Jump to content
Dogomania

mariusz pp

Members
  • Posts

    11814
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    2

Everything posted by mariusz pp

  1. Zastanawiam się nad tymi białymi spodniami , czy będą mi pasować
  2. Ja też, a jak się napatrzę to zaraz biegnę do lodówki po małe co nie co.
  3. I to to rozumiem Jota67 coś się nam rozleniwiła po urlopie nie gotuje nam obiadków
  4. I ja jestem , zaglądałem ale coś miałem chwilowy problem , no niestety ani kawki nie było ani jedzonka pysznego już nie wspomnę o bajkach mam nadzieję ,że będzie
  5. Te szerokie nowsze chyba nie parcieją , ja miałem kilka gumek latami na róznych rzeczach ale te małe recepturki takie co dawniej były to poprzyklejały się a po zerwaniu są slady.
  6. i po tych sparciałych zostają ślady na zawsze .
  7. Ja już zrobiłem zapas i nawet rodzinę zaopatrzyłem.Ale przydają się do wielu rzeczy .
  8. O ja dzisiaj to chyba piąty, a bób u nas wszyscy jedzą z masełkiem i podsmazoną bułką tartą jak fasolka szparagowa , nie znałem nikogo kto by inaczej robił,A tu się dowiaduję ,że są inne sposoby. TO Tak jak z faworkami, my robimy normalne a wszyscy nasi znajomi pochodzący z innego regionu kraju robią faworki na drożdzach .
  9. Zjadło by się z bułką tartą i masełkiem , ale się rozmarzyłem
  10. Jak tu ciągnąć w górę jak żołądek przysechł do kręgosłupa, nie ma kolacji nie ma siły
×
×
  • Create New...