hejo,
z okazji ze mam w zyciu kombo to stwierdzilam ze odezwe się n dogo :P
ostatnio mnie prawie onek ujebał w ramie :p na szczęscie miałam tylko ślady zębów i siniaka i dziure w bluzie.. ale ani przepraszam nie usłyszałam ani pocałuj sie w dupe. kochani.
dzisiaj coma miala wycinanego guzka.. :/ i na dodatek mam mame w szpitalu i egzaminy w weekend. Bosko :)