Jump to content
Dogomania

nincia

Members
  • Posts

    645
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nincia

  1. Anitko nic musze mu allegro zrobic cisza jak makiem zasial..:-( a kacha mowi ze sie chlopak rozkrecil :-)
  2. no maluchu wreszcie dotaralam do Ciebie caly dzien mnie nie bylo ....podnosimy malenki i czekamy na telefony :-)
  3. dziewczyny nie widzialam go na szydlowcu wogole ....zreszta nie wiem gdzie on wogole chodzi sobie Panicz bo kiedy bym nie byla na szydlowcu to go nigdy nie widze :-(
  4. sluchajcie Borysek normalnie sie taki gosc zrobil....sadelka mu przybylo nie dosc ze futerka ma to jeszcze teraz bardziej kraglutki sie zrobil :-) az milo popatrzec...
  5. zagladajcie do niego kochane dziewczynki....dzis jestem pozno bo troszku zajeta bylam ale jestem:-) malenki tak z wieczora pokazujemy sie :-)
  6. Kudlatki kochane pniemy sie na gore :-)
  7. Jak tam Kolunia ogloszenia cos daja...sa jakies telefony??? ja wiem czasem trzeba troszke poczekac....jak ona sie miewa??
  8. Maluszki maja sie dobrze sa wszystkie razem w piatek bede chciala je odwiedzic to jakies nowe foteczki wstawie:-)
  9. Marlenko jak Elvis sie miewa?? przepraszam ze tak malo zagladam ....ale mysle bardzo o nim
  10. w weekend beda nowe fotoki :-) maly hopaj na firsta
  11. no Borysowaty zjadl syta kolacje teraz juz pewnie smacznie sobie spi....a ja tymczasem pokazuje cie :-)
  12. maluchy wskakujemy na firsta pokazujemy sie :-)
  13. Maluchy do gory sie pniemy :-) boziu mam nadzieje ze mnie tu nikt nie zjedzie ;-) bo tak sie wtracilam Anitko dziekuje za moje 4 male szczyle jak tylko bede miala lepsze fotki od razu wkleje :-) i do happy_mamas dzis podrzuce drukniete....pozdrawiam wszystkie te male i te juz wieksze glaski sle :-)
  14. oj dziewczyny dziewczyny :-) hehe jaki armagedon jaka gruba berta haha :-) no maluchy wskakujecie na firsta
  15. Madallena dziekuje bede szukala terenu....bo przewiezienie budy to juz nie bedzie problem amoze uda mi sie znalezc cos innego
  16. Kudlatku do gory :-)
  17. Anitko pojade do schronu i porobie im fotki lepsze fotki.... a dziewczyna ktora je znalazla bardzo to przezywa...a maluchy eh...byla piatka i niestety [*]
  18. [COLOR="green"][B]Witam!![/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Imiona:[/B] [/COLOR][COLOR="red"][B]brak[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Plec:[/B][/COLOR][COLOR="red"][B]2 chlopcow i 1 dziewczynka[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Wiek:[/B][/COLOR] [COLOR="red"][B]okolo 3 miesiecy[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Miejsce pobytu:[/B][/COLOR] [COLOR="red"][B]schronisko Radom[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Miejsce znalezienia:[/B][/COLOR] [COLOR="red"][B]opuszczone pomieszczenie gospodarcze w okolicach Szydlowca[/COLOR][/B] [COLOR="green"][B]Woj:[/B][/COLOR] [COLOR="red"][B]mazowieckie[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Rozmiar:[/B][/COLOR][COLOR="red"] [B]S/M[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]Charakter:[/B][/COLOR][COLOR="red"][B]bardzo zleknione, boja sie ludzi[/B][/COLOR] [COLOR="green"][B]WATEK:[/B][/COLOR] [url]http://www.dogomania.pl/threads/179588-Umieraly-w-cichosci?p=14071574#post14071574[/url] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/b7d3a5094856912e.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/ba38c52022ae13a7.png[/IMG][/URL]
  19. [U][SIZE="4"][CENTER]Umieraly w cichosci obok nich nie bylo nikogo nawet matki....[/CENTER][/SIZE][/U] [SIZE="2"][CENTER]Maluchy samotnie walczyly o kazdy dzien przetrwania....wspomagane przez jedną dobrą duszyczkę, która starała sie im pomóc, przetrwac. NIE chciala, zeby trafiły do schronu, żeby poznawały świat zza krat....BYŁO ICH PIECIORO. Nadeszły MROZY. MIMO lokum jakie zbudowała im TA duszyczka jeden z nich nie przezyl ostatnich atakow mrozow. DUSZYCZKA poddała się...nazwała TO swoją porażką zyciową. Do tej pory nie może dać sobie spokoju z tym, że to ONA przyczyniła się do śmierci malucha...Pozostala czworka trafila do schronu....NA SZCZĘSCIE w ręce trafił do niej Tygodnik Szydłwoiecki, w którym Dogomaniczki z Szydłowca opowiadały o pomocy bezdomnym zwierzętom. OWA Duszyczka nie pozostawiła swoich podopiesznych samopas w schronie...PRZY POMOCY DogoPozytywnych z Szydłowca stara się im pomóc. W imieniu Maluchow wolam o POMOC!!!!! Takie male i tyle cierpienia musialy zaznac tuz na starcie swojego zycia.... [/CENTER][/SIZE] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/b7d3a5094856912e.png[/IMG][/URL] Maluchy juz w schronie.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/ba38c52022ae13a7.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/97daa6c96015ad4e.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/7fd11bc8e5baa550.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/200/b0759cbf15adf0fd.png[/IMG][/URL] [B][SIZE="2"]OGŁOSZENIA: [/SIZE][/B] 1.[url]http://www.allegro.pl/item1009142413_5_cio_miesieczne_szczeniaki_czekaja_na_dom.html[/url] [FONT="Arial"][SIZE="2"][B][COLOR="red"]DWA MALUCHY JUZ W DS !!!!!!!:-) POZOSTAJE JESZCZE JEDEN.....[/COLOR][/B][/SIZE][/FONT] [SIZE="3"][U]Kontakt [/U][/SIZE] [SIZE="2"][email protected] 888-979-217[/SIZE]
  20. Widze kudlatych czworonogoe ciagle przybywa ;-( mialam dzis bardzo steresujacy dzien bo panciostwo u ktorych Borys jest na tymczasie chyba juz maja dosc powiedzieli mi ze juz za dlugo u nich jest;-( po dlugich rozmowach udalo sie i Borys moze jeszcze na jakis czas zostac....ale na jak dlugo nie wiem ;-(
  21. Anitko trzymamy kciuki:-)
  22. Marlenka melduje sie :-) fotki super a Wiwisiek jest przecudny widac wraca chlopak do zdrowia
  23. Madallena ja z Dzidzia mozemy zrobic ogloszenia podaj prosze ktory pysiaczek potrzebuje i zrobimy :-)
  24. no dobrze Anitko juz bede grzeczna ;-) obroze kupione piekne ma je cala trojka :-) odnosnie tabletek juztro pojde do weterynarza to mi da jakies tabletki to zrobie porzadek z tymi robalami hihi :p no a kasiu fotki fotki nowe prosimy aparatu ci urzycze nawet filmik nakrec :D
×
×
  • Create New...