Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Dobrze, ze malec taki bezproblemowy :loveu: i nie boi sie takiego współlokatora :crazyeye:!!! Chyba czuje, z eto lepsze życie ;)
  2. [quote name='Tola']Mamy tez podrzucone dwa szczeniaki - chłopców. A tutaj zapraszam na wątek kolejnej suni uratowanej od smierci [URL]http://www.dogomania.pl/threads/193193-SABA-porzucona-i-skrzywdzona-przez-ludzi-jagdterierka-szuka-domu.Potrzebne-ogloszenia?p=15417158#post15417158[/URL][/QUOTE] Wykrakałyście ten wysyp jesienny, ale to miało być od jutra :cool3:;)... Chociaż do smiechu to mi wcale nie jest :shake:
  3. Przykra historia, biedne psiątko, co ci ludzie w głowach mają.....
  4. Jak dokładnie wygląda sprawa finansów ile jest i ile brakuje?
  5. Czasami kopiuję wysyłany link, a czasami kopiuj adres odnośnika i różnie, raz jedno a raz drugie działa....
  6. Cieszę się, ze suńka wraca do życia, a co z ropomaciczem?
  7. [quote name='2411magdalenka']Pani Jadwigo, oczywiście! Bardzo dziękuję za okazaną pomoc, teraz na pewno wsparcie przyda się innym psiakom. Freycia jest we wspaniałych rękach. Myślę, że wkrótce będą wyniki badań.[/QUOTE] Czekamy wobec tego niecierpliwie!
  8. Czekam na nowy wątek od zadry. Czy dla tych ludzi czegoś potrzeba? Jak coś to dajcie znać, moze jakieś rzeczy, mają dzieci? Bo tu nie tylko o psy jak widać chodzi, a rzeczy, których nie wystawię na bazar z racji ich nie idealnego stanu to tu jak cud miód... :-(:shake: Tragedia!!!
  9. [quote name='mshume']Dzisiaj Tymuś jedzie do swojego domku :) Cioteczki szybko poróbcie ładne zdjęcia Sisi (w posłanku, w plenerze) to zorganizuję jej Allegro full wypas.[/QUOTE] Super wieści, ja doczytuję jakoś nie po kolei :razz::roll:
  10. A Paulinka w swoim żywiole jak sądzę :cool3::lol:, będzie miała dziewczyna powołanie po takich rodzicach :evil_lol: A psy..., to tylko jedno z wielu takich miejsc, a ile pojedynczych takich cierpień...:-(
  11. Potrzebujemy wsparcia, cioteczki, może któraś banerek zrobi?
  12. Właśnie :mad:, u Murki dobrze, ale w domu najlepiej :cool3:
  13. Co u Viki, czy nadal jest tak dobrze?
  14. Szkoda, ale czasem "co nagle to po..." wiadomo...?
  15. [quote name='Tola']Rozmawiałam z funią; w najblizszym czasie podjedzie z Cassi do weta i wtedy dowiemy się czy dziewczyna juz moze byc sterylizowana. Mzoe nawet wet wyznaczy datę zabiegu... Czekamy cierpliwie. A ja wysyłam zdjęcia Cassi zainteresowanej Pani:cool3:[/QUOTE] A tu Was mam! Czaruj Tola, czaruj, ja juz zaciskami kciukasy!!!
  16. [quote name='Rodzice Maciusia :)']trzymam kciuki żeby Pani się zakochała w psince.[/QUOTE] Kurcze ja to zawsze za Murzynami... Jest jakaś szansa? Musze się chyba cofnąć o stronę....
  17. Magda cieszę się! Mam nadzieję, ze jest to osoba godna zaufania i że będziemy mogli oglądać chociaż co jakiś czas zdjęcia Freyki i sprawozdania z postępów leczenia się pojawią gerularnie? Rozumiem Ciebie, Twoją determinację, ale i to jak wygląda zycie codzienne, wszystko ładnie, ale proza życia daje w dupę. Sama mam dzieci dom i cała resztę i nie wiem, czy mój mąż byłby taki wyrozumiały jak Twój! Pozdrawiam i czekam w napięciu na Twoje wpisy o Frey
  18. Przeczytałam tytuł i weszłam z nadzieją, ale to jednak nie to?
  19. [quote name='sacred PIRANHA']zamojski Frodo poszedł do Ds, czas zając sie innymi zamojszczakami:-)[/QUOTE] Święte słowa... Lidziu....
  20. [quote name='Havanka']W dogo wsiąkłam już chyba na dobre, więc wrócę jak najszybciej sie da ![/QUOTE] Spoko bazarem się zajmę! Odpocznij dobrze, bo o to trudno..
  21. Jestem, moze porobić ogłoszenia, suczka zdaje się być kontaktowa, młoda, ewentualnie sterylka, ja robię obecnie bazarki, ajk będzie spory zysk, to przeznaczę coś an sunię, trudno teraz okreslić kwotę, ale mozę 30-50zł?
  22. Cioteczki offnę tylko: [url]http://www.dogomania.pl/threads/192807-BABIE-LATO!!!-wrangler-tuniki-kostium-do-25.09-godz.22-00[/url] Czekam an relację FIFY, co się w schronie stało?
  23. [quote name='elinka']agada, link nie działa[/QUOTE] Już działa, rano wchodził inaczej, a teraz d..a :angryy:, musiałam zmieniać, od czego to zależy :roll:?
×
×
  • Create New...