-
Posts
645 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by nincia
-
mały ASTI - czerwcowy weekend u ASTIEGO - fotostory
nincia replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
no widze tu maly romansik :-D -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
nincia replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
no jak sie nam Gapcia rozbrykala :-) -
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
nincia replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
oj Ciotka Anitka nie zagladasz do Borysa nunu ;-) no maluch w gore podnosimy owczarka -
nikt do Ciebie dzis malenki nie zajrzal.....nawet Ciotka Anita?? hm....co sie dzieje?? Kurde chlopak juz naprawde by chcial do domku...gdzie jestes domku??
-
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
nincia replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na filmik Rina :-) [url]http://www.fotosik.pl/video/2343be5cc641f432.html[/url] [url]http://www.fotosik.pl/video/a567230b4a3caf85.html[/url] -
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
nincia replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
Kurcze na tych fotach z owczarkami malinois widze Rina :-) hehe Anitko dziekujemy bardzo jestes wielka a Rino jest przeuroczy maluch ma sie dobrze zreszta widac na zdjeciach :-) -
Borysek od wczoraj troszku posmutnial nie wiem co sie dzieje.....taki przygnebiony jest widze smutek w jego oczkach :-(
-
tak to te przyniose zdjecia bo mam wydrukowane :-)
-
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
nincia replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/f2684f880586e818.png[/IMG][/URL] taki jestem wilkowaty :-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/c75d8f7e5f14e383.png[/IMG][/URL] poganiasz sie ze mna??? prosze......:-) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/c9662f5361bbbab7.png[/IMG][/URL] zobacz juz sie podnosze...jestem gotowy :p [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/2edee75f5b1a7ba8.png[/IMG][/URL] no rzucaj ta sniezke wreszcie.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/d0cc7b6f2f876652.png[/IMG][/URL] no gdzie ta sniezka poleciala...hm..... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/205/5cc6a7d199524fd4.png[/IMG][/URL] co prawda sniezki nie ma ale zobacz jaki jestem fajny :-) -
trzymam kciuki przewaznie tak jest ze jedno szczenie w miocie jest slabsze wtedy zeby naturze nie dac szans na wygranie musimy interweniowac...
-
RINO-szczeniak belga juz w domu w Białej Podlaskiej !!!!!:-)
nincia replied to dzidzia88's topic in Już w nowym domu
wreszcie jestem za chwilke nowe fotki Rino :-) Kurcze on jest boski urosl, zrobil sie bardziej odwazny, postawa typowego owczarka, piekne stojace uszka, pieszczoch straszny, tylko puscic go na snieg to wariuje :-) nie ten sam pies ktorego znalazlysmy.....nie ten sam Rino....zreszta same zobaczcie :-) -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
nincia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Boziu cudny jest......niczym Borys...... -
w koncu jestem po malych problemach technicznych z komputerem juz jestem.....Borys ma sie dobrzze choc widze ze bardzo brakuje mu czulosci....dzis to myslalam ze sie ode mnie nie odklei....domku gdzie jestes??????????
-
haha prawidlowe podejscie dogopozytynych ludzi :-) dzis jeszcze przyniose fotki naszych szczyli :-)
-
Ewuniu obiecuje ze bedzie :-)
-
dorzucam jeszcze... [url]http://www.mojpupil.pl/oddam_psa[/url]
-
przepraszam na obecna chwile nie mam dostepu do lepszych fotek w piatek obiecuje beda lepsze.... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/c666726c3fa2cc0a.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/f7f91bc4ef7241a1.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/cc37157818667623.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/66e58a3575aa025f.png[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images8.fotosik.pl/203/5ff1c3b903a590e4.png[/IMG][/URL]
-
prosze ogloszenia :-) [url]http://www.morusek.pl/ogloszenie/14783/podglad/[/url] [url]http://www.pineska.pl/id=72077[/url] [url]http://www.neeon.pl/ogloszenie.php?id=103019[/url] [url]http://warszawa.swistek.pl/kudlate-szczeniaczki-pilnie-szukaja-domkow-_44373.html[/url]
-
za chwilke wkleje fotki z dzisiejszzego dnia w piatek jak sie uda beda lepsze
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
nincia replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
a pewnie jutro wydrukuje i podrzuce :-) -
oj oj no kurde dobrze by bylo zeby mala z tego wyrosla...moja sabutka tez miala problemy z serduszkiem i wyrosla z tego teraz normalne wiek robi swoej i juz nie jest wydolna krazeniowo.. mala HAIDUNIA ma duze szanse ze wszystko bedzie OK!!! trzymamy kciuki!!! i tak jak Anita napisala jest w nas pelne oparcie dla Pani Grazynki buziolki :*
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
nincia replied to leni356's topic in Już w nowym domu
leni356 zapisuje watek i pomoge w ogloszeniach za chwilke podam ogloszenia