Jump to content
Dogomania

angineuuka

Members
  • Posts

    18933
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by angineuuka

  1. u ciebie na niekotrych fotkach to jak lato ;D
  2. tak rzutem na taśmę w Mikołajki, na więcej zdjęć brak mi czasu.. wogole brak mi więcej czasu :C w Weekend powinnam mieć troche luzu, to dodam reszte
  3. ja nadal cierpię na brak czasu, ale zdążyłam zrobić kilka fotek w śniegu ;p chce ktoś w wolnej chwili? :D
  4. Bo wzieli te najblizej sceny :D Sama bym poszła na takie coś :P Widziałam kilka minut takiego występu, bardzo mi się spodobało :>
  5. moze to nie gardło jednak?
  6. ja też nie, nie mam kiedy pofocić ;( a popoludniami juz ciemno jak w dupie :P
  7. to kup mu jego łoze :P
  8. wygonie je do własnego łózka :P
  9. moze i pozniej a pierwszej cieczki mozesz tez nawet nie zauwazyc :p
  10. moim juz przypomnialam :P
  11. dopiero porządnie teraz siadłam, nawet obiadosniadanie jadłam na miescie ;P Mialam psy wykąpac dzisiaj, ale nie chce mi sie bardzo
  12. przykro mi. :(
  13. Ostatnio z nerwów nie mam weny na nic ;) ale mam az dwie swieże fotki xd z środy.
  14. Pije jedynie kole :P
  15. ojej, trzymam mocno kciuki! mój suk też dzisiaj miał guzka wycinanego.
  16. hejo, z okazji ze mam w zyciu kombo to stwierdzilam ze odezwe się n dogo :P ostatnio mnie prawie onek ujebał w ramie :p na szczęscie miałam tylko ślady zębów i siniaka i dziure w bluzie.. ale ani przepraszam nie usłyszałam ani pocałuj sie w dupe. kochani. dzisiaj coma miala wycinanego guzka.. :/ i na dodatek mam mame w szpitalu i egzaminy w weekend. Bosko :)
  17. No tak juz bywa, w koncu to dzieci ;)
  18. cudne foteczki!
  19. dlatego dodam wsio na fb ;) tutaj juz jednak nie bedzie fotek ;p
  20. Miałam napisać jak nam minely ostatnie kilka dni oraz co nas czeka w przyszłym. Chciałam tez dodac kilka zdjęc, powiedzieć ze jutro mija cztery lata od wzięcia Comy pod nasz dach i inne rzeczy z tym związane. Ale nie chce mi się. Wiec napisze tylko: hejka wszystkim :p
  21. jedziesz na EDS? Też bym chciała, mam nadzieje ze nie zapomnę :D
×
×
  • Create New...