Kurcze, dogo strajkowało :/
Zaraz uzupełnię wpłaty, ale tak na szybko:
wpłata bazarkowa i prezent od Ranias jest :)
Od Ossy pewnie będzie w pon.
Zaraz przeleję za leki.
Tel. podam.
Pozdrawiam Lisiowe cioteczki!!! :)
O, to troszkę tych leków jest :(
Masz jeszcze zapas czy przesłać kasę na nowe?
A, i dzięki Ci że się pokazałaś, bo dzięki temu uświadomiłam sobie, że nie zapłaciłam za hotel! :(
Przepraszam, już pędzę to nadrobić.
A, no to trochę zmienia postać rzeczy, teraz to ma znaczenie dobra wola osób odpowiedzialnych za kota.
A jak to brytyjczyk, to może jest więcej chętnych i dziewczyny chcą go wydać gdzieś bliżej, żeby wizyty przed i po adopcji móc zrobić...
Dokładnie, Ela ma rację!
Może zbyt dużego doświadczenia z adopcją ze schronisk nie mam, ale nie wydaje mi się, żeby ktoś z pracowników schroniska chciał się na wizytę poadopcyjną pofatygować, więc co za różnica, gdzie kociak zamieszka??
Do Ossy98 próbowałam kilka razy wysłać nowy nr konta, ale wiadomości nie mogły zostać do niej wysłane :(
Czy ktoś ma z nią inny kontakt niż przez dogo? (mail, FB, tel.)
Fiorka przesłała mi na maila zaległe rozliczenie:
Ossa98 za 03-05.2015 - 60 zł
p. Aneta K. spoza Dogo za 03-10.2015 - łącznie: 400zł
Tak więc nasz Lisio na dniach wzbogaci się o 460 zł! :D
Pani Aneta ma też już nowy nr konta Lisia, więc wpłaty od listopada będą na bieżąco :)
Myszko, Agusiu --> Fiorka ma książki na bazarek, czy jak zrobi fotki to dacie radę wystawić? Ona już na dogo w ogóle nie wchodzi.
Ja nr telefonu do p. Doroty podałam kilka dni osobie, która zobowiązała się pojechać po koce dla oleśnickich tymczasów.
Nie zrobiła tego - trudno.
Fajnie, że wy skorzystacie :)
Szukamy. Nasz kocur strasznie na niego syczy :(
A poza tym mamy już 2 koty, 2 duże psy, trochę zobowiązań dogomaniackich, a pensje z niższej półki :D
Choć mój tż bardzo niechętnie szuka małemu domu :p
Dobre wieści o Lisku, miło czytać że się trzyma nasz Staruszek :)
Pieniążki z bazarku dotarły (zaraz potwierdzę), hotel zapłacony - zaraz uzupełnię post rozliczeniowy.