Jestem w 7 niebie! Kto by pomyslal, ze tak szybko Lisiu zacznie sie otwierac :) Pochwale się, ze mnie teraz raz liznał w samochodzie po ręce:) Ale myślałam, że to może przypadkiem, bo mył łapki, ale teraz wiem, że on chciał po prostu dać mi buziaka tylko jeszcze wtedy nie odważył się w brode ;)