[quote name='CaneSs']Jej. Ile was tu :D Fajnie, ze czekacie :P
Bylismy dzisiaj na zakupach w N.Targu.
i byl zoologiczny ( sukces! ) No to kupiłam dla Pluszaka drobiazg na urodzinki ( 12 Luty ) No i kupiłam 2 (mini) zabawki z Petstages + puszkeczkę smakołyków z firmy Maced :D
Jeszcze em... a no dzieki ze wpadacie :D Kochamy was :P
Buziaki :*[/QUOTE]
ja też dołańczam do czekania! :D
__________
a ciosto będzie i herbatka ? :diabloti: