Jump to content
Dogomania

zeberka4

Members
  • Posts

    1665
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by zeberka4

  1. Super!Fot nie mogę sie doczekać! O tym smrodziku to pisze kazdy kto bierze psiaka ze schronu,niestety :)
  2. Cieszę sie ze chociaż tak mogłam pomóc! Jeżeli bedzie trzeba bedę robiła allegro nadal :) Mnie marzy się jeszcze domek dla Azorka :)
  3. dodawaj, dodawaj w miarę mozliwości bede wrzucała na allegro,powiedz mam wystawiac jeszcze allegro dla onki? wiesz ze na tymczasie bedzie ale musialabym napisac ze w bielsku-białej siedzi??
  4. [B]leni356 [/B]w sprawie Azora po prostu brak telefonów, nikt nie pisze e-maili nie pyta nawet na gg, po prostu cisza... Robiliśmy ogłoszenia na internecie, wszystkie znane strony z adopcjami, ogłoszenia w Poznaniu porozwieszane,nie wiemy co dalej robic,a czas płynie coraz szybciej.
  5. Z dzisiaj :) [B]U Azorka cisza,nawet wątku już nikt nie odwiedza :([/B] [img]http://img130.imageshack.us/img130/1218/dsc06182g.jpgp[/img] [IMG]http://img23.imageshack.us/img23/7086/dsc06180b.jpg[/IMG] [IMG]http://img24.imageshack.us/img24/9479/dsc06178t.jpg[/IMG] [IMG]http://img535.imageshack.us/img535/41/dsc06176z.jpg[/IMG]
  6. Toffikowa nie zrażaj się :) ja sadze ze psinka pewnie cały czas do adopcji, najlepiej zadzwoń do osoby która opiekuje się nią zeby choć ona znalazła domek!
  7. dostałam e-maile: od [B]Tatrzanki[/B]: [B] transport [/B] [INDENT] hej widze ze szukacie transportu dla Onki proponuje przewóz jej w dogodnym dla Was terminie. Koszt 500zł jeśli reflektujecie czekam na info. 790 688 360 lub: [B]kenworth2000[/B] witam mogę pojechać do bielska-białej ale niestety dopiero w przyszły weekend jade do warszawy w sobote a potem pracuje (wyjazd w trase) pozdrawiam więc jak cos trzeba sie do nich odezwac [/INDENT]
  8. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183295-Transport-PoznaA-Bielsko-BiaA-a?p=14442991#post14442991[/url] wrzuciłam tutaj zrobiłam z Poznania (jak czytałam to Marta ma mozliwość dowozu do Poznania)
  9. Super cieszę się ze Szarik bedzie miał domek oby wszystko wypaliło!
  10. tak jest, jezeli dorothy bedzie zdecydowana to transport pilny będzie :D ciesze sie,daj znac
  11. [url]http://www.dogomania.pl/threads/183159-RA-A-noA-ci-dla-kazdego-D-Wszystko-dla-Cookie-bazarek-do-12-04-2010-godz-23-00?p=14430180#post14430180[/url] to dla małej,po zakonczeniu bazarku bede kontaktowała sie z demi chyba ze mam gdzie indziej przelac pieniadze?
  12. [B]ana666[/B] i gdzie go dodałaś? U Azora cisza.... od samego poczatku dodawania ogłoszeń tylko jedna osoba zgłosiła sie niestety .... Ostatnio tracimy nadzieję...
  13. Oj tak cicho jak u naszego Azorka.... kiedy te adopcje w końcu ruszą?!
  14. I jak tam co z sunią,jest nadzieja na domek?!
  15. Tak ja tez tak sądze zeby na tymczas ją dać chocby na razie,biedulka ,jak ta kobieta mogła robić nadzieję!? Cały czas myslę o tej małej
  16. Eh,ja nie rozumiem dlaczego nikt nie chcę starszych psiaków,przeciez one niczym sie nie róznią od tych młodszych!
  17. Jezeli psiak zostałby dowieziony do Poznania,a transport byłby opłacony to moglibyśmy zawieść psinke do Kalisza w umówiony dzień.
  18. A pytaliscie na forum czy jest mozliwy transport? Strasznie chce aby psinka znalazła juz swój domek,spójrzcie na nią,ona zmarnieje w schronie!
  19. Szuka i szuka, jest wystawiony na kilku stronach,ma ogloszenia w Poznaniu porozwieszane, co tylko sie da ale nadal zero kontaktu...
×
×
  • Create New...