To ta sama osoba jednak cos z numerem jest nie tak, ja tez mialam ten, ktory był cały czas wyłaczony jednak okazało sie, ze jest jakas pomyłka w numerze i ta pani ma caly czas tel. wlaczony (bo dzwoni do niej taka druga pani, nie wiem kto to moze jej mama? rozmawialysmy z nia przez domofon i mowila, ze niemozliwe aby tamta pani, ktora chce Capri miala wył. tel, bo ona codziennie do niej dzwoni i jest ok.). Moze faktycznie wypadło cos tej Pani... Wiem, ze miala jakies problemy rodzinne. W rozmowie wydaje sie byc mila i chetna, aby przygarnac Capri. Po niedzieli sie zdzwonimy (mamy numer na dom.) i postaramy sie o ta wizyte, jesli kolejny raz sie nie uda to.... juz sama nie wiem...