Jump to content
Dogomania

blacky.

Members
  • Posts

    2983
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by blacky.

  1. [quote name='Avec Moi']nie pochwalał decyzji o goleniu...[/QUOTE] Było już strzyżenie sierści już mu nie dokleimy, także "nie ma co szlochać nad rozlanym mlekiem"... Było, minęło a sierść będzie ładna za 1-2 miesiące [quote name='Avec Moi']Blacky, mam wrażenie, zignorowała nieco wcześniejsze komentarze na temat fryzjera, i chodzi tylko o to, by ten błąd nie odbił się na jego zdrowiu.[/QUOTE] Nie zignorowałam, odpowiadałam na każde pytanie o strzyżeniu, a na prawdę sierść była w fatalnym stanie...
  2. Ja rozreklamuje, ale dopiero jutro, bo coś czuje że już nie kontaktuje :)
  3. [quote name='LAZY']Fergilka dołożysz coś do transportu;)[/QUOTE] Jak akcja na alegro ruszy to może jeszcze kasa będzie ;D
  4. [quote name='Paja']I te leki mu starcza czy jeszcze jakies beda potrzebne?[/QUOTE] Jeszcze będą te witaminy na wzmocnienie chrzątki, ale sądzę i mam nadzieję żę 1 op. pokryje Gmina, a drugie kupie ja. Także o to nie trzeba się martwić. Jak porobi się mu badania to będzie wiadomo czy trzeba coś więcej. Mam nadzieję że nie będą go faszerować tymi lekami
  5. [quote name='kamilqax95x']za 2 zapłacił 20 euro[/QUOTE] To i tak mu dobrze wyszło bo z dzisiajszym kursem to 75 złotych :D:D:D
  6. A zaaapooomniaaałam ! :) Pytałam dzisiaj o lekarstwa - Traumeel ok. 85 złotych za 40 lub 50 ml, a Zeel 120 złotych za 100 ml. ale są też Zeel'a 30 ml, i Pani z apteki ma się na wtorek dowiedzieć po ile jest 30 ml...
  7. 300 złotych w obie strony. A mamy ode mnie 100 zł. od Pani Iwony 80 zł, od LAZY 50 to 230 złotych :( Jakby Fergilka miała nas zawieść to jeszcze 70 złotych brakuje...
  8. [quote name='Avec Moi'] Paulinka, świetny pomysł, inaczej leżymy w opiece nad Tuptusiem, skoro gmina jednak nie pomaga, nie bardzo to rozumiem wprawdzie, bo dziewczyny na początku wyraźnie zaznaczyły, że gmina sponsoruje Tuptusia, ale dobra... Już dodaje link u siebie gdzie się da![/QUOTE] Jeszcze pójdę ubłagać Gminę w jego sprawie... Ale transport na trasie, znowu trzeba będzie dziewczyny prosić... :( I postaram się jak najszybciej porozmawiać z naszym wetem czy on nie może tego zrobić. Bo przecież to podstawowe badania...
  9. [quote name='Ajula']a ile facet musi zapłacić za szczeniaka?[/QUOTE] Za szczeniaka 40 złotych
  10. [quote name='Paja']Ja sadze jednak ,ze nie jest ,,cegiełka,, bo nigdzie tam nie pisze ze to aukcja charytatywna...Jesli ktos bedzie chciał pomóc to pomoze jesli nie jego sprawa przeciez na siłe nikogo nie ciagne do kupywania,a kontakt bedzie podany po licytacji lub zawsze ktos moze na poczte zapytac....Nie raz juz wystawiałam w ten sposób i kto chciał pomagał...[/QUOTE] Tylko mam nadzieje że nikt do allegro nie podkabluje... i 1000 z aukcji to spora suma, 41,30 będzie z tego prowizji dla allegro, bo też kiedyś wystawiłam aukcję na taką kwotę.
  11. Ale w aukcjii nie jest podany kontakt, ani co jest "cegiełką"
  12. [quote name='kamilqax95x']wydaje mi się ze sprzedaje je bo po co mu tyle tych szczeniaków ale był z synem ok 14 15 lat wić moim zdaniem gdyby miał coś złego z nimi zrobić to by nie przyjeżdżał z synem[/QUOTE] Bez sensu jest adoptować je za kase ze schronu i później sprzedawać :( To jest dziwne... Ale mam nadzieje że TRZY łapkowi będzie tam dobrze :)
  13. Azorku - jak szukasz domku ? Do góry ! :D
  14. Pani Halino, tak cicho w domu ? :) Nie wierze :) Co tam słychać u maluchów ?
  15. [quote name='kamilqax95x']powinni wymyślić chipy z nawigacją wtedy by było wiadomo gdzie są :([/QUOTE] Hihi, mamy podobne myśli :D Wcześniej napisałam że trzeba psom wszczepaić nadajniki GPS :D
  16. [quote name='kamilqax95x']i co dalej po Fiodorze i Sarze nie ma śladu ??? przepraszam ale nie miałam czasu śledzić tematu :( proszę niech ktoś napisze jakieś info nowe w ich sprawie bo nie mam za bardzo czasu na przeczytanie tego czego nie przeczytałam przez jakiś czas[/QUOTE] W sumie Kamilo to nic nowego, poza tym że w tej samej okolicy zaginął amstaf i znaleźli go później odstrzelonego :placz: Agnieszka traci nadzieję... :( Brak śladów
  17. [url]http://szczecin.schronisko.net/aktualnosci-3112.html[/url] To żadnego z nich już nie ma ? :)
  18. Wszystkie szczeniaki ?! Ile ich jest w schronie ? ok. 7 ?
  19. [quote name='Paja']Witam, co do aukcji allegro postaram sie cos wystawic ,ale nie do konca cegiełkowego.Wteczas napewno odciazy sie troszke Iwone.Wiadomo,ze bedzie potrzebne sporo pieniedzy na badania i pozniejsze leczenie nie mówimy tu o kwocie 100zł a duzo wiecej.Nie rozumiem tylko jednego poczatkowo dziewczyny pisałyscie ,ze leki i badania (oczywiscie jak jest jeszcze u was) dla Tuptusia bedzie sponsorowała gmina ,a pozniej ze okazało ze jednak nie. Dlaczego tak sie stało? Na poczatku równiez nie prosiłyscie o wsparcie finansowe ,a jedynie o dobry dom dla Tuptusia? Dlaczego sa teraz takie zmiany?[/QUOTE] Gmina być może i sponsorowałaby, ale tylko i wyłącznie gdybyśmy jechali do kliniki Małych Zwierząt na ul. Chopina w Szczecinie. A tam mamy trochę dalko... Nie wiem czy nie mogą mu zrobić tych badań w Gryfinie. Zapisze na kartce i zajde jutro do naszego weta z prośbą o zrobienie takich badań.
  20. Kubraczek ma, ale zdjęcia zrobiłyśmy mu przed jego założeniem bo miałam go w torbie a zostawiłam ją w bazie... Jutro do niego jeszcze pójdę to zrobię mu zdjęcia z kubraczkiem.
  21. [CENTER][COLOR=DeepSkyBlue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Zdjęcia[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] :cool3: [IMG]http://i40.tinypic.com/a29ppd.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/242igrp.jpg[/IMG] [IMG]http://i39.tinypic.com/2zrdxg7.jpg[/IMG] [IMG]http://i42.tinypic.com/6nze52.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/6y0i90.jpg[/IMG] [COLOR=DeepSkyBlue][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=5]Filmik :loveu:[/SIZE][/FONT][/B][/COLOR] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=j-8lY22wWmM[/URL] może być jak na razie nie dostępny, bo przed chwilą wrzucony [/CENTER]
  22. Musiałam go zostawić u fryzjera, bo nie mialiśmy transportu - był w jedną stronę, później musiała bym biegać na trasie dom-przytulisko-fryzjer-przytulisko-dom. A poza Tuptusiem jest jeszcze 8 innych psów, u których jestem jedyną wolontariuszką i one w tym czasie chciałby np. wyjść na spacer. W domu też mam obowiązki. O tym pomyślały te osoby które mnie tutaj "pouczają" ? [quote name='majka2222']allegro.pl? [/QUOTE] Jestem os. prywatną a tylko fundacje mogą zakładać allegro cegiełkowe - osoba która to pisze powinna wiedzieć. [quote name='Avec Moi']Nie wiem, czemu czujesz się urażona, wszyscy tutaj są przejęci dobrem Tuptusia, przede wszystkim, skoro wzięłaś na siebie wizytę u fryzjera, to myślę że - cytując Ciebie - właśnie powinnaś tam gnić w poczekalni cały dzień, i przypilnować rezultatu, a skoro pani fryzjerka miała tyle pracy i kończyła Tuptusia po południu, to znaczy, że go podgoliła, i zostawiła tak na kilka godzin, i on tak siedział, przy obcych ludziach, nie wiedząc, co się dzieje?? Równie dobrze można było zadzwonić, zobaczyć, jaki jest ruch, i zawieść go po południu. Następnie, ponawiam pytanie o kubraczek, przecież wystarczyło naciągnąć na niego chociaż zwykły t-shirt, który osłonił by gołą skórę, przecież to golenie to był dla niego szok, a jeszcze wyprowadziłyście go na dwór gołego i takiego zostawiłyście na noc w budzie :confused: Myślę, że za cenę kąpieli i golenia u fryzjera, spokojnie dałoby się go wykąpać w domu, poobcinać mu najgorsze kołtuny i powoli doprowadziłoby się go do porządku, o czym pisała i o co prosiła Paulina wcześniej, a te pieniądze lepiej byłoby Ci wydać na USG, bo badania Tuptuś bardziej potrzebuje, niż golenia do zera... Nie czuj się urażona, ale przed wizytą u fryzjera pisały już inne osoby, że takie radykalne działanie, jak golenie psa w tym wieku i w tym stanie, jeszcze na wiosnę, kiedy pogoda jest zdradliwa, może się źle skończyć. Do tego dochodzi jeszcze stres, ten pies jest zdezorientowany, nie dosłyszy, nie dowidzi, ledwo się porusza, a w okół zamieszanie... Dzwoniłam do swojego weta, by się o to wypytać, i bardzo sceptycznie odniósł się do pomysłu golenia Tuptusia. Chyba nie wzięłyście pod uwagę opinii innych dziewczyn, które pisały o ryzyku złapania zapalenia oskrzeli lub płuc, i o tym, że po takim zabiegu, golasek-Tuptuś będzie potrzebował troskliwej opieki, żeby się to źle na jego zdrowiu nie odbiło. Nie zgadzam się, by to zgolenie wyszło na dobre :shake:[/QUOTE] Uważam że takie pisanie nie widząc psa na żywo jest bez sensu... Wszystkie odpowiedzi na tą wypowiedz są już napisane - wystarczy poszukać ...
  23. Tutaj jest np. ogłoszenie jakie zrobiłam Esce, która już jest w nowym domu [url]http://gryfino.olx.pl/item_page.php?Id=80412969&g=6[/url] Te 20 złotych żeby wykupić ogłoszenia na bazarku to nie tak dużo, ale ponad 200 złotych pójdzie na Tuptusia i leże w tym miesiącu w kwestii kasy :(
×
×
  • Create New...