Jump to content
Dogomania

nincia

Members
  • Posts

    645
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by nincia

  1. Anitko staralam sie zeby sygnaturka byla widoczna :) jeszcze raz dziekuje za watek :)
  2. Aimez bylam tam u naszego cywila o godz 22.00 niestety go nie bylo jedzenie tez praktycznie nie ruszone :/ dolozylam mu jedzonka rano napewno sie pokaze i mam nadzieje cos zje...tez sie martwie o niego bardzo bo psiak jest naprawde cudny...tylko niestety strasznie lubi nam uciekac...dzis tez nawet nie zdazylam podjechac na miejsce a juz widzialam jak spaceruje sobie....cierpliwosci napewno uda sie go zlapac trzeba go podejsc sposobem zeby tylko stale przychodzil w jedno miejsce to bedzie dobrze ...
  3. BOND wreszcie doczekal sie na swoj wlasny kat :D udalo sie nie moge doczekac sie jutra dajcie kobiety znac :)
  4. Amiez Anita ma racje umowimy sie na konretny dzien nawet jutro i z Dzidzia podjedziemy on nas nie kojarzy wiec ja z jednej strony a ona z drugiej i musi sie udac.....zeby tylko dryblas byl to juz polowa sukcesu...
  5. Niestety nasz BOND nie spodobal sie ;( tak bardzo sie staram zeby mu domek znalezc ale ci ludzie sa chyba bez serca!!!! Wymagania maja az nad to wygorowane a potem i tak psiak jak sie znudzi to trzeba sie go pozbyc ;( Szukam dalej .......
  6. Kochani nie chce zapeszac ale istnieje male swiatelko w tunelu ze nasz BOND bedzie mial dom:) czekam na odpowiedz jak tylko sie juz czegos dowiem od razu pisze :) Trzymajmy kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!
  7. ludzie sa bez pojecia....szok!!!! Piekny kawaler trzymam kciuki za Ciebie i oczywiscie glaski przesylam :*
  8. Anitko nawet jak przyjedziesz do nas do szydlowieckiej wioski mysle kupisz mu mega wypasione szelki za rozsadna cene :)
  9. No to Anitko masz niezla gratke w domu...dobra szkola zycia dla Astiego niech sie chlopak uczy od malego....:D Pniemy sie wyzej Maluchu :)
  10. no to Asti bedzie mial nowe szelki :D teraz to dopiero bedzie gosc :) a wrcajac do malamuta hm....czy to wazne jakiej jest rasy?? grunt zeby znalazl dom i wyszedl ze swojej depresji....Ciagle szukamy!!!!!
  11. w tych oczach idzie sie zakochac.....wystraczy otworzyc serce
  12. A Kamilko raczej napewno sie ze mna znasz :D
  13. Witamy Kasiu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak to sie mowi w stadzie razniej :)
  14. Przeuroczy psiak :) glaski sle
  15. w koncu jestem z wami !!!!!!:D
  16. Glaski przesylam dla wszystkich czworonogow :)
  17. Witam wszystkich dogomaniakow :) problem naszych czworonozych przjaciol jest naprawde ogromny wrecz przerazajacy....:( ciesze sie ze moge do was dolaczyc i wspolnie pomagac....Buziaczki
×
×
  • Create New...