Jump to content
Dogomania

nincia

Members
  • Posts

    645
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nincia

  1. no widze tu maly romansik :-D
  2. no wlasnie z tego co widzialam to takie amstafowate te szczylki sa....miejmy nadzieje ze sytuacja sie poprawi
  3. no jak sie nam Gapcia rozbrykala :-)
  4. oj Ciotka Anitka nie zagladasz do Borysa nunu ;-) no maluch w gore podnosimy owczarka
  5. nikt do Ciebie dzis malenki nie zajrzal.....nawet Ciotka Anita?? hm....co sie dzieje?? Kurde chlopak juz naprawde by chcial do domku...gdzie jestes domku??
  6. Zapraszam na filmik Rina :-) [url]http://www.fotosik.pl/video/2343be5cc641f432.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/video/a567230b4a3caf85.html[/url]
  7. Kurcze na tych fotach z owczarkami malinois widze Rina :-) hehe Anitko dziekujemy bardzo jestes wielka a Rino jest przeuroczy maluch ma sie dobrze zreszta widac na zdjeciach :-)
  8. Borysek od wczoraj troszku posmutnial nie wiem co sie dzieje.....taki przygnebiony jest widze smutek w jego oczkach :-(
  9. tak to te przyniose zdjecia bo mam wydrukowane :-)
  10. Co ciekawego u Jegomoscia Cywila??? zapraszam na watek RINO ma nowe fotki :-) [url]http://www.dogomania.pl/threads/179056-Szukal-pomocy-przy-osrodku-zdrowia?p=14103680#post14103680[/url]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/f2684f880586e818.png[/IMG][/URL] taki jestem wilkowaty :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/c75d8f7e5f14e383.png[/IMG][/URL] poganiasz sie ze mna??? prosze......:-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/c9662f5361bbbab7.png[/IMG][/URL] zobacz juz sie podnosze...jestem gotowy :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/2edee75f5b1a7ba8.png[/IMG][/URL] no rzucaj ta sniezke wreszcie.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/d0cc7b6f2f876652.png[/IMG][/URL] no gdzie ta sniezka poleciala...hm..... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/5cc6a7d199524fd4.png[/IMG][/URL] co prawda sniezki nie ma ale zobacz jaki jestem fajny :-)
  12. trzymam kciuki przewaznie tak jest ze jedno szczenie w miocie jest slabsze wtedy zeby naturze nie dac szans na wygranie musimy interweniowac...
  13. wreszcie jestem za chwilke nowe fotki Rino :-) Kurcze on jest boski urosl, zrobil sie bardziej odwazny, postawa typowego owczarka, piekne stojace uszka, pieszczoch straszny, tylko puscic go na snieg to wariuje :-) nie ten sam pies ktorego znalazlysmy.....nie ten sam Rino....zreszta same zobaczcie :-)
  14. Boziu cudny jest......niczym Borys......
  15. w koncu jestem po malych problemach technicznych z komputerem juz jestem.....Borys ma sie dobrzze choc widze ze bardzo brakuje mu czulosci....dzis to myslalam ze sie ode mnie nie odklei....domku gdzie jestes??????????
  16. haha prawidlowe podejscie dogopozytynych ludzi :-) dzis jeszcze przyniose fotki naszych szczyli :-)
  17. Ewuniu obiecuje ze bedzie :-)
  18. dorzucam jeszcze... [url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url]
  19. przepraszam na obecna chwile nie mam dostepu do lepszych fotek w piatek obiecuje beda lepsze.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/c666726c3fa2cc0a.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/f7f91bc4ef7241a1.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/cc37157818667623.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/66e58a3575aa025f.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/5ff1c3b903a590e4.png[/IMG][/URL]
  20. prosze ogloszenia :-) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/14783/podglad/[/url] [url]http://www.pineska.pl/id=72077[/url] [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=103019[/url] [url]http://warszawa.swistek.pl/kudlate-szczeniaczki-pilnie-szukaja-domkow-_44373.html[/url]
  21. za chwilke wkleje fotki z dzisiejszzego dnia w piatek jak sie uda beda lepsze
  22. a pewnie jutro wydrukuje i podrzuce :-)
  23. oj oj no kurde dobrze by bylo zeby mala z tego wyrosla...moja sabutka tez miala problemy z serduszkiem i wyrosla z tego teraz normalne wiek robi swoej i juz nie jest wydolna krazeniowo.. mala HAIDUNIA ma duze szanse ze wszystko bedzie OK!!! trzymamy kciuki!!! i tak jak Anita napisala jest w nas pelne oparcie dla Pani Grazynki buziolki :*
  24. leni356 zapisuje watek i pomoge w ogloszeniach za chwilke podam ogloszenia
  25. naprawde tak moze byc bo nie sadze by sie cos zmienilo;-( Madallena jestes wielka :-)
×
×
  • Create New...