agada
Members-
Posts
6429 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agada
-
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze malec taki bezproblemowy :loveu: i nie boi sie takiego współlokatora :crazyeye:!!! Chyba czuje, z eto lepsze życie ;) -
Już patrzę...
-
[quote name='Tola']Mamy tez podrzucone dwa szczeniaki - chłopców. A tutaj zapraszam na wątek kolejnej suni uratowanej od smierci [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193193-SABA-porzucona-i-skrzywdzona-przez-ludzi-jagdterierka-szuka-domu.Potrzebne-ogloszenia?p=15417158#post15417158[/URL][/QUOTE] Wykrakałyście ten wysyp jesienny, ale to miało być od jutra :cool3:;)... Chociaż do smiechu to mi wcale nie jest :shake:
-
SABA porzucona i skrzywdzona przez ludzi ma swój dom :)
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Przykra historia, biedne psiątko, co ci ludzie w głowach mają..... -
Jak dokładnie wygląda sprawa finansów ile jest i ile brakuje?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czasami kopiuję wysyłany link, a czasami kopiuj adres odnośnika i różnie, raz jedno a raz drugie działa.... -
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Cieszę się, ze suńka wraca do życia, a co z ropomaciczem? -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
agada replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
[quote name='2411magdalenka']Pani Jadwigo, oczywiście! Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, teraz na pewno wsparcie przyda się innym psiakom. Freycia jest we wspaniałych rękach. Myślę, że wkrótce będą wyniki badań.[/QUOTE] Czekamy wobec tego niecierpliwie!- 563 replies
-
Czekam na nowy wątek od zadry. Czy dla tych ludzi czegoś potrzeba? Jak coś to dajcie znać, moze jakieś rzeczy, mają dzieci? Bo tu nie tylko o psy jak widać chodzi, a rzeczy, których nie wystawię na bazar z racji ich nie idealnego stanu to tu jak cud miód... :-(:shake: Tragedia!!!
-
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Dzisiaj Tymuś jedzie do swojego domku :) Cioteczki szybko poróbcie ładne zdjęcia Sisi (w posłanku, w plenerze) to zorganizuję jej Allegro full wypas.[/QUOTE] Super wieści, ja doczytuję jakoś nie po kolei :razz::roll: -
4 kg suczka i jej 3 miesięczny szczeniak na łańcuchach pod gołym niebem
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A Paulinka w swoim żywiole jak sądzę :cool3::lol:, będzie miała dziewczyna powołanie po takich rodzicach :evil_lol: A psy..., to tylko jedno z wielu takich miejsc, a ile pojedynczych takich cierpień...:-( -
Potrzebujemy wsparcia, cioteczki, może któraś banerek zrobi?
-
Co u Viki, czy nadal jest tak dobrze?
-
Maleńka łagodna cichutka Tosia ma już miłość i wspaniały dom
agada replied to zadra's topic in Już w nowym domu
Ja tez wpadłam w odwiedziny! -
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Szkoda, ale czasem "co nagle to po..." wiadomo...? -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Rozmawiałam z funią; w najblizszym czasie podjedzie z Cassi do weta i wtedy dowiemy się czy dziewczyna juz moze byc sterylizowana. Mzoe nawet wet wyznaczy datę zabiegu... Czekamy cierpliwie. A ja wysyłam zdjęcia Cassi zainteresowanej Pani:cool3:[/QUOTE] A tu Was mam! Czaruj Tola, czaruj, ja juz zaciskami kciukasy!!! -
Cassi – kolejna oneczka z zamojskiego schroniska. Ma juz dom u p. Ewy:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rodzice Maciusia :)']trzymam kciuki żeby Pani się zakochała w psince.[/QUOTE] Kurcze ja to zawsze za Murzynami... Jest jakaś szansa? Musze się chyba cofnąć o stronę.... -
Freya - MA NOWY DOM I ZAPEWNIONE LECZENIE W KLINICE
agada replied to 2411magdalenka's topic in Już w nowym domu
Magda cieszę się! Mam nadzieję, ze jest to osoba godna zaufania i że będziemy mogli oglądać chociaż co jakiś czas zdjęcia Freyki i sprawozdania z postępów leczenia się pojawią gerularnie? Rozumiem Ciebie, Twoją determinację, ale i to jak wygląda zycie codzienne, wszystko ładnie, ale proza życia daje w dupę. Sama mam dzieci dom i cała resztę i nie wiem, czy mój mąż byłby taki wyrozumiały jak Twój! Pozdrawiam i czekam w napięciu na Twoje wpisy o Frey- 563 replies
-
Maleńka Milka spała na ulicy. Teraz ma cudowny dom:)
agada replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Przeczytałam tytuł i weszłam z nadzieją, ale to jednak nie to? -
Aza już w domku :) Bart w hoteliku. Zapraszamy na nowe wątki psiaków :)
agada replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Havanka']W dogo wsiąkłam już chyba na dobre, więc wrócę jak najszybciej sie da ![/QUOTE] Spoko bazarem się zajmę! Odpocznij dobrze, bo o to trudno.. -
Jestem, moze porobić ogłoszenia, suczka zdaje się być kontaktowa, młoda, ewentualnie sterylka, ja robię obecnie bazarki, ajk będzie spory zysk, to przeznaczę coś an sunię, trudno teraz okreslić kwotę, ale mozę 30-50zł?
-
Cioteczki offnę tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192807-BABIE-LATO!!!-wrangler-tuniki-kostium-do-25.09-godz.22-00[/url] Czekam an relację FIFY, co się w schronie stało?
-
ABBI - mała biała chodząca łagodność POJECHAŁA DO DOMKU!!!
agada replied to Murka's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']agada, link nie działa[/QUOTE] Już działa, rano wchodził inaczej, a teraz d..a :angryy:, musiałam zmieniać, od czego to zależy :roll:?