Jump to content
Dogomania

angineuuka

Members
  • Posts

    18933
  • Joined

  • Days Won

    2

Everything posted by angineuuka

  1. \\\\
  2. Hahahah
  3. to już mówię :P + jutro chyba akwarium likwidujemy ;)
  4. serio, strasznie mała się wydaje przy Sebastianie.. :P ile on ma wzrostu?
  5. ej, bo ja wam chyba nie mówiłam.. ale Coma ZNOWU ma zapalenie ucha
  6. ahahah :D musi sie nauczyc :P krwa, to moze i mnie bylica meczy? chociaz siedze w domu.. a obok nie mam bylicy ;/
  7. zawsze mogla wygrac nic :p
  8. w sumie to pierwszy raz mam taka akcje :/ i jak kichanie zniosne, to oczy juz nie bo musze autem jezdzic ;P
  9. qrwa, jak tak dalej pojdzie to jutro nie bede mogla patrzec na oczy :/ tak mi puchna oczy.. a kicham i smarkam jak pojeb :D w sumie smarkam to za duzo powiedziane..
  10. ale sie musialas najesc :D Kazachstan wyglada ciekawie :D
  11. a po co myć :D ;D :D dawaj znać jutro
  12. ;D Mozna i tak
  13. mi się namiętnie snia wypadki samochodowe :/
  14. zostaw je w aucie, zimno już :D
  15. zakumałby w końcu :D
  16. Napisałabym coś, ale nie wypada :D znajdź se sąsiada jednak ;D
  17. sory, taki mamy klimat :D
  18. ty na wszystko masz wytłumaczenie :p
  19. a na wystawie też idzie małe co nieco :D
  20. No weź, na urodziny powinnaś zrobić mu prezent i ogłosić ze bedzie miał rodzeństwo :D
  21. Oj Aga, opierdzielasz się :D
  22. ale kiedyś z niej wróci :D
  23. ciekawe czy Fabian serio by się cieszył jakby przyszło co do czego :D
  24. dobra, to jak wiesz to bierz się do roboty :D
×
×
  • Create New...