No wreszcie fotki wakacyjne;)
No co Ty mówisz:mad:świetnie wyglądasz,śliczne dziewczyny,wszystkie:loveu::loveu:
U cioci mojego męża też mamy taki hamak,tylko strasznie wywrotny,trzeba równo tyłek położyć na samym środku żeby sie nie obrócił:razz:
śliczna Ajlu pływająca:):)a kiedy to ten mały łysolek przeprowadza sie do Ciebie bo już sie pogubiłam?myślałam że jak zajrze to już będą fotki z małym szkrabem u Ciebie:)
pozdrawiamy;)
[URL="http://i25.tinypic.com/2r4mrtj.jpg"]http://i25.tinypic.com/2r4mrtj.jpg :loveu::loveu::loveu:[/URL]
słodziak,fajne wyrko,ja też szukam nowe dla moich dziewczyn i takie mi sie podobają właśnie:)a widze że Wy też już po wakacjach...;)
Hej Zuzolki:)
wpadam po galeriach pobuszować na raty bo w domu mam gorzej niż na dworze i musze sie chodzić wietrzyć na podwórko:evil_lol:fajne jest lato ale ja już chce ze dwa dni deeeeeszczu:placz:
foty jak zwykle super:loveu:moja ulubienica robi świetne miny:loveu:,Tosia też sie tak chłodzi w basenie,nawet w domu ma miske z wodą i co chwile wchodzi sie zmoczyć..
słodko wygląda z tym klapnietym uszkiem:loveu::loveu::loveu:
jak byliśmy nad morzem to pare domków dalej Pani miała sznaucerke,strasznie mądra psinka,wszystkie komendy znała aż mi szczęka opadała:-oi dziewczynka już miała 11 lat a wyglądała na młodziutkiego pieska