Jump to content
Dogomania

Nikita..

Members
  • Posts

    69
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Nikita..

  1. HUSKY <3, to moje caaałe życie :P
  2. ładny toorcik :PP
  3. Śliczne psiaki :**
  4. [quote name='wiki4']Jam nie skorupiak, ja być miękka :D[/QUOTE] jak skoruupiak X- dd
  5. [QUOTE]Aha, to cały dom, a nie pokój[/QUOTE] osss ty xD, skorupiaku ... ZŁY SKORUPIAK ! [ ty :P ]
  6. Zawsze jak oglądałam ten film płakałam jak bóbr :loveu::loveu:
  7. [quote name='CaneSs']NOWA NOTKA O LABRADORZE RETRIEVERZE NA [url]www.PlushCanine.blog.onet.pl[/url][/QUOTE] labradorki <33
  8. [quote name='wiki4']Mówisz o mnie? :evil_lol:[/QUOTE] nie o krewedce xDD
  9. [quote name='bady'][U]green apple[/U] - nie wiem czy to najlepszy pomysł, bo jak miał by zjeść tą kość? ;)[/QUOTE] nie wiem :P
  10. [QUOTE]Jaki intruz ?! [/QUOTE] ten który ma swój pokój :DD
  11. aaaa, INTRUS ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] [URL]http://images44.fotosik.pl/247/81db5fef2520f38f.jpg[/URL] :shake: [URL]http://images45.fotosik.pl/248/4e7d00d826bc3166med.jpg[/URL] - nooochaal :loveu:
  12. nie wiem, co poradzić :( Moja kuzynka ma malamuta Maxa i jak jest uparty stosuję kaganiec ! :P
  13. Witam po raz pierwszy w galeri :P :D XD ^^ [URL]http://i835.photobucket.com/albums/zz278/Cavalierka/55.png[/URL] - cu-cu-cu-do ! <3 [ już zastanawiam się nad kradzieżą Capriego ... O_x ]
  14. sie - ma - nko , czarno - białe :P
  15. cześć złocisto-długie xD supeer nev banner :D
  16. witam po raz piepvshy . ! . :PP ' .
  17. Nikita..

    Fotogaleria Sh

    to ja przedstawię NESTE ;] Nestea się zwię :d [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/25946476b96705ab.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...6b96705ab.html[/COLOR][/URL] [[URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/79f03060fa0bd5fc.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...0fa0bd5fc.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/597990222ddb37e6.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...22ddb37e6.html[/COLOR][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d59cac5c6ed7743.html"][COLOR=#4444ff]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...5c6ed7743.html[/COLOR][/URL] [COLOR=#4444ff][URL]http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...82f36fa16.html[/URL][/COLOR] tylko dla niej jeszcze tu żyję ... :loveu:
  18. to ja powiem gdzie można nauczyć wstawiać sygnatury ;] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/108248-Samouczek-instrukcje-wstawiania-zdjAE-AE-podpisA-w-itp[/URL] - tuu i na samyyyym doole ;D
  19. witam po raz pierwszy Shiraste . :loveu:
×
×
  • Create New...