[quote name='dysia-u']no to jak myślisz , która z nas będzie mieć lepiej?
moja mama za zięciem to w ogień , ale ja o swojej teściowej nieee moge tak powiedzieć[/QUOTE]
No właśnie i tak jest wszędzie...moja mama by zieciunia zagłaskała a moja teściowa mnie już co najwyżej klepła