putse miejsce w gnieździe farmerowym długo nie było puste :) trzymaj się Farmerko, ja tylko z daleka podziwiam bo to treba mieć hart ducha by przywiązać się do psa i oddać go innym ludziom dla jego dobra
no właśnie, może napiszę coś co się nie spodoba ale uważam że kilka osób z dogo zaangażowało się w sprawę Strzałki i wypadałoby albo należy się jakaś relacja, no i słowo zobowiązuje, miała być wizyta poadopcyjna - czy była?
można zbierać, przecież na każdym wątku ktoś na coś zbiera, trzeba by jednak zredagowac krótki emocjonalny tekst z podaniem na co zaproszeniem na wątek i zapraszać, tu tak cicho....
ja wiem Mgiełko o czym piszesz, Petra zareagowała mocnym niepokojem na bliskość schroniska - ale to i nie tylko odgłosy ale i zapachy przecież,
ale przez wiele tygodni same odgłosy z tv szczeków ją niepokoiły, teraz po półtora roku ma to w .... głebokim poważaniu :) więc mam nadzieję że i Tasmance przejdzie, że trzeba jej czasu na wzmocnienie poczucia bezpieczeństwa
kurka no wy juz tyle robicie dla wyżełków, może jakis bazar - mam nieco książek, piękną nową kurtkę skórzaną - nieużywaną, mam problem z gotówka i jeszcze wiekszy z czasem, jeśli by ktoś pomógł to ja przekazażę , jak sadzicie?
[quote name='jola_li']
[CENTER][CENTER][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]Gdy Newton w łeb dostał[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B][/CENTER]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]owocem kronselki,[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=blue]to plan mu w łbie powstał:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[FONT=Comic Sans MS][SIZE=4][B][COLOR=blue]KOCHAJMY[/COLOR][/B] [B][COLOR=#c00000]K[/COLOR][/B][B][COLOR=red]U[/COLOR][/B][B][COLOR=#ffc000]N[/COLOR][/B][B][COLOR=yellow]D[/COLOR][/B][B][COLOR=#92d050]E[/COLOR][/B][B][COLOR=#00b050]L[/COLOR][/B][B][COLOR=#00b0f0]K[/COLOR][/B][B][COLOR=#0070c0]I[/COLOR][/B][B][COLOR=#002060]![/COLOR][/B][/SIZE][/FONT][/CENTER]
[/QUOTE]
aż musiałam sprawdzić w wiki-mądrali co to kronselka :cool3: i już wiem!! dzięki
a jak nasze panny?