-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Tak dam sobie rade nie wiem ile bierze musiała bym podpytac,ale chce zmienic weta do sterylek/kastracji.Nie podobało mi sie zachowanie weta jak zawoziłam Tosie ktorej sterylke przekładał 4 razy.Robił to z taka łaska...Ogólnie jak jest na podłodze to nawet przychodzi na zawołanie i tak go napasłam smaczkami,ze juz wiec co to znaczy daj łape... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
To ja Bezio pod nieobecnosc paji(była u konia)zajełem jej miejsce na łozku ,było fajnie imiekko-ale za sucho.Wiec oznaczyłem sobie teren i tak lezałem... No i weszła Paja miała jakas dziwna mine...Kazała mi złazic na biegu z łóżka.. no i wteczas sie zaczeło pokazałem jej wszystkie zeby jakie miałem i warczałem na nia tak z minute,ze znieruchomiała chyba zastygła w pozie bociana. Stała i sie patrzyła na mnie jak by psa nie widziała... I nagle do pokoju wbiegła Molcia z Moruskiem wiec zlazłem i sie bawilismy i juz było okej. Ale jedno jest pewne jeszcze nikogo nie upitoliłem ,ale niech mnie nikt nie tyka w ogonek..bo dziabne... -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
To ja Bezio niedawno dojechałem do Paji i wiecie co...? teraz siedze na jej kolanach i jeszcze nikogo nie upitoliłem.Zjadłem w mig kilka smaksów popiłem a pozniej pozwiedzam i oznacze teren do konca ;) -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
super wiesci dopiero wpadłam do Ciebie Beziu i juz sie nie moge Ciebie doczekac.Bedzie spory spacerek po okolicy dzisiaj trzeba oznaczyc swoj teren na dziendobry ;) -
ze wzgledu ze Tosia juz w DS chciałam sie rozliczyc z reszty pieniazków do zwrotu:robię to na wątku bo nie lubie pozniej niedomówien ,ze wziełam cos dla siebie... 2x opłacone szczepienia raz klaudus na 2 raty i raz kopciuszek w całosci czyli do zwrotu mam 40zł na sterylke dostałam 300zł kosztowała 270zł +kołnierz 14zł do zwrotu 16zł opłacony cały miesiac 250 : 30=8,33 8,33x 6=49,98 razem=105,98-40zł transport wet/DS =65,98 Kopciuszku/klaudus podaj numer konta to przeleje Ci nadpłate czyt 65,98 [URL=http://img189.imageshack.us/i/mix049.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/9980/mix049.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/mix053.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/6440/mix053.jpg[/IMG][/URL] w dniu sterylki: [URL=http://img202.imageshack.us/i/mix041.jpg/][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/6779/mix041.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/mix043.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/7717/mix043.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/mix044.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/9210/mix044.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img689.imageshack.us/i/mix045k.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/534/mix045k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img189.imageshack.us/i/mix042.jpg/][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/5240/mix042.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Moj tato ogladał dzisiaj zdjecia Bezia i mowił o nim jak o totalnym biedaku.Rozczulał sie gorzej nad nim jak nademna :( Pewnie zaprosi go do swej sypialni...beda jejsc i pic a pozniej razem spac...No chyba,ze Bezio mnie nie zdradz? -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Myslisz, ze powinien bradziej gryzc czy bardziej szczekac ??[/QUOTE] mysle,ze powinien bardziej pokazac sie wsrod ludzi i osobiscie ich zaprosic do swojej szafy... Oj Bezio nie obrazaj sie.Ja jutro Elmirze przekaze rzeczy na bazar jeszcze dla Ciebie mam nadzieje,ze Ci zrobi. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio cos słabo swoje bazary reklamujesz...:( -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
No to Bezio ucałuj jutro kierownika ;) To o ktorej mam na Ciebie czekac ? z nowin to Tosia juz od dzis w DS !!! -
Witam zgromdzonych wizyta Tosi wypadła na +.Panstwo mili i sympatyczni wyszli sami po mnie na parking i jeszcze tate zaprosili za kawe.Duzo pytali i opowiadali.Pan jest prawnikiem . Zaraz jak przyszlismy wyciagneli miseczki dali wode jakies peniski i inne uszka wedzone oraz zaprosili na swoje posłanko.Obwachała popatrzyła sie na mnie Tosia tak,ze miałam łzy w oczach i wteczas wyciagłam jej kocyk i legła na nim cieszac sie i wywalajac brzuszkiem do góry.Umowe spisałysmy,wypytałam o weterynarza Pani chciała jeszcze ze mna podejsc ,ale mowiłam ze juz nie bede zawracac głowy wetow po pracy...Zapisałam rowniez wskazania skonsultowania Tosi za tydzien z wetem by zobaczył jak sie goi brzuszek po sterylce i minimum raz w roku podstawowe badania,szczepienia itp. Kiedy miałam opuszczac dom to był dla mnie okropny momet.Tosia wyczuła,ze ja zostawiam i zaczeła sie strasznie krecic i popiskiwac.Zostawiłam zabawki i poprosiłam o wyjscie do 2 pokoju i zabawienie sunki. Niestety kiedy zamkneły sie drzwi za mna zaczeły sie piski,wycie i drapanie w drzwi.Tuz jak wsiadałam do windy łzy zaczeły mi same leciec. Ale juz dzwoniłam przed chwilka poszli z nia na spacer i Tosia sie uspokoiła moze zrozumiała,ze chciałam dla niej dobrze.Obecnie zjadła i zwiedza sobie z Panstwem domek. Tosia i ja w nowej chałupce: [URL=http://img139.imageshack.us/i/mix033.jpg/][IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3867/mix033.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img225.imageshack.us/i/mix034.jpg/][IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3088/mix034.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img508.imageshack.us/i/mix036.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/1845/mix036.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img146.imageshack.us/i/mix038.jpg/][IMG]http://img146.imageshack.us/img146/6615/mix038.jpg[/IMG][/URL ze swoim nowym panem: [URL=http://img508.imageshack.us/i/mix039.jpg/][IMG]http://img508.imageshack.us/img508/9666/mix039.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img221.imageshack.us/i/mix040.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/1134/mix040.jpg[/IMG][/URL]
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Jedna to labka a druga to mix jamniczka wszystkie teraz spia jak zabite u mnie w pokoju tz 5 psów i kicia na oparciu łózka sa w siebie słodko wtulone i ani w głowie im wysciubic nosek za drzwi..No jutro wizyta przed adopcyjna Tosi trzymac kciukasy oby domek był trafiony... -
wizyta jest jednak dzisiaj miedzy 17-20 zalerzy to tylko od drog czy beda przejezdne w miare czy nie...Jak nie ma sniegu to odemnie na Jaracza jedzie sie jakies 40min autobusem albo 25 autem wiec ogólnie jest blisko.Dzwoniłam do Klaudus i wizyte odbede razem z Tosia a zawiezie nas moj tato.Jesli wizyta wypadnie dobrze Tosia odrazu tam zostanie i spisze umowe.Ale jeszcze w miedzy czasie jak tam bede wyskocze na chwilke i przydzwonie do Klaudus.Jesli nie wypadnie dobrze to wrocimy razem...
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
oj o te waruni to trzeba sie dobrze pomodlic...u nas takie mrozy ,ze musiałam dzisiaj weta wieczorem na juz wzywac. Sunki wleciały mi z znienacka na spacerze w zaspe a wyszły swiezo spod kołdry i dostały takich skóryczy/przykurczy łap i tak piszczały,ze na 2 tury szłam po nie w te zaspy i na rekac do domu zanosiłam.Jutro na spacerek juz wychodzimy w skarpetkach..i w dereczkach..Oj oby taka sytuacja sie nikomu nie przydazyła jak mi dzisiaj bo 50 metrów od domu 45 kg wijacego psa na rekach sie lekko nie niesie... -
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
zapraszamy na bazarek ogłoszeniowy...http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12 -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
z tego co mi wiadomo to ma byc u mnie w sobote... Zapraszam na nowy Bazar Bezia:[url]http://www.dogomania.pl/threads/197413-Og%C5%82oszenia-w-24h-20-40-i-60szt-za-5-10-i-15z%C5%82-Na-Bezia-z-%C5%82atka-agresora-do-20.12?p=15844438#post15844438[/url] -
wzieli sie z ogłoszenia w necie.Rozmawiali pierw z Jostel5 bo ja nie miałam sporo czasu telefonu ona zrobiła z nimi wywiad i stwierdziła iz ok.Zadzwoniła do mnie spytac czy moze podac kom mojej mam zgodziłam sie i Pani zadzwoniła do mnie rozmawiałam z nia sporo czasu i mysle,ze jest okej.Acz kolwiek planuje zrobic wizyte czy wszytsko okej jak tak to by juz tam została.A ja mogła bym ja 1-2 razy w miesiacu odwiedzac jak była bym u babci.
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Szykuje Twoj bazar kolego ;) Ale koniecznie musisz wziac na bude napis by roz reklamować ;) Poczekam az spłyna wszystkie pieniazki z b.ogłoszeniowego to przekaze Ci tego newsa no i bede jeszcze zaraz rozliczac ciuszkowy tylko gdzies sie nasza Nelka zapodziała...a musi nam podac koszty wysyłki... -
Nie bede głosno krzyczec ,ze Tosia ma chetny domek.Zamieszkała by u młodego małzenstwa nieopodal mojej babci w bloku na Jaracza.Swieta by spedziła w Nysie.Z czasem Panstwo przeprowadza sie do Nysy bo takie maja plany i tosia bedzie miec dom z ogródkiem...i długie spacery z Pani ojcem. państwa pies odszedł za TM a Tosie jest własnie bardzo podobna.i Tak samo ma na imie... Państwo godza sie z czasem zarejstrowac na dogo nie maja nic przeciwko wizycie zaproslili mnie do siebie powiedziałam ,ze pojade piatek/sobota jeszcze dam im znac i ew od tego czasu Tosia mogła by juz tam zostac...Godza sie dalej chodzic z Tosia na kontrole ze wzgledu ,ze jest po sterylce...itp Jakies pytania?
-
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Bezio co tam u Ciebie? -
Tosia ma sie lepiej chodz nadal spi sobie.Na dwor bardzo chciała wyjsc tak błagalnie na mnie patrzyła wyszłam z nia na spacer ,ale nie za chetnie bo ona niskopodwoziowa a u nas duzo sniegu.Cos gdzies usłyszała chciała poleciec wpadła w zaspe i nie było jej widac.Tylko piszczała i spacer skonczył sie 15 metrów za domem i musiałam ja wziasc na rece i wracac.U nas od przdwczoraj jeszcze nie zdazyła przejechac pługo-piaskarka nawet :/
-
Podopieczni "Azylu" w Białej Podlskiej czekają na wspaniałe domy i pomoc !
Paja replied to kinga_kinga7's topic in Schroniska
Jostel5 tylko nie zapomnij młodego ksiazeczki i ew umowy schronu bym lukneła jaka oni maja i jak ja dorobic;)