Jump to content
Dogomania

Nikita..

Members
  • Posts

    69
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikita..

  1. JA NA POCZATKU MIAŁAM MAŁY APARAT . foto mi się spodobała, bylam młoda więc tata sobie kupił lustro .. potem zaczaiłam lustro i mam swój ..
  2. mogę wam powiedzieć jak sie wsyawia fotki ;]
  3. to jutro :diabloti:
  4. frisbee :PP, piekne ma oczka :D
  5. [quote name='Marta_Ares']chcesz mi powiedziec ze te wszystkie zdjecia sa robione na automacie??? <wow>[/QUOTE] nie wszystkie. zawyczaj ustawiam na portret lub kwiatek <lol> lub auto, ale wtedy po oczach daje .
  6. obiektyw mówiła w zestawie był. ten pierwszy oraz myslę nad kupieniem leprzego :P
  7. aaa, fotki mam, ale potem dodam .
  8. gdy psiaki biegną i są w ruchu ustawiam bieg bez lampy, a tak to normalne auto, portret bez lampy :P czasami ustawiam TYLKO bez lampy ale tylko gdy psy się nie ruszają.
  9. nikona mam od bożego narodzenia, obiektywem od poczatku czyli z kompletu z aparatem ;] zarz możę coś napstrykam... :D
  10. cześć! :D poproszę fotki! xd i zapraszam na moje nowe fotki! :D
  11. ale piękna :D, zapraszamy do nas na nowe fotki! :D
  12. witam po raz pierwszy, śliczny seterek :D. zapraszam do mnie zimno! ;D
  13. u nas -6 jeszcze :D witam po raz pierwszy ;], cudny . zapraszam do galeri!
  14. ktoś nas wogóle odwiedza? :P
  15. witam żegnająco po raz 1 xd zapraszam do mnie xd piękny Barti xd ciao xd
  16. małe mają po 2 msc, sa z tego samego miotu :evil_lol:
  17. wiki nie ma mósi zrobić [COLOR=#000000][FONT=MS Shell Dlg 2]ogłoszenia Lalce i psom ze schronu ;)[/FONT][/COLOR]
  18. mała nie ma rodowodu ani metryczki, kupilam ją na giełdzie . rodzice tylko z rodo . zaraz spróbuje coś wam daać z fotek .
  19. supcio <3333
  20. dziękujemy. caness - bannerek od Cavy :D
  21. [QUOTE]Będą koło godz. 21 :D [/QUOTE] ja tyle mam czekać?! :D
×
×
  • Create New...