Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. OOO a tak poważnie to ile , bo coś słyszałem ,że podrożało? Tu w normalnej cenie tzn nie poszło w górę .
  2. Tak bez kolacji? Coś ostatnio ani śniadan ani kolacyjek nie ma nawet kawki brak, buuuuu. Kryzys nadszedł , to chociaż bułkę z masłem poproszę
  3. Biedny , patrzę teraz na nasze psiaki, zadowolone , zawinięte w polarowe kocyki a on zmarznięty, może jakaś kurteczka tak na cito? Ja bym zapłacił.
  4. U nas tak było już dawno temu, żona cały czas w domu a w skrzynce awizo i tak dobrze jak było bo były przypadki ,że nie chciało się listonoszowi wypisać .Raz mieliśmy kartkę ,że przesyłkę odebrała sąsiadka co było niemożliwe bo cały dzień pracowała , nigdy się nie znalazła . Poczta działa coraz gorzej.
  5. To poproszę o sprawdzenie czy się nadaje jako prysznicowa.
  6. To ja poproszę obrożę nr 6, kubek nowy nr 47,kuferek 66 i drzewko szczęścia, Czy te 2 zasłony to też prysznicowe?
  7. Łyżka durszlakowa nr 20, gąbki czyściki, zasłona łazienkowa, figi 4 szt ---cw
  8. Proszę książki Chmielewskiej, Nawiedzony dom, Całe zdanie nieboszczyka, KT
×
×
  • Create New...