[quote name='Marta_Ares']chcesz mi powiedziec ze te wszystkie zdjecia sa robione na automacie??? <wow>[/QUOTE]
nie wszystkie. zawyczaj ustawiam na portret lub kwiatek <lol>
lub auto, ale wtedy po oczach daje .
gdy psiaki biegną i są w ruchu ustawiam bieg bez lampy, a tak to normalne auto, portret bez lampy :P
czasami ustawiam TYLKO bez lampy ale tylko gdy psy się nie ruszają.