Faduś hopsaj do góry chłopcze,
bede zaglądała,jezeli gdzies jest jakis opisik do olgoszen to chetnie porobie i allegro tez chetnie mu zrobię, przydałoby sie wyroznione ale ktoś musiałby opłacic koszt:12,50zł
ja na chwile obecną pienieznie pomóc nie mogę ale moze cos na bazarek ktoś wyskrobię, na chwile obecną sama zastanawiam sie czy cos mam zeby mu jakoś pomóc, choc sama zbieram na karme dla kotki.
zajrze tu póxniej napewno