Jump to content
Dogomania

brzośka

Members
  • Posts

    13536
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by brzośka

  1. Dzięki dziewczyny :) Przeleję Kikou za leki i weta i założę część za hotelikowanie, bo na wszystko nie starczy :( Napiszę tez na FB do Fiorki, może na jej konto jeszcze cos dla chłopaka wpłynęło... Jakoś to będzie ;)
  2. Bardzo mi przykro :( Był wspaniałym psem i wiele, wiele dobrego u Was zaznał! Nigdzie nie spędził by lepszej jesieni swojego życia. Trzymajcie się jakoś! To była słuszna decyzja Zosiu. Reks [*]
  3. Tak, dostałam :) Byłam się szkolić w Jastrzębiej Górze, więc tylko sporadycznie zaglądałam na neta z komórki. Teraz siadłam nadrobić zaległości tu i na FB :p Jeszcze raz wielkie dzięki dla dziewczyn za bazarek!!! Fundusze Liska nie są niestety najlepsze...
  4. Dzięki Basiu, już patrzę :)
  5. Mam dom dla młodej suczki (najlepiej szczeniaka, myślę że gdzieś tak do roku), która urośnie najwyżej do kolan i będzie kudłata. Raczej spokojna niż żywiołowa, musi akceptować koty. Mieszkałaby na II piętrze wrocławskiej kamienicy i czasem wyjeżdżała na wieś pod Trzebnicę. Ma ktoś taką suczkę na tymczasie? :)
  6. A o to to już musisz poprosić na bazarku, a nie tutaj ;)
  7. Dzięki wielkie Kikou za zdjęcia naszego słodziaka :) I dobrze, że wiadomo co mu jest, teraz można leczyć i mu ulżyć. Przeleję Ci dziś za badania, a jak będziesz wiedziała ile za lek to daj znać. Bela51 - dziękuję za podniesienie wpłaty stałej!!!
  8. Miło to czytać, trzymam kciuki oby już tak zostało :)
  9. Cudnie kochane jesteście!!! Szczerze mówiąc wolałabym wysłać rzeczy, bo fotki na manekinie, które Agusia robi, są zdecydowanie fajniejsze :D Wieczorem wyślę do Was pw.
  10. Dzięki Kasiu za informacje :) Kurcze, ciekawe co to się do Lisia przyplątało za świństwo :( Jak nie wiadomo co, to nie wiadomo czym leczyć :( Potrzebujesz pieniędzy na weta?? Myszko, potwierdzę wpłatę, oczywiście :) Jeszcze konto Lisia na plusie, ale chyba niezbyt długo :( Czy dałybyście z Agusią radę zrobić kolejny bazarek? Mam trochę ciuchów od koleżanek, a Wasze bazarki cieszą się chyba obecnie największą popularnością na dogo ;)
  11. Witaj kizimizi :) Jak kikou znajdzie chwilkę to na pewno nam coś nowego o Lisku napisze, a może da radę jakąś fotkę staruszkowi cyknąć ;) Mamy nowe wpłaty, dziękujemy!
  12. Zaraz Ci prześlę :) Dziękujemy! Jak tylko wpłynie zaznaczę w rozliczeniu :)
  13. Ma_ruda, super! daj znać koniecznie :) Właśnie na przyszły rok zaplanowałam Hel - wprawdzie chciałam Hel na Helu, ale i Jastarnia może być ;) My zawsze jeździmy we wrześniu, bo wtedy mniej ludzi, więc psiaki na plaży nikomu nie przeszkadzają. W Jastarni byliśmy kilka lat temu, ale chyba w lutym czy marcu. Wymarłe miasteczko, tylko jedną czynną knajpkę znaleźliśmy, ale za to taką klimatyczną :D
  14. To prawda, coraz mniej ludzi na dogo, coraz gorzej idą bazarki :( (oprócz bazarków Myszki i Agusi :) ) Ostatnie ciągłe awarie na dogo też się do tego przyczyniają :/
  15. Ważne, że trafiłaś do Liska :)
  16. Najpierw byznes ;) - informuję, że na konto Liska wpłynęło 86,70 zł z mojego bazarku :) Witamy asiunięb po urlopie :) Do mojego urlopu niestety jeszcze kawał czasu :( Z reguły wyjeżdżamy dopiero we wrześniu, bo oczywiście jeździmy z psiakami, a wtedy nie ma już tylu ludzi na plaży. Ale też dzień juz niezbyt długi i na ładną pogodę ciężko trafić, więc postanowiłam, że od tego roku będziemy jeździć pod koniec czerwca, ale jeszcze przed końcem roku szkolnego. Niestety, nie wyszło. Ale może to i lepiej, bo czerwiec nas w tym roku zdecydowanie nie rozpieszcza ładną pogodą :/ Właśnie znów leje... :( :( :(
  17. A, ok, dzięki :)
  18. To podaj namiary na nocleg, może się za rok wybierzemy :)
  19. Jakby się komuś chciało wybrać w niedzielę do Oleśnicy, to zapraszamy :) https://www.facebook.com/events/1477188802572054/
  20. ............................
  21. Dziękujemy Myszko! :)
  22. To Ci zapiszę za marzec-czerwiec, ok? Dziękujemy Ewo :) Faktycznie, przeszłość Liska była straszna, ale myślę, że on już tego nie pamięta otoczony miłością u Kikou :) :) :)
  23. Jest wpłata od Kocurka :) Kocurku, jak mam to zaksięgować? to jest stała za kilka miesięcy? (wychodzi mi z wcześniejszych obserwacji, że to za 4 m-ce by było ;) )
  24. Popełniłam mały obuwniczy bazarek dla Liska, wpadnijcie proszę :) http://www.dogomania...amy/?p=16253336
×
×
  • Create New...