TRZYA-apek-wciAE-A-A-aknAE-cy-A-ycia-schronisko"][IMG]http://i43.tinypic.com/257mxww.jpg[/IMG][/URL]
  4. Biorę Miecia, na drugiego się mama nie zgodzi :( Bida... mam nadzieję że znajdzie właścicieli :) Będę Was tutaj odwiedzać :)
  5. [quote name='kamilqax95x']może twoja mama go zechce na stałe :P[/QUOTE] Nie no Kamilo, na pewno nie :( Mamy już jednego psa a ja planuje się niedługo z domu wyprowdzić i wtedy będę musiała zabrać któregoś ze sobą :D A przeprowadze się do domu gdzie będzie dziecko, dwójka dorosłych, pies i kot - też nie będę się chciała narzucać ze zwierzakami :(
  6. [quote name='katlis']Na kiedy planujesz wizytę poadopcyjną? W Szczecinie jest wiele cioteczek wprawionych w rekrutacji, więc nie będzie problemu z kontrolą.[/QUOTE] Dopiero dzisiaj tam pojechała, a osoba do wizyt poadopcyjnych już jest (z poza forum) będzie tam jeździć co dwa miesiące lub trzy. A pierwsza wizyta za 2 tygodnie żeby zobaczyć jak się psu tam żyje :)
  7. [quote name='Cudak']Super :multi: Zostanie u Was ile będzie trzeba, aż znajdzie nowy domek?[/QUOTE] Powiedziałam mamie że do 2 miesięcy u nas posiedzi, ale jak się w nim zakocha to nie będzie różnicy czy to będzie pół roku :D Tak samo było z moim psem jak ją wzięłam, nie będzie żadnego psa, ale jak się zakochała to mi nie pozwala do niej podejśc :)
  8. Fergilko i mam nadzieję, że nie będziecie nas obciążać kosztami utrzymania, chyba tylko wystarczy karma ? Co do finansów to nie możemy mu zapewnić zbyt dużo, będzie dostawać przysmaki, bo mój psiak je codziennie dostaje :)
  9. Natalio, czytaj ze zrozumieniem :) Mamy transport, tylko czekamy na weekend po świętach :) I Tuptuś pojedzie do swojej nowej opiekunki :)
  10. Mieciu, dam Ci najpiękniejszy prezent na zajączka, jaki możesz sobie wyobrazić. Po rozmowie z mamą stwierdziłyśmy że damy Ci DT i zostaniemy Twoimi tymczasowymi opiekunkami :) Są wymogi, które kieruję do Fergilki :) - mam nadzieję, że jest zaszczepiony i odrobaczony, potrzebna będzie też karma, bo moja mama jest osobą bezrobotną i w kwestii karmy nie damy sobie rady... Jakby dało radę kupić mu obrożę, bo smycz się znajdzie, ale żeby miał obroże jadąc do mnie :) Mieciu, kochamy Cię i będziemy czekać na Ciebie najbliżej w środę, bo jutro jadę z moim Tuptusiem na RTG. Zamieszkasz w moim pokoju :) Ogólnie rozmowa nie dała rezultatów, musiałam sie popłakać, żeby mojej mamie się serce złamało :D , ale udało się. Mieciu kochany :)
  11. Wróciła, ale jest z moją ciocią, która nie ,lubi zwierząt i może mieć wpływ na moją mame, dlatego zaczekam aż pojedzie... Dziewczyny piszcie mi tutaj o Mieciu coś :)
  12. Zaraz będzie w domu to obgadam z nią tą kwestie. Trzymajcie kciuki.... :)
  13. Tak, nie było problemu, sunia mieszkała z kotem z pudlem było 0 problemu :)
  14. Ja mogę spróbować, jeszcze z nią nie rozmawiałam, ale mam brata, który ma 8 miesięcy i jest w okresie chodzenia w chodziku i mojego psa już rozjeżdza, Mieciu musiałby dniami siedzieć ze mną w moim pokoju... Co o tym myślicie ? Spacerki mu zapewnię jedyne co to będziecie musiały karmę dowieźć ale nie jestem pewna czy moja mama się zgodzi :( Postaram się... Ale nie obiecuje... [B] Jaki on jest duży ? Do kolana ? Ile mniej więcej waży ?[/B] Mam jednego psa, już - mam nadzieję że by się dogadały, moja sunia ma jakieś 8-9 kg, i jest do połowy łydku, mieszanka Westa... Nigdy nie miałam kontaktu z niewidomym psem, moi dziadkowie takiego mieli ale był stary i ciągle leżał... Jakieś wskazówki ? Bo nie chce mamy nastraszyć jak ją będę prosić. Ja najkrócej lekcje mam 3 godziny (zegarowe), najdłużej 8. Sądzę że dziennie byłby około 3 godzin sam w domu, bo moja mama wychodzi na spacery z moim bratem, na "zadupi*" nie mieszkam, miejsce za blokiem jest do spacerowania, las bliziutko :) Sądzę że miałby dobrze, ale nie wiem jak namawianie się skończy... Podajcie jakieś argumenty, które złamią jej serducho, pierwszy to taki, że brak kasy, jak zawsze... :( Drugi, że (mam nadzieję) to będzie pierwszy i ostatni taki psiak na DT :) A reszta ?
  15. Ja jestem, nie wiem czy ktoś zauważył mój post , że jest ogłoszenie na infoludku :) [url]http://infoludek.pl/ogloszenia/?akcja=zobacz&ID=298992&&strona=[/url]
  16. A z Panią Iwoną po transporcie się rozliczymy z pieniążków czy przed ? Proszę się wypowiedzieć Pani Iwono, transportu udzieli nam Fergilka i pojedzie z nami, ja dokładam do transportu 100 złotych, na długo nie wystarczy ale zawsze coś :)
  17. Jupi, no ciesze się, skacze z radości !!!! :)) JUTRO TUPTUŚ JEDZIE NA ZDJĘCIE RENTGENOWSKIE, JESTEŚMY UMÓWIENI O GODZINIE 18, W LECZNICY W ZDROJACH NA UL. BAGIENNEJ :) TRANSPORT ZAOFEROWAŁA LAZY, NO ZNACZY POPROSIŁAM JĄ :) TUPTUSIA DOWIEZIEMY W WEKKEND PO ŚWIĘTACH jeszcze z dokładnym dniem się dogadamy z tego co się orientowałam to podróż 6-7 godzin w jedną stronę :) Ale chłopak jest dzielny :) Aaa, no i 1 kwietnia wizyta u fryzjera :) Bóstwo pojedzie do nowego domciu :)) Jestem w raju, baaardzo się cieszę, bo się zaraz rozpłacze... :)
  18. [CENTER][FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3][SIZE=5][COLOR=Red]Uwaga, uwaga !![/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Z tym postem dziękuję Wszystkim zaangażowanym i osobą[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]które pomogły. Sunia dzisiaj miała do mnie przyjechać, ale[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]znalazły się 2 dziewczyny ze Szczecina, które wzięły Eskę.[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Umowa adopcyjna podpisana, a dziewczynki powiedziały, że[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]mieszkają w dużym domu, i mają pudla : )) [/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Państwo byli zobaczyć mieszkanie i byli pod wrażeniem :cool3:[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][COLOR=DarkOrchid][B][SIZE=3]Jeszcze raz dziękuję i[/SIZE][/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=6][COLOR=Red][B]PROSZĘ O ZAMKNIĘCIE WĄTKU ! [/B][/COLOR][/SIZE][/FONT] [/CENTER]
  19. Baster&lusi link nie wchodzi...
  20. Jeszcze nie tak super, Pani nie wie czy podjąć się wzięcia go do domu, bo jest po wypadku :( ... Czekam na pewną wiadomość czy go weźmie...
  21. Kurde... bo może bym dała rade mame namówić... A co do Miecia to może ktoś z okolic Wrocławia chce go wziąć ? :biggrina: Już jak będziemy jechać to można go podwieźć :p
  22. No to lepiej tego nie wytłumaczę... :(
  23. O jak miło, trzymam kciuki :))
  24. [quote name='Yv1958']Yv to Iwona.To ja chce zostac jego wirtualnym opiekunem i to ja prosze, zeby mial zrobione przed zabraniem go do Pauliny, zdjecie rtg kregoslupa. Pozdrawiam Yv[/QUOTE] Będzie miał zrobione we wtorek albo w środę :) O to nie trzeba się martwić :)
×
×
  • Create New...