-
Posts
6125 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Paja
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
[quote name='zioberek87']ale fasolka:) Paju musisz iść na przód i się nie oglądać za tz:) niech Cię cmoknie w dupę:) buziaki dla Lorci i ekipy:)[/QUOTE] Ziober coś ty niech lepiej mnie nie cmoka w dupę bo jeszcze syfa teraz dostanę,jak cmoka już inna. Za tydzień kolejne usg i kto pojedzie ze mną potrzymać mnie za rękę heheh Idziemy zaraz z Lorcią na spacerek i dać reszcie ekipy jak to określiłaś zioberku papau. Zobaczę czy uda mi się adhd porobić jakieś fotki,bo ona na spacerze bryka jak szalona z uśmiechem od ucha do ucha. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Nic szczególnego to jest psia szafla leżą tam psie koce,ręczniki,obroże,smycze i szelki a na górze w drugiej części drogocenne skarby zwące się smakołykami i zabawkami w zapasie które psiaki dostały od znajomego. I znów zaczęłam któraś z kolei bezsenna noc a dziewczynki pilnują mnie u stup. Normalnie nie myślałam,że tak szybko zmieni się mój dzień ,myślałam iż wszystko przyjdzie z czasem i powoli. Niestety nowy dogomaniak mówi inaczej i daje swojej mamusi sygnały by się w końcu otrząsnęła i ogarnęła. Czyli w końcu co niektórych uświadomimy(bo niektórzy już wiedzą),że jestem chodzącym dwupakiem..tylko tatuś poszedł w piz...u i wcale nie jest nam łatwo.Ale czego w momencie się nie zrobi dla psiaka w potrzebie..Obecnie dajcie mi dogomaniacy oraz członkowie innego forum o dzieciaczkach dużo siły by iść na przód i nie patrzeć się za siebie. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/818/dscn7787816x612.jpg/"][IMG]http://img818.imageshack.us/img818/8335/dscn7787816x612.jpg[/IMG][/URL] -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Dziś Lorci w nocy się coś śniło piszczała przez sen i gdzieś biegła wybudziłam ja powoli,a ta władowała mi się w nogi skuliła i cos tam brzdękała.Ale wystarczyło powiedzieć Lora nie to przyszła do mnie nastawiła brzuchol go głaskania i zasneła spokojnie obok Molci. Nawet zjadła dziś pięknie śniadanie co byłam w szoku.Teraz dziewczynki latają po całym domu i się zaczepiają.A Lorci paszcza śmieje się od ucha do ucha.Wie,że jak pokazuje smycz to trzeba iść pod drzwi usiąść i grzecznie czekać.Ma dużo zagrań szczeniaka,ale i zagrań dominacji ,,gwałci,, mi Molcie.Nie wiem czy ona jak była w schronie rozmawiała z Bezikiem,bo jak jej dziś szukałam to wlazła do szafy ;) -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Odrobaczona była Drontalem i przy okazji zważona.Młoda waży 22kg czyli parówka jest 7 kilo cięższa od mojej Molci. koszt wizyty razem z preparatem i maścią to 30zł.No i cioteczki proszę o to zaświadczenie o wściekliźnie. A swoją drogą jak szłam z Lora i młodym do sklepu to Lorcia naskoczyła(w odwecie) na jakiegoś burka za płotem i mi się wypięła miałam już w oczach czarny scenariusz,bo młody spał a ja nie miałam jak za nią biec.I wiecie co dziewczynkę złapałam dopiero pod sklepem jak zaczęła całować jakiegoś gostka wychodzącego z zakupami.Pan zwiło od nas namiar i ma porozmawiać ze swoją żoną.Obecnie Lorcia zbija baki na kanapie w salonie,a ja zastanawiam się co pannie dać na kolacje. -
Bezio zaginął! Warko ,pomóż w poszukiwaniach Kudłatego!
Paja replied to jostel5's topic in Już w nowym domu
Ja bym proponowała mu dać wiadro to najlepsza zabawka jaka sobie u mnie upatrzył..stawał się wtenczas wesoły i kontaktowy. Tylko z reguły wiadro nie dożywało kilku minut bo tachał je ze sobą wszędzie.. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Jostelku małe a nie MAŁE jutro minie tydzień odkąd przyjechała a zjadła tyle możne ile mój kot wszystkim co daje gardzi..wkoncu ,,rasowa schroniskowa panna,,dzisiejsze karmy też są be..najlepsza jest ludzka zupa i pozostałości po obiedzie.Dziś sunia zapoznała się z Heksą więc został nam jeszcze Dinchofek i kaj.Panna się nauczyła ,że nie musi się zrywać za każdym razem jak śpi,a ja wstaje i wychodzę.Zrobiła się wygodnicka przestała już jęczeć. Musze przyznać,że była strasznie zarobaczona 2 dni po tabletkach waliła kupy z samych robaków.Na otarcie dostałyśmy maść z witaminkami.Poza tym przylepka kochana tylko by na kolanach siedziała, troszkę się też bawi,a resztę śpi w pozycji kota,,kołami do góry,, -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
A gdzie reszta ciotek zaginęła rozumiem,że są mrozy ale bez przesady:)Dobra my lecimy na chwilkę na spacerek i zbieramy się na zakupy.Musze po testować na Lorci nowe karmy bo te co posiadam obecnie to panna nimi gardzi..z mięska to dobry kurczaczek bo parówki już nie bardzo... -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Kochane cioteczki dziś postaram się uzupełnić post z wpłatami,a Ciebie zoberku proszę o przesłanie na pm danych do wpłaty i jak będę w tym tygodniu w mieście to wbije na pocztę i zrobię przelew,bo ze swojego konta nie mam możliwości. edit: proszę o sprawdzenie rozliczenia czy kogoś nie pominęłam. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Jutro Wam coś po opowiadamy dziś już padam ze zmęczenia i bólu głowy po długiej i męczącej rozmowie która znów mnie rozbiła a już się troszkę poskładałam... [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/705/dscn7793612x816.jpg/][IMG]http://img705.imageshack.us/img705/9481/dscn7793612x816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/40/dscn7804816x612.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/6695/dscn7804816x612.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/811/dscn7825612x816.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4870/dscn7825612x816.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/860/dscn7829816x612.jpg/][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/7871/dscn7829816x612.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/52/dscn7832816x612.jpg/][IMG]http://img52.imageshack.us/img52/171/dscn7832816x612.jpg[/IMG][/URL] -
osobę odpowiedzialna za psa proszę o kontakt pm-zapytanie ogłoszeniowe
-
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Oj bym miała jeszcze co pokazywać hehe a 2 sprawa to ja jestem ciągły zmarzluch... No ,ale może wybrnę jakoś z sytuacji..od ostatnich 25min nawet zdążyłam złorzyć łózko ,a to już sukces.. ale jeszcze daleka droga do kurzy,odkurzania,mycia podłogi,kąpieli przebrania się.. Lorcia kot siedzi na parapecie przy otwartym oknie i podziwia widoki śniegu oraz moich ogonów.. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Loreńka już grzecznie dzisiaj spała za to ja nie mogłam,a jak zasnęłam to się budziłam koszmar jakiś.. Musze się ogarnąć i posprzątać a tak mi się nie chce ze jeszcze chodzę w piżamie.Na spacer poszłam w piżamie i wszystko robię w piżamie..ale pod wieczór mamy gości wiec wypadało by się zebrać i nie przyjąć ich w piżamie... O ile nie nawali mi znów aparat na zimnie postaram się dziś o jakieś fotki... -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Nie ma to jak bezsenna noc :( Lorcia śpi i baki puszcza,Mocia ziewa i wpycha się na kolana a mnie coś do podusi nie ciągnie :( -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Ona wie co to łózko bo zaczęła mi na nie wskakiwać,ale ja teraz nie mogę spać z psami w jednym łóżku i musza zrozumieć ze łózko jest moje a materace,pufy,legowiska ich..co nie znaczy ze nie mogą w dzień na łóżku siedzieć kiedy pościel jest złożona... Niunia niedawno wróciła ze mną ze spacerku puściłyśmy się na prawie 2h ,a teraz śpi jak zabita. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Dzisiejszą noc pospaliśmy ładnie tz aż do po 9 później młoda wskoczyła z łóżka na parapet odsłoniła mi roletę i mówiła ruszaj idziemy na spacer...tam się wytarzała w śniegu i na siłę musiałam ja zaciągnąć do domu widok straszny jak ona cierpi w domu,ale może przyzwyczai się do domowych warunków.Dziś specjalnie jej coś ugotuje do zjedzenia bo od przyjazdu prowadzi głodówkę a tak być nie może...No i wczoraj brała prysznic : panikara straszna normalnie myślałam ze woda i szampon ją zje..A po prysznicu dostała korby nie wyrobiła i wpadła pod łózko ;) A jaki tytuł polecacie dla tego jęczka ? -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Owszem,żyjemy młoda zbudziła się o 5 i do 7 mi koncertowała tak się zdenerwowałam w momencie,że było już po spaniu. Wstałam,zrobiłam porządek zjadłam i zasnęłam spowrotem. A teraz 2 panienki latają mi po całym pokoju i bawią się w zgadnij czy paja zareaguje.. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Cavani-sprawdzałam gdzie jest ostatnia dziurka o mój boże to nawet shitsaka mojego brata uciskało a co dopiero Lorcie. Tymczasem idziemy spać Lorcia już znalazła miejsce do spania na pufie obok mojego łóżka,ale wystarczy,że ja się ruszę a ona stoi już na baczność i chce iść za mną. Puki co,,wiemy niedobra Paja,,młoda zjadła tylko trochę ciasta,pogardziła psim jedzeniem i moimi kanapkami. Zwiedziła też już moją prywatną łazienkę i nawet rozsiadła się pod prysznicem. Spotkała się też na wieczornym spacerze z Turystą(dla nie wtajemniczonych mojego brata kota)i wzięła przykład z Molci i Juniora(patrz zdjęcia z wczoraj)i zlała kotka który usilnie próbował się zaprzyjaźnić. Mam nadzieje,że dzisiejsza noc będzie o niebo lepsza niż wczorajsza... -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
O matko myślałam ,ze nie dotrę do domu co za komunikacja w te mrozy... Niestety Lora tęskni za swoimi braćmi i siostrami ze schroniska.Dała taki koncert jak pojechałam ,że głowa mała. Teraz uczapliła swoja dupinę mi na kolanach i usnęła ciekawe co będzie robić w nocy... Najważniejsze,że jest bardzo mądra komunikuje potrzebę wyjęcia na spacer oraz szybko pojęła że smaksa dostanie w momencie kiedy zrobi siad i da łapę. Sunia jest nad wyraz inteligentna i ustąpliwa.Natomiast moja Molicia w stosunku do niej zachowuje się jak kura dziobnie ja nochalem w bok i się kładzie,że niby to nie ona. Teraz mam takie pytanie cioteczki czy ona jest po sterylce? bo coś mi się nie zdaje iż moje samce są nad wyraz nią zainteresowane a normalnie są neutralne... A jak wygląda sprawa szczepień itp? No i na szyi ma spore obtarcie więc obejrzy ja wet. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Witamy po ciężkiej bezsennej nocy.Lori puki co nie zrozumiała co to jest cisza nocna i paskudnie mi piszczała jak nie pod łóżkiem to pod drzwiami.Zaraz idziemy na spacer i zostanie z rodzinka,a ja skoczę szybciutko do Wrocławia załatwić sprawy i po powrocie z nią poważnie porozmawiam. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
wiec tak zioberku miałaś za mało płynu do chłodnicy bądź wcale albo doszło do uszkodzenia węża bo tylko w takim wypadku pęka uszczelka pod głowicą,nie w każdym aucie świeci się lampka kontrolna że czegoś brakuje nieraz pokazuje to tylko kontrolka.Właśnie między innymi tak objawia się brak ogrzewania bo płyn z chłodnicy nie dociera do tz parapetu czyli deski rozdzielczej.Uszczelka pod głowicą uszczelnia:kanały olejowe i chłodzące między blokiem a głowicą,nie tylko cylindry .Jeżeli została ,,wydmuchana,, to najprawdopodobniej doszło do przegrzania silnika.Na to wskazuje Twoja informacja,że przed awarią przestało działać ogrzewanie,a tak się dzieje gdy jest zbyt mało płynu w chłodnicy.Planowanie głowicy i uszczelkę można zrobić we Wrocławiu na ul Rakowej koszt około 100zł jeśli nie doszło do zatarcia silnika.(polecam) Ale nie mam ochoty w wątku Lori roztrząsać co się stało z autem zioberka bo można było by tu gdybać i gdybać.. Dobrze,że dziewczyny całe i zdrowe dotarły do domu. [B]Myślę ze w takim przypadku powinniśmy zwrócić zioberkowi 140zł by być w porządku co wy na to? [/B] A teraz dalej Lori już jest ze mną w domu,strasznie upatrzyła sobie mojego ojca gdy ten poszedł w drodze powrotnej do sklepu ta jednym słowem dostała,,*******ca,, zaczęła skakać po całym aucie,piszczeć,skrobać,stękać,a nawet wyć..dopiero gdy tato wrócił to go polizała i się uspokoiła.W domu musiałam ja wrzucić na głęboką wodę od razu czyli poznała Mole i Juniora -ganiały się i zaczepiały z przyjaźnie wysoko uniesionymi ogonami.Teraz już młoda jest u mnie w pokoju i co jakiś czas się zrywa podchodzi do drzwi i piszczy.Ale nie puszczę jej na razie do rodziców musi się tu wyciszyć bo chciała bym spokojnie przespać noc ,a mam do tego powody... zwiedzam kuchnie brata na piętrze: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/9/dscn7771k.jpg/][IMG]http://img9.imageshack.us/img9/1200/dscn7771k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dscn7773k.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/3205/dscn7773k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/35/dscn7774k.jpg/][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/5927/dscn7774k.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/195/dscn7775m.jpg/][IMG]http://img195.imageshack.us/img195/6307/dscn7775m.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/3/dscn7780i.jpg/][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/9642/dscn7780i.jpg[/IMG][/URL] -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Dziś jeszcze Lorcia pojedzie z nami w gościnę iż tak została już wieczorna trasa zaplanowana.Mam nadzieje ze babki(2)nie padną na zawał jadząc z nami i psem w aucie. Chodź wiadomo jak często starsze panie są zrzędliwe :)W domu pewnie będziemy późno ,ale postaramy się jeszcze zameldować. -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
skontaktuje się jutro z zioberkiem i ustale z nią cokolwiek...i wteczas napiszę tutaj i skończymy dyskusje. Czy Lorii przyjedzie jutro tym transportem to okaże się jutro koło 13. Ew czy koś był by chętny do dalszego transportu z Wrocławia (korona) do mnie to jakieś 30 min drogi. Pani mi powiedziała przez tel ,że zobaczy,ale nie jest pewna bo będzie zmęczona ile musiAŁA BY z trasy zboczyć no i robi to po dobroci bo do dogomaniaków nie należy... -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
na 1 stronie jeszcze nie mam za duży młyn w głowie i nie łapie się do rozliczeń na razie...ale jesteś ujęta w poście 179 -
Przesympatyczna Lori-po latach na łańcuchu ma dom !
Paja replied to Paja's topic in Już w nowym domu
Moze ktoś kiedyś miał podobny problem i powie nam jak sprawę rozwiązał?