-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
[quote name='Greven']Przykro mi, ale nadal nie rozumiem.[/QUOTE] amensalizm- pisze ,ze jej kolezanka moze zrobic jutro wizyte przed adopcyjna((jesli nadal bardzo chcecie)cos chyba wspomniała fergilka)) bo mieszka w tej samej miejscowosci co ja!!
-
[quote name='Greven']Kto to jest "kol z Gajowa"? Hmm, psychopata... to wasze słowa. Potrzebne? Nie sądzę. Na razie mowa była o zwyczajnej weryfikacji domu adopcyjnego.[/QUOTE] amensalizm ma Tu jakas kolezanke i nie Gajowa bo to na 2 koncu polski odemnie tylko Gajkowa ( Gajków) :)
-
[quote name='amensalizm']Jak bardzo chcecie jutro zadzwonię do kol z Gajowa by zrobiła wizę. Sprawdzimy cz Peja nie jest psychopatą... (ale wole nie zawracac jej bez sensu głowy) Tylko nie o 6 rano prosze bo jeszcze spie :)ale juz koło 9 zapraszam
-
[quote name='amensalizm']Jak bardzo chcecie jutro zadzwonię do kol z Gajowa by zrobiła wizę. Sprawdzimy cz Peja nie jest psychopatą... (ale wole nie zawracac jej bez sensu głowy) Teraz mogę dać 40 zł. Kto założy za mnie kolejne 20? Bo na prawdę nie mogę wydawać pieniędzy, których jeszcze nie zarobiłam.[/QUOTE] Wiesz co dla mnie nie ma problemu by zrobiła wizyte przed adopcyjna powiedz jej ,ze przy okazji zapraszam ja na kawe..:) Wiec juz brakujacej Kwoty nie ma.Brakowało 70zł pisała Monika wiec Ty dajesz 40 Avec Moi daje 30zł - Ja chwilowo zakładam za Yy i Avec Moi razem 110zl czyli 110zł dostaniecie odemnie jak przywieziecie Tuptusia
-
Niewidomy Mietek - Miecio już szczęśliwy w Szwecji - dziękujemy!
Paja replied to fergilka's topic in Już w nowym domu
[quote name='ageralion']Chodzi glownie o informacje czy dana osoba jest juz pelnoletnia i w100% ponosi odpowiedzialnosc za swoje slowa i czyny...[/QUOTE] Tylko jak to zrobic skoro przy rejstracji Ty podajesz date...? Była bym jak najbardziej za tym by osoby odpowiedzialne sie zajmowały wątkami i nie owijały kota ogonem tylko odpowiadały rzeczowo i na temat ,a takie gdybanie to jak odbijanie piłeczki...jak wiecie jestem nowa włascicielka Tuptusia który jakos nie moze dotrzec do mojego domu z Kojca Gryfinskiego... p.s przeleciałam na szybko watek czy potrzebujecie jakies leki dziewczyny dla Mietka badz cos innego jeśli tak piszcie na poczte.Pozdrawiam Paulina -
[quote name='Plicha']Matko, ledwo przebrnęłam przez ostatnie 10 stron, dziewczyny co was napadło? Po co te wszystkie posty? Blacky naściemniała, brzydko z jej strony ale najwazniejsze to dogadać transport z Fergilką na niedzielę. Normalne że dziewczyna zadaje pytania skoro ma jechać 800 km i nawet nie wiadomo w jakim stanie znajduje sie teraz pies. Czy ktoś da rade założyć te 70zł na transport żeby psiak w końcu dotarł do domu? Na pewno bedzie miał tam lepszą opiekę niż w schronisku gdzie dostaje tylko środki przeciw bolowe i nie został nawet zdiagnozowany.[/QUOTE] Ja rozumiem ,ze dziewczyny pytaja o to co bedzie działo sie z Tuptusiem, ale rownoczenie my tez zadawałysmy pytania i nie dostałysmy na nie odpowiedzi jest to takie odbijanie piłeczki...Dobrze ,ze to powiedziałas! Czy on wogóle w tym przytulisku cos dostaje oprucz wody,karmy i spaceru?
-
[quote name='fergilka']Dowidzenia! Proszę się nauczyć czytać ze zrozumieniem, nikt źle nie ocenił Pani Pauliny, tylko życie uczy, że nie wierzy się komuś na gębe.[/QUOTE] Ludzie wrzucie sobie na luz,ja nie widze tu niczego by sie kłucic .Jest pełno niedomówien ,ale mozna to przeciez pokojowo wyjasnic.
-
Ciekawe, że jak zaczęły sie niewygodne pytania, najpierw pytacie, czy mój dom jest odpowiedni dla Tuptusia... Pytałam sama wcześniej o wizytę przed adopcyjną, blacky napisała, że na tyle mi ufa, że przywieziecie go od razu... Czyli już zaufania nie ma, więc proszę sobie zobaczyć, jak mają u mnie moje zwierzaki, i jak będzie miał Tuptuś [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/31200832/gallery[/URL]Jeśli będą konieczne takie wizyty w lecznicy, to JA BĘDĘ Z NIM JEŹDZIĆ I SAMEGO GO NIE ZOSTAWIĘ, pisałam odnośnie przyjazdu waszego w weekend 24 kwietnia.A jeśli chodzi o transport, to ja z kolei się pytam, czy będziesz jechać spokojnie, czy nie będzie przeciągów, jednym słowem czy Tuptuś będzie miał zapewnioną odpowiednią opiekę podczas jazdy z Tobą?NA PEWNO NIE PRZEJEDZIESZ NA DARMO 800KM, NIECH CIĘ GŁOWA O TO NIE BOLI. p.s P.S. Proszę zajrzeć do galerii Mony:[url]http://nasza-klasa.pl/profile/31200832/gallery/album/2[/url] ... jak walczyłam o jej zdrowie i życie, proszę mi nie wmawiać teraz, że Tuptuś może nie mieć odpowiedniej opieki.
-
[quote name='Greven']A numer mikroczipa? I co w sumie ma na celu taka umowa? Moniko, a co Ty masz do wątku Mietka i jego zamykania? Ty i Twoja mama zdecydowałyście się dać psu tymczas, a dobę później pies był zabierany od Was w trybie natychmiastowym, jako szczekający i zupełnie nieprzystosowany do mieszkania w domu... co nie potwierdziło się u kolejnej osoby, u której nocował i zachowywał się normalnie i spokojnie. Także proszę ogranicz się do wątku Tuptusia... P.S. Kto z dogo był na wizycie przedadopcyjnej w domu, do którego ma trafić Tuptuś? Wybaczcie pytanie, ale po prostu nie mam czasu czytać całego tematu, przejrzałam tylko kilka ostatnich stron.[/QUOTE] Tuptuś ma trafic do mnie moje zwierzeta masz w poscie 91 ...Pytałam o wizyte przed adopcyjna usłyszłam,ze takowej nie bedzie ze wzgledu ze jestem dobrze znana i dziewczyny wiedza ,ze psu u mnie bedzie dobrze...
-
[quote name='blacky764']W końcu jakiś konkret, no to tylko trzeba się dogadać, nie wiem czy Fergilka znajdzie czas. To co mam do niej dzwonić ?[/QUOTE] Tak Monika dzwon i to predko bo moje łózko juz na Tuptusia czeka :)
-
[quote name='blacky764']Umowa u nas nie jest taka jak w fundacjach, nie ma tam żadnych punktów. Pisze poprostu że tego i tego dnia został wydany takiej i takiej osobie taki i taki pies o takim i takim umaszczeniu w takim wieku. I podpisy.[/QUOTE] A co jesli pies umrze kiedys? gdzie mam to zgłosic i komu?
-
[quote name='blacky764']Umowa jest w komputerze mojej kierowniczki, ja owej w swoim nie posiadam. Kierowniczka taką drukuje w pracy i właściciele podpisują.[/QUOTE] Ale tu jest inaczej bo ja nie pojade i jej nie podpisze,dlatego chciałam sia z nia zapoznac teraz.A co bedzie jak którys punkt mi nie podpasuje na miejscu moze jeszcze udało by sie z kierownictwem dogadac,ale tu jest wyjazdowo.Czy mogła bys zadzwonic do swojej kierowniczki by przesłała Ci umowe i tu ja wkleisz?
-
blacky764- prosze o wklejenie tutaj umowy jaka bede musiała podpisac odbierajac Tuptusia chciała bym sie z nia zapoznac .
-
[quote name='blacky764']Kończę temat co do transportu, postaram się załatwić na jutro, jakby co mam adres Pani Pauliny i to z nią będę się kontaktować poprzez telefon.[/QUOTE] Bede czekac z miła checia na telefon jesli masz zastrzezony to go lepiej odstrzez jak bedziesz do mnie dzwonic bo prywatnych czesto nie odbieram a takich o 21,45 równiez nie bo to pora juz na spanie.Tak w ciagu dnia to zapraszam...
-
[quote name='blacky764']Ogólnie akcja była prowadzona na szybko, poprzez gazety, forum Gryfina.[/QUOTE] Wiec prosze o link go strony ( forum w Gyfinie do tamtego psa) oraz jakie gazety i z jakiego dnia ?
-
[quote name='blacky764']A czy Wy rozumiecie że tamten pies nie miał wątku na dogo ?![/QUOTE] A gdzie miał?Gdzies musiał miec skoro ludzie na niego dawali skad by sie inaczej dowiedzieli?
-
[quote name='blacky764']Rozliczyłam się z ludźmi, a w ogóle dlaczego poruszamy tutaj temat innego psa ? I tak to się robi bałagan i nieczytelność.[/QUOTE] Prosze o link do strony z rozliczeniem tamtego psa wkleic tutaj....!!Na dogo w regulaminie pisze jasno i wyraznie zdaje mi sie,ze rozliczenia maja byc w poscie 1 !nawet jesli była zebrana wieksza kwota niz powinna!! Nie dziwie sie ,ze niktórzy ludzie nie chca dawac pieniedzy osoba prywatnym sama jak czytam ten watek bym nie dała ani grosza tak zagmatwany i nieczytelny zarówno dla mnie jak i dla innych
-
[quote name='Avec Moi']Powiedział też, że to bzdura, że gmina opłaciłaby leczenie i badania tylko w jednej lecznicy, tej w Szczecinie, o której wspominałaś w którymś z poprzednich postów - Klinika Małych Zwierząt. Gmina płaci za badania i leki chorych psów, szczepienia, odrobaczanie... i nic nie staje na przeszkodzie, żeby zapłacić za wizytę u miejscowego weta. Rozmawiałam również z panią Małgorzatą Pawelską, powiedziała mi, że zdaje się, że na Tuptusia macie 400zł reszty z jakiejś zbiórki na operację innego pieska, zbiórka była zdaje się w grudniu. Dziwi mnie to, ponieważ o tym nie wspomniałaś wcześniej. Są więc te pieniążki na Tuptusia, czy nie? [/QUOTE] W takim razie ja prosze o ustosunkowanie sie jasno i wyraznie do wypowiedzi Avec Moi
-
A ja juz zbaraniałam od tego co wszyscy pisza zero konkretnych odpowiedzi.Byłam pewna,ze Tuptus w ten weekend przyjezdza i wszystko sobie odwołałam i przełozyłam na nastepny weekend.24 i 25 wogóle mnie nie bedzie w domu bo mam urodziny i wyjezdzam na 2 dni odpoczac od wszystkich...Zwierzyncem w tym czasie zajmie sie tato,ale on nie przyjmnie Tuptusia i nie podpisze za mnie umowy bo sie na tym niezna!On co najwyrzej moze komus w silniku pogrzebac :)
-
[quote name='Plicha']Co do tego nie ma najmniejszych wątpliwości, im szybciej, tym lepiej. Co do weta to niektórzy weci to sie chyba z powołaniem mineli :shake: Tuptusiowi jakiś dobry doktor potrzebny. :-([/QUOTE] Dr.Władek czeka juz na niego,mam zadzwonic jak Tuptus juz bedzie i przyjedzie go obejrzec.Był dzisiaj u mnie bo, przywoził mi paste na odrobaczanie dla konia i tak chwilke zamienilismy o Tuptusku pare zdan...Powiedział ,ze podstawa to pozadne badania,dobrze postawiona diagnoza i leki... A od siebie dodam ,ze Tuptus musi przyjechac zaszczepiony bo ze wzgledu ze mam kilka psów nie chciała bym by cos od siebie wzajemnie złapały...
-
[quote name='LAZY'] Wet zrobił RTG ale nie chciał bawić się w stawianie diagnoz. On uważa, ze to dysplazja, na co mi osobiście te jego łapki nie wyglądają..[/QUOTE] To ja mam pytanie co to za wet co robi rtg i nie chce sie bawic w stawianie diagnozy chyba nie za to bierze pieniadze..do duszy z takim wetem
-
[quote name='Yv1958']Czy jest ktos na tym Forum, kto moze jasno mi powiedziec-opiekunce wirtualnej pieska, KIEDY Tuptus jedzie i jaka dostanie wyprawke, ew., jakie leki???:roll:[/QUOTE] Też jestem tego bardzo ciekawa pytałam juz wczesniej ,ale nic konkretnego nie dostałam w odpowiedzi... Po 2 ten watek jest tak zamieszany i nieczytelny,ze trudno sie w nim połapac...
-
Czy Tuptuś jest juz zaszczepiony i odrobaczony?
-
[quote name='blacky764']Podam we wtorek jak pójdę do niech. Bo jutro i poniedziałek odpada oczywiście... A we wtorek pójdę z koleżanką i weźniemy wszystkie psy do lasu, a z Tuptusiem przejdzie się kawałek żeby go nie bolały łapki...[/QUOTE] Jesli inny psiak z tamtad tez potrzebuje dereczki to pisz bo mam pełno skrawków polarów wiec zawsze cos udziergam z nich :)
-
Ślicznie wyglada,mozesz mi podac wymiary jego od łebu do zadu i od kłebu kawałek za łokiec oraz od srodka klatki piersiowej do ogonka- mam troche czasu wiec uszyje mu dereczke polarowa cos na typ :[url]http://www.allegro.pl/item982779080_wodoodporna_derka_dla_psa_masta.html[/url]