Witam po raz pierwszy w galeri :P :D XD ^^
[URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/55.png[/URL] - cu-cu-cu-do ! <3
[ już zastanawiam się nad kradzieżą Capriego ... O_x ]
to ja przedstawię NESTE ;] Nestea się zwię :d
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25946476b96705ab.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b96705ab.html[/COLOR][/URL]
[[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79f03060fa0bd5fc.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0fa0bd5fc.html[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/597990222ddb37e6.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...22ddb37e6.html[/COLOR][/URL]
[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d59cac5c6ed7743.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5c6ed7743.html[/COLOR][/URL]
[COLOR=#4444ff][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...82f36fa16.html[/URL][/COLOR]
tylko dla niej jeszcze tu żyję ... :loveu:
to ja powiem gdzie można nauczyć wstawiać sygnatury ;]
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/108248-Samouczek-instrukcje-wstawiania-zdjAE-AE-podpisA-w-itp[/URL] - tuu i na samyyyym doole ;D