Jump to content
Dogomania

agada

Members
  • Posts

    6429
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by agada

  1. Już zapominam gdzie byłam, a co pominęłam... Zaglądam więc
  2. Tak dużo u nas ONków i straszna rotacja :shake:. Myślę, ze jeśli domek sie nadaje to nie będzie problemu z wyborem Onka masę tego na dogo jest :cool3:
  3. Myślę, ze dom może być kochający wszędzie, mamy na to już przykłady, więc nie ma na co czekać :roll:, oby był to tylko kochający dom, to nauka języka pójdzie łatwo ;)
  4. To kochliwy zdaje się jest :cool3:, a ta Twoja sunia, bez urazy, ale taka nierozgarnięta :evil_lol:, nic nie edukujesz :razz::lol::lol::eviltong:
  5. [quote name='malagos']Tola :) Kocham Cię :)[/QUOTE] Domyślam się za co :cool3::evil_lol: Ale suczka z powyższych zdjęć maleńka :shake:.... Masa tych psiaków...:-(:-( Kurcze a ja zapsiona i to jeszcze takim wrednym stworzeniem jak moja Vika :angryy:
  6. Ja poproszę nr. konta przeleję z bazarku 35zł.
  7. Ręce opadają......
  8. Czekamy cały czas na nowe wieści...
  9. Matko........... znowu tyle tych nieszczęść psich....................................
  10. [quote name='sacred PIRANHA']no bo Wy swoją obecnością drażnicie psy nie wiecie? jak Was tam nie ma to psy nie gryzą się tylko jest święty spokój :-P[/QUOTE] Ooooo :crazyeye::crazyeye: zdaje się, że słyszałaś ten sam wywód merytoryczny co ja, święte słowa :evil_lol::diabloti:, jakby nie drażniły to by nie musiały wyjeżdżać z jakimś psem, a tak problem :razz::eviltong:. Ale za to panu kierownikowi się miejsce zwolniło, to tez powinien brać pod uwagę :cool3:
  11. Qrczę niedobrze, może ona dostała cieczki i ją poniosło? Miała żarcie namiastkę domu, gdzie ją poniosło, a może tak myślę była czyjaś?
  12. Yoda 2 :-(:-(, przykro, ze musicie przez to wszystko przechodzic.....:shake:
  13. Zaglądam i :placz::placz:, muszę jakiś bazar, bo inaczej nic już nie wyskrobię :shake:
  14. [quote name='sacred PIRANHA']agada po co ci kolejny kot :-) TZ zadowolony? a tak na poważnie to co za bidę znalazlas? [/QUOTE] No niestety, kocur za TM.....:placz:, nie przeżył nocy....:shake: TZ w nieświadomości dla spokoju domowego ogniska :razz:, ale gdyby się wykaraskał to pewnie by został, za tę siłę walki, jaką okazał w ostatnich godzinach życia.... Totalnie odwodniony, blady i zimny wczołgał się do przychodni ortodontycznej, padł na podłogę wśród tłumu ludzi, właśnie byłam tam z dziećmi....i tak sie poznaliśmy.....:-( Nawet krwi do badania nie można mu było pobrać...., kroplówka i zastrzyki nie pomogły jednak, a dziś mieliśmy próbować jeszcze raz :-(:-( Śliczny, zabiedzony rudzielec......, niby obcy, zwykły kot, ale ile mu podobnych... Tak se siedzę i troszkę ryczę :placz:. Zastanawiałam się, czy nie lepiej go uśpić,ale jakos tak bez cienia szansy....:shake:, a teraz mam wyrzuty sumienia, ze tego nie zrobiłam, może to skróciłoby jego męki, może się męczył :-(.......?
  15. [quote name='jamor']a wszystko w porzadku. ostatnio przebywajac w swoim boksie znazał sobie rozrywke- wyciaganie misek z podajników. alebo leza potem w budzie lub tuz przed nią.[/QUOTE] Nudzi się chłopak :cool3:, za mała rozrywki mu dostarczasz :razz::evil_lol:
  16. Czy będą foty doga? Wiem, ze każdy zaganiany... Ja mam od dzisiaj jeszcze kota....., totalna masakra :placz:, przywiozłam se dzisiaj z Zamościa...., nie wiem, czy przeżyje noc....:shake:
  17. A ja sobie podbiję tak sobie, na górę!
  18. [quote name='sacred PIRANHA']w II jest taki troche w typie karelskiego tylko wyzszy? on daje czadu nieźle też...[/QUOTE] Masz na myśli takiego czarnego mordercę? A sunia śliczniusia i co to za głąbiarstwo w ten sposób mieszać spsy wielgachne i takie malizny, ja wiem, ze i małe potrafią być wredne, ale przynajmniej wzrostowo mają jakieś szanse....
  19. Mam nadzieję, ze czkanie zakończy się takimi wspaniałymi domami jak u powyższych!
  20. Mam nadzieję, ze po tej chmarze ogłoszeń to juz na pewno Luśkę ktos wypatrzy!
  21. Rodzice Maciusia piszesz doga?To moje marzenie od dziecka. ale nie na teraz niestety....
  22. Miodek śliczniasty :loveu: Aleś go podstrzygła :evil_lol:, odrośnie jednak myslę niebawem :cool3:. Malizna taka z niego :-o. I co sobie taki jeden z drugim myśli wywalając takie niebożę :shake:, kapuściane głowy :angryy:
  23. Przerażająca jest ta ilość bezdomnych i zaniedbanych stworzeń i ten brak mózgów u ludzi... Ale Tarunia zapewne ma się doskonale oby tylko domek rozsądny się wreszcie znalazł!
×
×
  • Create New...