Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Niestety jeszcze mnie trzyma, coraz gorsze te wirusy.
  2. Wiosna, zdradliwa pogoda , coś mnie rozbiera Jak ja nie lubię przeziębien brr
  3. Jak widać wszyscy stęsknieni za bajeczką , to już trzy dni nie było.
  4. Czy książka Wira z powstania jest na faktach?
  5. No właśnie , gdzie byłaś jak Ciebie nie było
  6. Nie wiem dlaczego znowu mi wskakuje cytat. Czyżby znowu coś się działo z dogo? Wszystkiego Najlepszego Panie
  7. A na bajkę czekać będziemy, inaczej spac nie pójdziemy.
  8. Jeszcze nie , kawkę poproszę a wieczorem i bajeczkę na dobranoc
  9. Jeśli można to zdjęcie poproszę bo ciekawy jestem.
  10. Na kolację byś nie zdążyła, ale Jola naszykowała dużo , dla kazdego starczy a kakaŁkiem się podzielę .Dobrze ,że dzisiaj kolejny bazarek bo kto by mnie nakarmił
×
×
  • Create New...