-
Posts
113 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Kasiulek 27
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Misiaku trzymam kicuki za ciebie i życże powodzenia :) -
Spójrz w moje oczy, one prawdę znają, jeśli spojrzysz szczerze, prawdy nie zatają. Zobaczysz w nich przepaść, pustkę ogromną, uważaj by w nią nie wpaść, bo oczy te wciągną. Szukają osoby, która je zrozumie, otrze łzy z policzków, nie pozwoli by znów cierpiały i złość ukazywały. Spójrz w me oczy a zobaczysz w nich mnie, ujrzysz moją duszę i serce me. Oczy są szczere, jeśli się przyjrzysz zrozumiesz... jak człowiek potrafi zniszczyć człowieka, zobaczysz jak mą dobroć i otwartość ktoś zniszczył, jak bardzo mój świat się zmienił. Jeśli jeszcze tego nie ujrzałeś, spójrz głębiej. Lecz ostrzegam, swą głębią mogą Cię przerazić. Zobaczysz tam jeszcze większy ból i żal, zobaczysz rozpacz i zrezygnowanie. Proszę Cię pospiesz się!! Pragnę ujrzeć przed sobą szczerą osobę, która z mych oczu wszystko wyczyta. Niepotrzebne będą słowa, które czasem ranią, niepotrzebne pytania na które nie znam odpowiedzi. Pamiętaj ... jedno spojrzenie to jak tysiąc słów, jeśli się postarasz wszystko zrozumiesz, więc nie bój się mego spojrzenia i mi pomóż.... Pamiętam (*)
-
czy macie jakieś nowe info co się dzieje z Nortonem????
-
pamiętamy
-
"Za Tęczowym Mostem" Tam za chmurą gdzieś daleko, Stoi długi most nad rzeką. Z tęczy most jest zbudowany, Wszystkim psiakom dobrze znany. Niedaleko za tym mostem Są dziesiątki psów! Tysiące! Wszystkie są szczęśliwe tam, Bowiem jest to Psi Raj. Dobermany, westy, pudle, Yorki, collie, dogi, kundle. Jest tam Sara, Azor, Reks, Każdy zmarły, grzeczny pies. Są tam jeziora z mięsnych sosów. Na każdym drzewie rośnie milion kabanosów! A ptaki? Ptaków nie ma! Są tylko szynki latające! A po łące skaczą serdelki, nie zające! Kiedy dzień nastanie, psy biegają po niebiańskim dworze, A gdy noc zapadnie, wtedy wsłuchaj się, a może Usłyszysz cichutkie wycie psów. To dusze czworonożne chcą spotkać właścicieli swych znów.
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Zajrzałam do Misiaka :) Proszę go w moim imieniu wymiziać i wyściskać :) -
Ty jedna kryształowa spływasz po policzku Cicha i skromna, choć w sobie nosisz tyle krzyku Zgrabnymi ruchami zmywasz znamiona cierpienia I z trzaskiem kończysz życie z poczuciem spełnienia. Choć jesteś niema ,słyszę twoje wołanie, I choć brak ci duszy ,czuję palące twe cierpienie Znają cię jako wytwór boleści ,rozpaczy Nie wiedzą tego że pozwalasz przetrwać ,przebaczyć .... ˜”* ♥. Światełko dla Baksia .♥ *”˜ ░░░░░░░░░░░░█ ░░░░░░░░░░░███ ░░░░░░░░░░██░██ ░░░░░░░░░██░░░██ ░░░░░░░░██░░░░░██ ░░░░░░░░██░░█░░██ ░░░░░░░░░██░█░██ ░░░░░░░░░░░███ ░░░░░░░░░██████ ░░░░░░████████████
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Witam serdecznie naszego Misiaka :* -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Kasiulek 27 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
[quote name='piechcia15']zrobiłam wydarzenie [url]http://www.facebook.com/event.php?eid=253798254669704&pending&context=create[/url] zapraszajcie nas do znajomych, udostępniajcie czy jak to się mówi:), to w przyszłości więcej osób dowie się o nas:)[/QUOTE] Tych co mogłam to pozapraszałam ...... -
Ślepy Basio - Terier walijski POTRZEBUJE KOCHAJĄCEGO DOMU !
Kasiulek 27 replied to piechcia15's topic in Już w nowym domu
Stwórzcie wydarzenie na FB tego psiaka... Niestety ja nie wiem jak to się robi.. ale to jest taka myśl.. bedzie łatwiej go ogłaszać... -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Witaj Misiaku wieczornie :* jak twoje samopoczucie???? wymiziajcie, wycaujcie i wyściskajcie go ode mnie również ... Trzymaj się ciepło Przystojniaku -
[quote name='basia']Kopiuję z zaprzęgowego forum: [B][COLOR=red]W trójmieście (okolice Pruszcza Gdańskiego) grasuje złodziej psów rasowych. Ma na swoim koncie kilka husky z Juszkowa, owczarki, psy małe, zawsze rasowe! Apeluje, żeby nie zostawiać psów samych przypiętych przy sklepie, nie spuszczać ze smyczy na spacerach, czy zostawiać niepilnowanych na podwórku. Psy sprzedawane sa na giełdzie w Pruszczu. Dzisiaj miałam okazje porozmawiać z trzema osobami które to spotkały. Dwie z Pruszcza, trzecia z Juszkowa. [/COLOR][/B] [B][COLOR=red][/COLOR][/B] [COLOR=red][SIZE=1][COLOR=black]Jeżeli temat już jest to proszę o jego usunięcie.[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/QUOTE] Są też kradzione do pseudohodowli, które jest cięzko póżniej odnaleść
-
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
Oj Misio Misio nie wolno się tak zachowywać!!! Pokaż maleńki,że jesteś chłopczykiem z klasą i ładnie się zachowuj... -
Za brzydki,za zwyczajny na dom i miłość ????? Znalazł domek !!!!!!!
Kasiulek 27 replied to rita60's topic in Już w nowym domu
oj przystojniaku nie wolno kotków ganiać nono ... Ciesze się Misku,że u Ciebie wszystko wporządku.. tak trzymaj przystojniaku :)