Jump to content
Dogomania

Kasiulek 27

Members
  • Posts

    113
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasiulek 27

  1. Misiaku trzymam kicuki za ciebie i życże powodzenia :)
  2. Spójrz w moje oczy, one prawdę znają, jeśli spojrzysz szczerze, prawdy nie zatają. Zobaczysz w nich przepaść, pustkę ogromną, uważaj by w nią nie wpaść, bo oczy te wciągną. Szukają osoby, która je zrozumie, otrze łzy z policzków, nie pozwoli by znów cierpiały i złość ukazywały. Spójrz w me oczy a zobaczysz w nich mnie, ujrzysz moją duszę i serce me. Oczy są szczere, jeśli się przyjrzysz zrozumiesz... jak człowiek potrafi zniszczyć człowieka, zobaczysz jak mą dobroć i otwartość ktoś zniszczył, jak bardzo mój świat się zmienił. Jeśli jeszcze tego nie ujrzałeś, spójrz głębiej. Lecz ostrzegam, swą głębią mogą Cię przerazić. Zobaczysz tam jeszcze większy ból i żal, zobaczysz rozpacz i zrezygnowanie. Proszę Cię pospiesz się!! Pragnę ujrzeć przed sobą szczerą osobę, która z mych oczu wszystko wyczyta. Niepotrzebne będą słowa, które czasem ranią, niepotrzebne pytania na które nie znam odpowiedzi. Pamiętaj ... jedno spojrzenie to jak tysiąc słów, jeśli się postarasz wszystko zrozumiesz, więc nie bój się mego spojrzenia i mi pomóż.... Pamiętam (*)
  3. Baksa nie da się zapomnieć.. nie znałam go ale przyznam się ze płacze jak za swoim ..
  4. czy macie jakieś nowe info co się dzieje z Nortonem????
  5. "Za Tęczowym Mostem" Tam za chmurą gdzieś daleko, Stoi długi most nad rzeką. Z tęczy most jest zbudowany, Wszystkim psiakom dobrze znany. Niedaleko za tym mostem Są dziesiątki psów! Tysiące! Wszystkie są szczęśliwe tam, Bowiem jest to Psi Raj. Dobermany, westy, pudle, Yorki, collie, dogi, kundle. Jest tam Sara, Azor, Reks, Każdy zmarły, grzeczny pies. Są tam jeziora z mięsnych sosów. Na każdym drzewie rośnie milion kabanosów! A ptaki? Ptaków nie ma! Są tylko szynki latające! A po łące skaczą serdelki, nie zające! Kiedy dzień nastanie, psy biegają po niebiańskim dworze, A gdy noc zapadnie, wtedy wsłuchaj się, a może Usłyszysz cichutkie wycie psów. To dusze czworonożne chcą spotkać właścicieli swych znów.
  6. To by była najlepsza kara dla niego w dodatku sam z ręką w nocniku i bez niczyjej pomocy!!!!!
  7. Zajrzałam do Misiaka :) Proszę go w moim imieniu wymiziać i wyściskać :)
  8. Ty jedna kryształowa spływasz po policzku Cicha i skromna, choć w sobie nosisz tyle krzyku Zgrabnymi ruchami zmywasz znamiona cierpienia I z trzaskiem kończysz życie z poczuciem spełnienia. Choć jesteś niema ,słyszę twoje wołanie, I choć brak ci duszy ,czuję palące twe cierpienie Znają cię jako wytwór boleści ,rozpaczy Nie wiedzą tego że pozwalasz przetrwać ,przebaczyć .... ˜”* ♥. Światełko dla Baksia .♥ *”˜ ░░░░░░░░░░░░█ ░░░░░░░░░░░███ ░░░░░░░░░░██░██ ░░░░░░░░░██░░░██ ░░░░░░░░██░░░░░██ ░░░░░░░░██░░█░░██ ░░░░░░░░░██░█░██ ░░░░░░░░░░░███ ░░░░░░░░░██████ ░░░░░░████████████
  9. ja mam FB ale nie ma tam żadnych nowych informacji. choć ludzie się dopytują i tez czekają na nowe info odnośni Baksa tez czekam od samego rana :placz:
  10. "Mniej w sobie wiarę bo kiedy się zdaje , że nie masz już nic, ona daje siłę by się wzbić."
  11. :(:(:(:(:(:(:(:( Maleńki żebyś wiedział ile osób chce twojego dobra
  12. ja chyba jestem w gorącej wodzie kąpana.. ale chciałabym aby były już nowe wieści o Baksie... dobre wieści !!!! bo innych do siebie nie dopuszczam
  13. niewyobrażalny jest ból i cierpienie Baksa :( wierze w Ciebie maleńki i w Twoją wolę życia
  14. BAKS MA OKOLO 2 LAT! łomatko kochana to jest jeszcze psie dziecko :( maleńki wierze w Ciebie ... walcz kochany!!! proszę nie poddawaj się!!! Z niecierpliwościa czekam za dalszymi wieściami o Baksie
  15. mam nadzieje,że ma!!!! mimo krzywdy jaką doznał bedzie miał siłe przebicia i będzie chciał żyć!!! trzymam bardzo mocno kciuki za niego.. i czekam na wieści co z nim
  16. łzy same napływają do oczy.. poprostu własnym oczom nie wierze jakim trzeba być bydlakiem aby skazać psa na takie męki ziwrzęta bywają rózne, ale jednak nie ma gorszego niz człowiek!!!!
  17. Brak Już słow na to jakim bydlakeim trzeba byż żeby doprowadzić psa do takiego stanu.. A ty Baksiu Walcz i nie poddawaj się... dla niego znajde pare złotych i też przeleje ale po 10 ..
  18. [quote name='piechcia15']zrobiłam wydarzenie [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=253798254669704&pending&context=create[/url] zapraszajcie nas do znajomych, udostępniajcie czy jak to się mówi:), to w przyszłości więcej osób dowie się o nas:)[/QUOTE] Tych co mogłam to pozapraszałam ......
  19. Stwórzcie wydarzenie na FB tego psiaka... Niestety ja nie wiem jak to się robi.. ale to jest taka myśl.. bedzie łatwiej go ogłaszać...
  20. Witaj Misiaku wieczornie :* jak twoje samopoczucie???? wymiziajcie, wycaujcie i wyściskajcie go ode mnie również ... Trzymaj się ciepło Przystojniaku
  21. [quote name='basia']Kopiuję z zaprzęgowego forum: [B][COLOR=red]W trójmieście (okolice Pruszcza Gdańskiego) grasuje złodziej psów rasowych. Ma na swoim koncie kilka husky z Juszkowa, owczarki, psy małe, zawsze rasowe! Apeluje, żeby nie zostawiać psów samych przypiętych przy sklepie, nie spuszczać ze smyczy na spacerach, czy zostawiać niepilnowanych na podwórku. Psy sprzedawane sa na giełdzie w Pruszczu. Dzisiaj miałam okazje porozmawiać z trzema osobami które to spotkały. Dwie z Pruszcza, trzecia z Juszkowa. [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [COLOR=red][SIZE=1][COLOR=black]Jeżeli temat już jest to proszę o jego usunięcie.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/QUOTE] Są też kradzione do pseudohodowli, które jest cięzko póżniej odnaleść
  22. Oj Misio Misio nie wolno się tak zachowywać!!! Pokaż maleńki,że jesteś chłopczykiem z klasą i ładnie się zachowuj...
  23. oj przystojniaku nie wolno kotków ganiać nono ... Ciesze się Misku,że u Ciebie wszystko wporządku.. tak trzymaj przystojniaku :)
×
×
  • Create New...